--------------------

____________________

 

 

 



Tajlandia styczeń 2015 z 1,5 rocznym dzieckiem

30 posts / 0 nowych
Ostatni wpis
Strony
Kazi
Obrazek użytkownika Kazi
Offline
Ostatnio: 7 lat 5 miesięcy temu
Rejestracja: 23 wrz 2014

algida :

Tomek dobrze ze juz masz załatwiony transfer z lotniska ;-)mnie "osłabia " szukanie wszystkiego na miejscu . Szkoda czasu i nerwów . Raz poleciałam tylko z zabukowanym hotelem w BKK na 3 dni i NIGDY , NIGDY wiecej !!!!! Zamiast buszowac po miescie , my siedzielismy w hotelu szukajac przelotów , hoteli na wyspach !!!!!Dash 1

moze i mozna było ciut taniej  ale to jakas groszowa różnica by wyszła Air kiss

Aniu, dzieki za dobre słowo :> Lubię mieć zaplanowane wszystko, do wylotu kupa czasu i fajnie go spędzać na planowaniu, zawsze to lasty na ostatnią chwilę były.

W zasadzie zostało mi tylko opracowanie planu na BKK, bo na wyspach raczej zwiedzać nic prócz barów nie będziemy :> 

algida (nieaktywny)
Obrazek użytkownika algida

no ja siedze i sie nudze bo lutowy wyjazd juz dopiety Wink

algida (nieaktywny)
Obrazek użytkownika algida

moze po Azji jakies Karaibki razem Dance 4 bo juz nam mega teskno za nimi

Kazi
Obrazek użytkownika Kazi
Offline
Ostatnio: 7 lat 5 miesięcy temu
Rejestracja: 23 wrz 2014

algida :

moze po Azji jakies Karaibki razem Dance 4 bo juz nam mega teskno za nimi

Aniu, jak się ten wyjazd uda to pewnie na wiosnę karaiby :> zobaczymy jak mała zniesie lot i upał, jestem dobrej myśli :>

ANN128
Obrazek użytkownika ANN128
Offline
Ostatnio: 9 lat 7 miesięcy temu
Rejestracja: 25 wrz 2014

WITAM

MY WROCILISMY Z KOH SAMUI W MAJU DO TRANSFERU Z BKK UZYLISMY BANGKOK AIRLINES KTORE LATAJA JAK DOBRZE PAMIETAM CO GODZINE NA KOH SAMUI I LOT TO TYLKO 40MIN PODAJA KAWE HERBATE I JAKIES JEDZONKO NA POKLADZIE  NATOMIAST Z KOH SAMUI MOZNA DOSTAC SIE PROMEM NA KOH TAO ZA 700 BAHTOW NA OSOBE PROMY SA ZARAZ KOLO LOTNISKA OK 3KM JESLI BEDZIECIE JUZ NA KOH SAMUI WARTO WYNAJC SKUTER ZA OK 200 BAHTOW NA DZIEN I ZWIEDZIC WYSPE MY MIELISMY WYNAJETY SAMOCHOD I SKUTER NA KTORYM PORUSZALISMY SIE W CZWORKE TAK W CZWORKE BEZ KASKOW MOZE TROSZKE SZALONE ALE DZIECIAKI MIALY UBAWE A POGODA WSPANIALA WIEC BYLO SUPER I TANIO 

JESLI MACIE PYTANIA CO DO WYSPY KOH SAMUI PROSZE PYTAC UDANEGO URLOPU ZYCZYMY 

Kazi
Obrazek użytkownika Kazi
Offline
Ostatnio: 7 lat 5 miesięcy temu
Rejestracja: 23 wrz 2014

Mam prośbę, możecie polecić mi jakiś hotel na Sairee Beach na Koh Tao.

Aktualnie zarezerwowaliśmy Blue Diamond przy Mae Haad, ma dobre opinie, ale nie jestem do końca przekonany czy to dobry wybór.

Potrzebuje knajpek na plaży i bliskości miasta.

Jeszcze pytanko, nie ma specjalnych formalności wizowych przy wlocie?

korolowa
Obrazek użytkownika korolowa
Offline
Ostatnio: 4 lata 7 miesięcy temu
Rejestracja: 24 lut 2014

Kazi, sprawdz ten hotel, jakby chciał nocowac na tej plazy pewie go bym wzieła

Sensi Paradise Beach Resort

https://www.booking.com/hotel/th/sensi-paradise-beach-resort.pl.html?sid=b8dab101556dfc5f8a089a78e74780f3;dcid=1;checkin=2015-01-24;checkout=2015-01-27;ucfs=1;srfid=01346b29f9690c5e302280e5b3b224af8e6d3688X5;highlight_room=26290301

jest niedaleko Blue Diamond Resort, ale ma lepsze opinie i mi się bardziej podoba, Wink

Kazi
Obrazek użytkownika Kazi
Offline
Ostatnio: 7 lat 5 miesięcy temu
Rejestracja: 23 wrz 2014

korolowa:  mi też się bardziej podoba, tylko że on na skałach, pomosty, skarpy, płotki takie byle jakie. A my z małymi dziecmi.

korolowa
Obrazek użytkownika korolowa
Offline
Ostatnio: 4 lata 7 miesięcy temu
Rejestracja: 24 lut 2014

aaaaa, jak z małym dzieckiem to rzeczywiście lepiej być płasko na plaży, chyba...bo dziecka nie mam, wiec nie wiem Wink  ale tak zakładam...a Cabana, na drugm końcu plazy? super hotel

Strony

Wyszukaj w trip4cheap