--------------------

____________________

 

 

 



ODLICZANKA i pogaduszki nie tylko turystyczne

33687 posts / 0 nowych
Ostatni wpis
Strony
Nel
Obrazek użytkownika Nel
Offline
Ostatnio: 18 godzin 40 minut temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

DZIEŃ DOBRY PODRÓŻNICY Yahoo

Dziś jest WTOREK 4 CZERWCA 

Imieniny obchodzą: Franciszek, Karol Sun- 56  

Do wymarzonych wakacji coraz bliżej...

 Kolejna zmiana -na czele odliczanki jest teraz BASIA 35 !!! Yahoo  Party 2         

  Basia 35-  284  dni-Azjatyckie Tygrysy i wypoczynek na Langkawi           Podobny obraz

Radek- 189 dni- Mikołaj przypłynie Nilem-czyli święta w Ugandzie             

    Umilka  - 179 dni - wyprawa do Birmy               Podobny obraz

Basia 35-168  dni- Mauritius rajskie wakacje      Podobny obraz

Tadzik - 123 dni -kolejne podejście do WZP       Podobny obraz 

Perejra- 104 dni - urodziny na Seszelach             Podobny obraz

BAJKA - 94 dni  kolejna grecka wysepka -Kefalonia       Podobny obraz

Jorguś -92 dni - odkrywanie uroków Gruzji      Podobny obraz

 Mrówka- 72 dni - Indonezja ( Bali, Flores, Gili Meno) Podobny obraz

Umilka  - 72 dni - Kenia powtórnie          Podobny obraz   

Ela - 71 dni -  egzotyczny Madagaskar               Podobny obraz

 Basia 35 - 71 dni -  Malta sródziemnomorska księżniczka        Podobny obraz

Tadzik - 70 dni - wakacje na La Palmie        Podobny obraz 

Podobny obrazNelcia - 50 dni - powrót na fale i podziwianie cudów natury na  Alasce        Podobny obraz

Alamed - 33 dni -podróży po Europie ciąg dalszy , tym razem Kefalonia i Itaka        Podobny obraz  

 Cienkibolek - 18 dni -objazd po Singapurze i Malezji i kilka dni wypoczynku na Tioman             Podobny obraz

Podobny obraz Trina i Dana- 13 dni - wspólny plan na ...Liban            Podobny obraz

OKZygon- 12 dni -OBJAZDÓWKA z ITAKI- Sardynia, złota rybka marzeń- Włochy \ Francja      Podobny obraz

 Megizak- 10 dni - odkrywanie Jordanii                                  Podobny obraz 

Tadzik - 4 dni - Seszelki na osłodę życia         Podobny obraz       

 

   Podobny obraz

No trip no life

Nel
Obrazek użytkownika Nel
Offline
Ostatnio: 18 godzin 40 minut temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

Doberek,

upał nadciąga, nie zamrożcie się tylko od klimy w pracy , bo katar gotowy Girl hospital

Megi, dobre wieści, że zdrowiejesz Preved Trzymam kciuki za wizyte u specjalisty i twoje kolano . Przecież będzie ci niedługo potrzebne do intensywnego zwiedzania cudów Jordanii. Zostało już tylko 10 dni...

Asia, a jak ma się twoje ręka ? szybko dochodzisz do siebie ?

Mam dla wszystkich pozdrowienia od Mabro z fiordów norweskich Bye  Dziś zwiedza Bergen .

Tadzik jaki plan na Seszelki? jedna wyspa ? Sun-smilie water  001  jeden hotel ? uchyl nam rąbka tajemnicy..

Słyszeliście o wycieczkowcu co nie mógł wyhamować wpływając do portu w Wenecji ??

Dziś piękny zakątek świata na zagadkowej fotce.. ktoś rozpoznaje ?

No trip no life

Asia-A
Obrazek użytkownika Asia-A
Online
Ostatnio: 8 minut 48 sekund temu
Rejestracja: 01 wrz 2015

Nelcia, ręka na tyle funkcjonuje, że chodzę do pracy (mam założoną ortezę chroniącą nadgarstek). W czwartek zdjęcie szwów, a potem mam nadzieję, że coraz lepiej… Mam nadzieję wrócić do aktywności fitnessowej i dalej idąc do robótek na drutach.

We Wrocławiu coraz cieplej – czyli tak jak lubię.

Pozdrawiam.

