--------------------

____________________

 

 

 



REJS KARAIBY 2013/2014 + MIAMI + ORLANDO

53 wpisów / 0 nowych
Ostatni wpis
Strony
anusia
Obrazek użytkownika anusia
Offline
Ostatnio: 4 lata 2 miesiące temu
Rejestracja: 03 wrz 2013

super KasiaGood

Nel
Obrazek użytkownika Nel
Offline
Ostatnio: 16 godzin 56 minut temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

Kasia,

gratulacje !!!  Smile  Niezle wykombinowalaś...juz ci zazdroszcze he he   Super trasa rejsu i poza nim.   W ramach rejsu na ktorym ja byla 2 latka temu bylam ,sa 2 te same stopy tj Kajmany ( Georgetown) i Jamajka ( Ochio Rios), moze cos mi sie uda ci podpowiedziec..Obydiwe wyspy totalnie rozne ale obydwie fajne i ciekawe  Wacko

Pwoiem ci że za mna tez chodzi jakis rejsik, bo bardzo lubie ta formę podrozowania i mam nawet kilaa na oku,ale na razie decyzji brak.. wiec tym bardziej gratki dla ciebie  Clapping

No trip no life

kasiakrotoszyn
Obrazek użytkownika kasiakrotoszyn
Offline
Ostatnio: 3 miesiące 1 tydzień temu
Rejestracja: 11 wrz 2013

Nelciu dziękuje i będę wdzięczna za każde podpowiedzi odnośnie fakultetów, co? jak? za ile? czy rezerwowałaś wczesniej? czy brałas ze statku itd itd............

Dzisiaj mam głowę jak arbuz bo chłonę i zbieram informacje, których jest mnóstwo.

Jest gdzieś Twój rejsik opisany??

"JEŚLI POTRAFISZ COŚ WYMARZYĆ,
POTRAFISZ TAKŻE TO OSIĄGNĄĆ..."
Walt Disney

Nel
Obrazek użytkownika Nel
Offline
Ostatnio: 16 godzin 56 minut temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

kasiakrotoszyn :

Nelciu dziękuje i będę wdzięczna za każde podpowiedzi odnośnie fakultetów, co? jak? za ile? czy rezerwowałaś wczesniej? czy brałas ze statku itd itd............

Dzisiaj mam głowę jak arbuz bo chłonę i zbieram informacje, których jest mnóstwo.

Jest gdzieś Twój rejsik opisany??

Kasiu,

niestety moją relację na starym forum wcielo, nie jest widoczna  Diablo . Będą ja jednak wstawiac  na nasze nowe forum jak tylko skoncze pisac Sniegi Klilimnadzaro z Keni a juz koncze.  Wycieczki rezerwowalam z domu, bo ze staku sa drogie i nie zawsze wybór jest zgodny z preferencjami. np na Jamajce zalezalo mi,aby poplynac rejsikiem po Black River na  spotkanie  korokodyle ( to byl ten moj pierwszy raz na zywo   Smile ), a takiej wycieczki na statku nie bylo w ogole. Poszukam wieczorkiem i podam ci namiary na firmy z ktorych ja korzystalam , niemniej w kazdym porcie jak wychodzisz na brzeg masz lokalesow, którzy tez oferuja fajne i tanie wycieczki.

Bedziesz miala super wyjazd !  Good

No trip no life

kasiakrotoszyn
Obrazek użytkownika kasiakrotoszyn
Offline
Ostatnio: 3 miesiące 1 tydzień temu
Rejestracja: 11 wrz 2013

Super Nelciu, mam nadzieję że relację przeczytam zanim polecimy na Filipiny

Tak myślałam że pełno lokalesów tylko czeka na bogatych amerykanów - ciekawe czy taniej by było na miejscu się dogadać czy zabukować wcześniej...?

Jedyne miejsce podczas rejsu które znam to Cozumel i tak się składa, że będziemy spędzać 25.12 w tym samym miejscu co 2 lata temu, pamietam jak robiłam sobie to zdjęcie na tle smoka, a teraz smokiem popłyniemy.

Także o Cozumelu wiem sporo, bo tam 3 dni byliśmy Biggrin - ale to tyle Biggrin

"JEŚLI POTRAFISZ COŚ WYMARZYĆ,
POTRAFISZ TAKŻE TO OSIĄGNĄĆ..."
Walt Disney

Madziarra-M1 (nieaktywny)
Obrazek użytkownika Madziarra-M1

Kasiu, bardzo się cieszę Biggrin Yahoo

Skoro lecicie do Fort Lauderdale to proponuję przy okazji zwiedzić to miasto od strony kanałów Biggrin Rewelacja!

No i polecam się z dalszą pomocą Biggrin Jutro prześlę zdjęcia z Key West i Fortu Lauderdale.

Nel
Obrazek użytkownika Nel
Offline
Ostatnio: 16 godzin 56 minut temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

Kasia,

piekna z was para   Good . To na zachete wrzucam pare  fotek  z Jamajki  a potem z Kajmanow( ale musze dojechac do domku). Na pierwszy ogien idą jamajskie mufinki he he..

Uploaded with ImageShack.us

Uploaded with ImageShack.us

<!-- REPLY --><!--/vb:if--><!-- /REPLY -->

Uploaded with ImageShack.us
Uploaded with ImageShack.us

Uploaded with ImageShack.us

Uploaded with ImageShack.us

Uploaded with ImageShack.us

No trip no life

Nel
Obrazek użytkownika Nel
Offline
Ostatnio: 16 godzin 56 minut temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

Kasia,

to pora na Kajmany - zupełnie inna bajka niz Jamajka , widac duże  bogactwo i wplywy z UK , W stolicy dominuja eleganckie banki,sklepy z bizuterią, zegarkami etc, a jakie chałupy z basenami i jachtami...no i przesliczne płaszczki (sorki zdjecia są kiepskie )

Uploaded with ImageShack.us

Uploaded with ImageShac

Uploaded with ImageShack.us

Uploaded with ImageShack.us

.us

Uploaded with ImageShack.us

Uploaded with ImageShack.u

Uploaded with ImageShack.us

s

No trip no life

Mellka
Obrazek użytkownika Mellka
Offline
Ostatnio: 8 lat 1 miesiąc temu
Rejestracja: 04 wrz 2013

o kurcze!!!! REWELACJA!!

Swietna trase wybralas!!

Nie mogę sie doczekac... z taką czestotliwoscia wyjazdow to rzeczywistosc piękniejszaod marzen..Yahoo

katerina
Obrazek użytkownika katerina
Offline
Ostatnio: 8 lat 5 miesięcy temu
Rejestracja: 04 wrz 2013

Melcia dokladnie rzeczywistosc piekniejsza od marzen!!!!!!!!!!

Kasiu GRATULACJE za uparte dazenie do celuDrinks

Strony

Wyszukaj w trip4cheap