--------------------

____________________

 

 

 



Wspólne wakacje w Turcji-2014

10 posts / 0 nowych
Ostatni wpis
Maras 32
Obrazek użytkownika Maras 32
Offline
Ostatnio: 10 lat 5 miesięcy temu
Rejestracja: 17 paź 2013
Wspólne wakacje w Turcji-2014

Witamy,
jesteśmy młodym małżeństwem (32 lata), które w przyszłym roku w okolicach maja planuje wypad do Turcji.
Byliśmy już w tym roku i było genialnie . Mamy córkę, ale postanowiliśmy jechać sami. Wiadomo, że w kilka osób jest zawsze weselej.
Jeżeli ktoś w tym terminie planuje wakacje to zapraszamy. Nastawiamy się na fajna zabawę, wypady do miasta i dyskoteki. (Alanyia jest podobno ciekawa)
a ogólnie leżing przy basenie i Rakija

Pozdrawiamy
Marek i Asia

lordowski (nieaktywny)
Obrazek użytkownika lordowski

Młode małżeństwo... 32 lata hmm.... mało jest takich małżeństw, które może pochwalić się takim stażem... Biggrin

dzioby125
Obrazek użytkownika dzioby125
Offline
Ostatnio: 6 lat 4 miesiące temu
Rejestracja: 03 wrz 2013

Lordziu ROFL

Maras, cały hotel ludków więc ekipa do zabawy się znajdzie I-m so happy

elam54
Obrazek użytkownika elam54
Offline
Ostatnio: 3 lata 3 miesiące temu
Rejestracja: 08 wrz 2013

to prawda-u nas była międzynarodowaYahoo

Maras 32
Obrazek użytkownika Maras 32
Offline
Ostatnio: 10 lat 5 miesięcy temu
Rejestracja: 17 paź 2013

No właśnie na ostatnich wakacjach trafiliśmy do hotelu, w którym 85% stanowili Niemcy w wieku 60 lat. główne imprezy to było bingo i makao. 

;(

karisss
Obrazek użytkownika karisss
Offline
Ostatnio: 4 lata 6 miesięcy temu
Rejestracja: 04 wrz 2013

mogę pomóc Ci w doborze hotelu,gdzie w większości przebywa młode towarzystwo,głównie z Polski, tylko napisz prosze jakiej to ma być klasy hotel,czy wystarczą 4*,czy nawet 3 *,czy ma być wypasiona 5* i czy ma być położony w samym centrum czy może być oddalony

Dla ułatwienia napisz w jakim hotelu byliście teraz

Maras 32
Obrazek użytkownika Maras 32
Offline
Ostatnio: 10 lat 5 miesięcy temu
Rejestracja: 17 paź 2013

karisss :

mogę pomóc Ci w doborze hotelu,gdzie w większości przebywa młode towarzystwo,głównie z Polski, tylko napisz prosze jakiej to ma być klasy hotel,czy wystarczą 4*,czy nawet 3 *,czy ma być wypasiona 5* i czy ma być położony w samym centrum czy może być oddalony

Dla ułatwienia napisz w jakim hotelu byliście teraz

hotel 4* to dla nas optimum. Nie musi byc w centrum. Ważne by miał fajne baseny i zjeżdżalnie. W miarę przystępna siłownia też bedzie ok. 

Z góry dzięki. Wink

karisss
Obrazek użytkownika karisss
Offline
Ostatnio: 4 lata 6 miesięcy temu
Rejestracja: 04 wrz 2013

nie ma jeszcze pełnej oferty first minute,więc nie wiem,czy wszystkie na 2014 będą dostępne,ale patrząć na jakość-cena-dużo polaków, to polecam:

Titan garden 4* i połączony z nim Titan Select 5* , oba b.fajne (mają siłownię,bo klienci korzystali)

 Blu Star4*-troszkę już stary,ale ma b.dobre opinie,położony w sercu Alanti, imprezowy klimat i 80% hotelu polacy

Side Sirenis 5*-co prawda to resort,ale dużo młodych ludzi tam jeździ też Wink

Aska Buse Resort- nie wiem czy Itaka dalej będzie go miała,ale mocne 4* i all inc 24h

Według mnie Titany,to najlepsza propozycja Wink

duże resorty z wieloma zjężdzalniami odrzuciłabym na wstępie,bo tam jeżdzą rodziny z dziecmi , osoby starsze najczęściej albo b.młode 18-21lat.

Jeśli masz jeszcze jakieś pytania to śmiało Wink

Maras 32
Obrazek użytkownika Maras 32
Offline
Ostatnio: 10 lat 5 miesięcy temu
Rejestracja: 17 paź 2013

Wielkie dzięki Wink

Maras 32
Obrazek użytkownika Maras 32
Offline
Ostatnio: 10 lat 5 miesięcy temu
Rejestracja: 17 paź 2013

Niemniej jednak gdyby ktoś w terminie majowym 2014 wybierał się do Turcji to zapraszam...

Wyszukaj w trip4cheap