Bye Zobacz mnie na Facebooku Relaks na drutach! Yes 3

Tadzik
Obrazek użytkownika Tadzik
Offline
Ostatnio: 3 lata 2 tygodnie temu
Rejestracja: 26 gru 2015

Witam cieplutko Biggrin

Nelcia :

Tadzik jaki plan na Seszelki? jedna wyspa ? Sun-smilie water  001  jeden hotel ? uchyl nam rąbka tajemnicy..

Powoli szykuję się do wyjazdu, choć bardzo mi w tym przeszkadza praca Crazy

Generalnie jest plan wyjazdu na jedną wyspę Silhouette, na której jest jeden jedyny hotel Pardon

Moje zapędy wypadów na inne wyspy skutecznie studzą informacje o szalonych cenach takich tripów Shok Więc z góry nic nie planuję, zobaczę czy w ogóle ten kierunek zachwyci mnie na tyle, aby lekką ręką puścić 2000$ i chcieć zobaczyć Praslin, czy La Digue? Prankster 2

A może na miejscu nie potwierdzą się internetowe strachy? Secret

Tak więc bez napinki, co wyjdzie, to będzie Yes 3 Biggrin

Piea
Obrazek użytkownika Piea
Offline
Ostatnio: 5 godzin 52 minuty temu
Rejestracja: 19 wrz 2017

Nelcia :

Doberek,

upał nadciąga, nie zamrożcie się tylko od klimy w pracy , bo katar gotowy Girl hospital

Megi, dobre wieści, że zdrowiejesz Preved Trzymam kciuki za wizyte u specjalisty i twoje kolano . Przecież będzie ci niedługo potrzebne do intensywnego zwiedzania cudów Jordanii. Zostało już tylko 10 dni...

Asia, a jak ma się twoje ręka ? szybko dochodzisz do siebie ?

Mam dla wszystkich pozdrowienia od Mabro z fiordów norweskich Bye  Dziś zwiedza Bergen .

Tadzik jaki plan na Seszelki? jedna wyspa ? Sun-smilie water  001  jeden hotel ? uchyl nam rąbka tajemnicy..

Słyszeliście o wycieczkowcu co nie mógł wyhamować wpływając do portu w Wenecji ??

Dziś piękny zakątek świata na zagadkowej fotce.. ktoś rozpoznaje ?

Oj tak... oglądałam nawet filmiki - nieźle poharatał im nabrzeże i to w dodatku MSC Opera ( ten co mnie śledzi po różnych portach na świecie  Biggrin ; chyba go teraz przez jakiś czas już nie spotkam  Blum 3

Nelcia , a czy to nie będzie Laguna Colorada w Boliwii? 

Piea

alamed
Obrazek użytkownika alamed
Offline
Ostatnio: 1 tydzień 2 dni temu
Rejestracja: 11 kwi 2017

Witam forumowiczów po krótkiej przerwie. po powrocie z La Palmy byłam pochłonieta tworzeniem fotoksiążki, to moja pasja i wkładam w ich tworzenie sporo czasu.

Obecnie pozdrawiam Was z Zakopanego, dla Megi to żada atrakcja Smile a ja poprostu uwielbiam Tatry Heart

 

  

 

Przyszłość to marzenia, przeszłośc to wspomnienia

Nel
Obrazek użytkownika Nel
Offline
Ostatnio: 18 godzin 40 minut temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

DZIEŃ DOBRY PODRÓŻNICY Yahoo

Dziś jest  ŚRODA 5 CZERWCA 

Imieniny obchodzą: Bonifacy, Waleria, Walter Sun- 56  

Do wymarzonych wakacji coraz bliżej...

 Kolejna zmiana -na czele odliczanki jest teraz BASIA 35 !!! Yahoo  Party 2         

  Basia 35-  283  dni-Azjatyckie Tygrysy i wypoczynek na Langkawi           Podobny obraz

Podobny obrazBasia 35-  206  dni - Sylwester w Marsa Alam            Podobny obraz

Radek- 188 dni- Mikołaj przypłynie Nilem-czyli święta w Ugandzie             

    Umilka  - 178 dni - wyprawa do Birmy               Podobny obraz

Basia 35-167  dni- Mauritius rajskie wakacje      Podobny obraz

Tadzik - 122 dni -kolejne podejście do WZP       Podobny obraz 

Perejra- 103 dni - urodziny na Seszelach             Podobny obraz

BAJKA - 93 dni  kolejna grecka wysepka -Kefalonia       Podobny obraz

Jorguś -91 dni - odkrywanie uroków Gruzji      Podobny obraz

 Mrówka- 71 dni - Indonezja ( Bali, Flores, Gili Meno) Podobny obraz

Umilka  - 71 dni - Kenia powtórnie          Podobny obraz   

Ela - 70 dni -  egzotyczny Madagaskar               Podobny obraz

 Basia 35 - 70 dni -  Malta sródziemnomorska księżniczka        Podobny obraz

Tadzik - 69 dni - wakacje na La Palmie        Podobny obraz 

Nelcia - 49 dni - powrót na fale i podziwianie cudów natury na  Alasce        Podobny obraz

