--------------------

____________________

 

 

 



Ryczące,..Wyjące,..Grzmiące,.... na "Kanarach" i nie tylko :)

5455 posts / 0 nowych
Ostatni wpis
Strony
Nel
Obrazek użytkownika Nel
Offline
Ostatnio: 1 dzień 9 godzin temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

Super, dziekuje Smile

przetestuje ..

Ja jak ostatnio kupowalam bilety na expedii ale z Hongkongu ( tam byla promo) to dostalam z banku smsa z info o transakcji a po paru godzinach telefon z pytaniem czy to ja.

No trip no life

anusia
Obrazek użytkownika anusia
Offline
Ostatnio: 4 lata 4 miesiące temu
Rejestracja: 03 wrz 2013

No to trochę spoźniona reakcja Biggrin ale dobrze, że jednak sprawdzają takie rzeczy...Chyba znów muszę zamówić kartę do płatności internetowych, zawsze to bezpieczniejsza forma niż płacenie zwykłą

magdunia
Obrazek użytkownika magdunia
Offline
Ostatnio: 7 lat 12 miesięcy temu
Rejestracja: 11 lut 2014

Hej,

Anusiu- nie napisałam wcześniej, ale przepis wykorzystany już nie raz.   Dziś nawet podgrzewane w mikrofali są pyszne.

Super, że masz taki czujny bank i sprawdzają takie rzeczy. Ja do rachunków i przelewów mam oddzielny laptop i poza tym nic na nim nie robię.  Ale czasami rzeczywiście na tym na codzień używanym robię rezerwację za hotele i wtedy podaje się ne karty. Niby gwarantują bezpieczeństwo, ale widać, że nie jest tak do końca.

U mnie dziś zimno, ale słoneczko próbuje się przebijać i nie jest źle. Miłego...

anusia
Obrazek użytkownika anusia
Offline
Ostatnio: 4 lata 4 miesiące temu
Rejestracja: 03 wrz 2013

Cieszę się Magduniu Dance 4 a macie może przepis na jakieś pyszne muffinki?

Asia-A
Obrazek użytkownika Asia-A
Online
Ostatnio: 2 minuty 15 sekund temu
Rejestracja: 01 wrz 2015

ANUSIU! na stronie „kwestia smaku „ – babeczki marchewkowe – pycha robiłam już kilka razy.

Bye Zobacz mnie na Facebooku Relaks na drutach! Yes 3

Świerszczyk...
Obrazek użytkownika Świerszczyk...
Offline
Ostatnio: 11 miesięcy 2 tygodnie temu
Rejestracja: 06 wrz 2013

No no no , to się słodko i ciasteczkowo zrobiło Biggrin

Dla mnie słodycze w zasadzie mogłyby nie istnieć poza dobrymi lodami i sernikiem na zimno, ciekawe tylko dlaczego mi się "oponki" w niektórych miejscach pojawiają??? Wacko

Wr... wiem wszystkiemu winien mój kochanek, Pan WIEK Aggressive Ciągle mi dokłada kilogramów a zabiera energię, ech a powinnam teraz się cieszyć życiem i kupony odcinać Moil

Chociaż może gdybym jadał słodycze to byłabym pogodniejsza??? Bardziej zadowolona??? 

Anusia, ktoś Ci kartę zescanował czy zescrinował gdy korzystałaś z bankomatu?? Hakerzy??? Bo nie bardzo rozumiem ale to zatrważające co opisujesz?? Ja też robię przelewy z dwóch komputerów, nigdy z publicznych lun nie swoich ale jak widać licho nie śpi:) A co to za Bank tak wspaniale działa??

Świerszcz "Biegnąc nie skracasz odległości...."

anusia
Obrazek użytkownika anusia
Offline
Ostatnio: 4 lata 4 miesiące temu
Rejestracja: 03 wrz 2013

Kurde Świerszczyku nie mam pojęcia jak to się stało, nie bardzo też rozumiem Dash 1  Sami w szoku byliśmy i w sumie dalej jesteśmy...

Magduniu dzięki, zaraz sobie poszukam Yahoo

magdunia
Obrazek użytkownika magdunia
Offline
Ostatnio: 7 lat 12 miesięcy temu
Rejestracja: 11 lut 2014

Hej,

ziiimno nadal. I jeszcze pochmurno. Paskudna pogoda.

Anusiu- przepis na muffinki to od Asi. Marchewkowe muffinki brzmią super. Też wypróbuję.

Miłego dnia. Ja dziś w końcu nie w biegu. Młody na wycieczce, tylko Truskawka do ogarnięcia.

magdunia
Obrazek użytkownika magdunia
Offline
Ostatnio: 7 lat 12 miesięcy temu
Rejestracja: 11 lut 2014

No to jeszcze kawa na rozbudzenie.

Najlepsze barraquito na Lanzarote- Cafe La Ola w Puerto del CArmen.

anusia
Obrazek użytkownika anusia
Offline
Ostatnio: 4 lata 4 miesiące temu
Rejestracja: 03 wrz 2013

magdunia :

Hej,

ziiimno nadal. I jeszcze pochmurno. Paskudna pogoda.

Anusiu- przepis na muffinki to od Asi. Marchewkowe muffinki brzmią super. Też wypróbuję.

Miłego dnia. Ja dziś w końcu nie w biegu. Młody na wycieczce, tylko Truskawka do ogarnięcia.

http://www.kwestiasmaku.com/desery/muffiny_cupcakes/ciasteczka_marchewkowe/przepis.html

nie te?

Strony

Wyszukaj w trip4cheap