--------------------

____________________

 

 

 



ODLICZANKA i pogaduszki nie tylko turystyczne

33679 posts / 0 nowych
Ostatni wpis
Strony
Makono
Obrazek użytkownika Makono
Offline
Ostatnio: 3 lata 7 miesięcy temu
Rejestracja: 11 gru 2013

Nelciowata :

Dziendoberek,

u mnie z pogoda nie najgorzej , nawet słonko troche przebija Smile a prognozy na przyszly tydzien super  Good i po co ja glupia jade tam gdzie zima Dash 1 ? pracujea w nad szczególami swojego planu , bo to juz wyjazd w srode, wiec czasu malu..

milego dzionka wszystkim

No wlaśnie u nas pogoda jeszcze w normie. Nelcia ale Ci fajnie z tą podróżą - planuj, planuj, żeby nam potem te wszystkie rewelacje pokazać Smile

Bez podróży się duszę....
http://kolekcjonujacchwile.blogspot.com/

Nel
Obrazek użytkownika Nel
Online
Ostatnio: 8 minut 46 sekund temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

Makono :

Momi pamiętajcie o czym ??? Crazy

A tak na poważnie to straszna choroba - moja babcia miła, mój tata też przed śmiercią się zmagał z Alzheimerem, więc ja pewnie kolejna w kolejce jestem.... Cray 2

Jak zaczne mieć kłopoty z pamięcią zapukam do Ciebie

Makono, wlasnie nie ... ja niestety tez troche obcykana z ta charoba jestem, bo niedawano pojawila mi sie w bliskiej rodzinie. To jest tak ,ze ona przechodzi od kobiety na męskiego potomka ,wiec raczej szansa ze cie dopadnie jest znikomaSmile

No trip no life

Bea37
Obrazek użytkownika Bea37
Offline
Ostatnio: 10 miesięcy 4 tygodnie temu
Rejestracja: 04 wrz 2013

Makono, przykra sprawa z rodziną, ale Ty tu dziewczyno nie kracz, młoda piękna jesteś. A tak poza tym to medycyna naprawdę robi ogrome postępy.

Bea

Makono
Obrazek użytkownika Makono
Offline
Ostatnio: 3 lata 7 miesięcy temu
Rejestracja: 11 gru 2013

Nelciowata :

Makono, wlasnie nie ... ja niestety tez troche obcykana z ta charoba jestem, bo niedawano pojawila mi sie w bliskiej rodzinie. To jest tak ,ze ona przechodzi od kobiety na męskiego potomka ,wiec raczej szansa ze cie dopadnie jest znikomaSmile

O to jest szansa dla mnie Smile . Dzięki Nelcia i Bea

Bez podróży się duszę....
http://kolekcjonujacchwile.blogspot.com/

KIWI
Obrazek użytkownika KIWI
Offline
Ostatnio: 8 lat 8 miesięcy temu
Rejestracja: 05 wrz 2013

Dzień dobry Biggrin .Makono ,co to za wróżenie z fusów Acute .Jestem dzisiaj nie ok.6 tylko dopiero teraz Dash 1 .Ulatałam się za kiecką na sobotnią dżamprezę  .Głupia buty nienoszone ubrałam na ten shoping i pęcherzy się dorobiłam Fool .Durna i tyle Cray 2 .

- Kocham ptaszki i podróże, te małe i duże ...

malaria (nieaktywny)
Obrazek użytkownika malaria

Kiwi ale kieckę udało się kupić? Opowiadaj Biggrin

KIWI
Obrazek użytkownika KIWI
Offline
Ostatnio: 8 lat 8 miesięcy temu
Rejestracja: 05 wrz 2013

Wbrew pozorom zadanie miałam niełatwe.W sobotę impra pod znakiem zamierzchłych CZASÓW PRL-U Shok .Otrzymaliśmy przykaz ubrania ,,stosownych strojów'' Man in love .Ruszyłam na podbój nonaironowej kiecki w stylu ,,Kobiety za ladą '' - starsi będą wiedzieli o czym mówię . No u nas czasami tak bywa ....jak nie impreza w stylu Haloween w czarnych lateksach ROFL to teraz PRL się trafił.

- Kocham ptaszki i podróże, te małe i duże ...

Nel
Obrazek użytkownika Nel
Online
Ostatnio: 8 minut 46 sekund temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

KIWI :

Wbrew pozorom zadanie miałam niełatwe.W sobotę impra pod znakiem zamierzchłych CZASÓW PRL-U Shok .Otrzymaliśmy przykaz ubrania ,,stosownych strojów'' Man in love .Ruszyłam na podbój nonaironowej kiecki w stylu ,,Kobiety za ladą '' - starsi będą wiedzieli o czym mówię . No u nas czasami tak bywa ....jak nie impreza w stylu Haloween w czarnych lateksach ROFL to teraz PRL się trafił.

Kiwi, wystarczy jakis fszary fartuch z magazyny,chusta na glowe i "łancuszek" z rolek papieru toaletowego i jest GIT Wacko

No trip no life

malaria (nieaktywny)
Obrazek użytkownika malaria

Fajne takie tematyczne imprezy Biggrin chyba bym w lumpeksie takiej kiecki szukała Biggrin 

KIWI
Obrazek użytkownika KIWI
Offline
Ostatnio: 8 lat 8 miesięcy temu
Rejestracja: 05 wrz 2013

Normalnie już rozpatrywałam w rozpaczy taką wersję nawet jeszcze z kaloszami ale stwierdziłam ,że tak się tańczyć nie da Crazy .Mój od trzech dni biadoli że PKS-y mógł zapuścić Dash 1 .

- Kocham ptaszki i podróże, te małe i duże ...

Strony

Wyszukaj w trip4cheap