Alamed - 32 dni -podróży po Europie ciąg dalszy , tym razem Kefalonia i Itaka        Podobny obraz  

  Podobny obrazBasia 35-  19  dni - Dominikana bursztynowe wybrzeże                 Podobny obraz

 Cienkibolek - 17 dni -objazd po Singapurze i Malezji i kilka dni wypoczynku na Tioman             Podobny obraz

 Trina i Dana- 12 dni - wspólny plan na ...Liban            Podobny obraz

OKZygon- 11 dni -OBJAZDÓWKA z ITAKI- Sardynia, złota rybka marzeń- Włochy \ Francja      Podobny obraz

 Megizak- 9 dni - odkrywanie Jordanii                                  Podobny obraz 

Tadzik - 3 dni - Seszelki na osłodę życia         Podobny obraz       

 

   Podobny obraz

No trip no life

Nel
Obrazek użytkownika Nel
Offline
Ostatnio: 18 godzin 40 minut temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

Dzień dobry,

ufff jak gorąco..jest rano a już 28 C !!! będzie dziś niezły skwar Ssun-smilie water  102

Basia 35 , podwójne gratulacje za podwójny wskok Yahoo jak szaleć to szaleć... Widzę. że dwie najwyższe pozycje na odliczance są teraz twoje Good

Podobny obrazBasia 35-  19  dni - Dominikana bursztynowe wybrzeże                 Podobny obraz

Podobny obrazBasia 35-  206  dni - Sylwester w Marsa Alam            Podobny obraz

Basiu, powiedz co to za wycieczka na Dominisie , stacj onarna czu objazdówka ? trafiłaś na fajnego lasta ?

Alamed, witaj powrócona Yahoo piekne fotki z Zakopca !!! Widać,że wyjazd udany i trafiłaś na piękną pogodę, co wcale nie było takie oczywiste z tego co Megi mówiła. Skoro fotoksiążka z La Palmy zrobiona , to teraz czekamy na twoje wspomnienia na tripku . A propos , czy robisz taką książkę z każdego wyjazdu ?

Asiu, mam nadzieje,że szybko wróci ci sprawność w łapce i będziesz mogła szaleć na drutach i na siłce.. Ja ostatnio tez totalnie zaniedbałam moje zajęcia fitness,opiekuję się moim chorym piesiem

Piea, odpowiedż bezbłędna !!! ClappingClapping To piękna Laguna Colorada w Boliwii. Mam dla ciebie kawkę .. prosto z Bolwiii

Tadzik, ciekawa jestem tej wysepki, bo ona chyba dużo mniej popularna od Praslin etc i mniej taka turystyczna ?

Radek, co słychać ? remont skończony czy toniesz w pyle ? Biggrin

Zagadka dzisiejsza dla was Preved trudna ?

No trip no life

Piea
Obrazek użytkownika Piea
Offline
Ostatnio: 5 godzin 52 minuty temu
Rejestracja: 19 wrz 2017

jak serwują kawcię - to ja pierwsza  Ssun-coffee

A dzisiejsza zagadka- to pewnie bedzie ta obłędna Biała Pustynia w Egiptowie ( ale tam nie byłam osobiscie, ale gdzies się naoglądałam fotek tych niesamowitych skalnych, białych grzybków) 

Piea

Nel
Obrazek użytkownika Nel
Offline
Ostatnio: 18 godzin 40 minut temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

Piea 100% zgoda to słynna Biała Pustynia w Egipcie !!! Yahoo

Mamy piekną relacje z tego miejsca na ziemi, bo Dana tam była i pięknie nam te cuda pustynne pokazała, niestety fotki wszystkie wyparowały. Dana byłaby szansa, abyś załadowała je tym razem z google ?

Piea, nagroda czyli statek płynący po Nilu już czeka ... to podobno jedna z fajniejszych atrakcji w Egipcie

No trip no life

Strony

Wyszukaj w trip4cheap