--------------------

____________________

 

 

 



Tajlandia-Kambodża 24.01-14.02.2014 - pytania i odpowiedzi, rozterki i dylematy

65 posts / 0 nowych
Ostatni wpis
Strony
marinik
Obrazek użytkownika marinik
Offline
Ostatnio: 2 miesiące 3 tygodnie temu
Rejestracja: 04 wrz 2013

To bierz - w sumie w 65 EUR sie to zmiesci, wiec na 2 os to baaaardzo dobra cena.

melleczka
Obrazek użytkownika melleczka
Offline
Ostatnio: 10 lat 2 tygodnie temu
Rejestracja: 10 wrz 2013

Rezerwuję na razie w jedną stronę 13.02 bo nie wiem jak rozgryźć ten Siem Reap i Ao Nang, pomyślę to booknę, najważniejszy jest ten lot powrotny.

Jaki jest bagaż podręczny w Air Asia? Przewiduję, że 20kg rejestrowanego mi starczy, w razie W dopłacam te 4USD różnicy na lotnisku?

Tajlandia - Kambodża
24.01.2014 - 14.02.2014

melleczka
Obrazek użytkownika melleczka
Offline
Ostatnio: 10 lat 2 tygodnie temu
Rejestracja: 10 wrz 2013

Cholercia nie wiem co robić:/ Jakbym chciała lecieć do Ao Nang to musielibyśmy stracić jeden dzień. 01.02 wracamy z Kambodży, będziemy wieczorem, myślałam, że złapiemy wieczorny lot i tego samego dnia będziemy w Ao Nang, a tu lipa. Następnego dnia miałam już zaplanowaną Railay Beach.

Chcąc lecieć musiałabym booknąć hotel w BKK po powrocie z Kambodży i z samego rana udać się na lotnisko DMK, lot do Krabi i koło południa bylibyśmy w hotelu.

Tajlandia - Kambodża
24.01.2014 - 14.02.2014

marinik
Obrazek użytkownika marinik
Offline
Ostatnio: 2 miesiące 3 tygodnie temu
Rejestracja: 04 wrz 2013

No, ale porownaj to z opcja bus/pociag-bus. O ktorej wowczas dotrzesz do Ao Nang?

melleczka
Obrazek użytkownika melleczka
Offline
Ostatnio: 10 lat 2 tygodnie temu
Rejestracja: 10 wrz 2013

Co już będzie:D Kupiłam...

BKK-KBV 7:30

KBV-BKK 9:20

200USD

Zorganizuję jakoś te noclegi. Cena jest ta sama co bus, a o ile większy komfort.

Mój mąż na wieść, że będziemy jechać 15h autobusem zareagował "Cooooooooooooooooooooooooo????????", ale jak się dowiedział o ile drożej wychodzi samolot to już wolał ten bus. Natomiast teraz wpadł w euforię jak się okazało, że cena ta sama:)

Tajlandia - Kambodża
24.01.2014 - 14.02.2014

melleczka
Obrazek użytkownika melleczka
Offline
Ostatnio: 10 lat 2 tygodnie temu
Rejestracja: 10 wrz 2013

Jest sukces:)

I znowu... Mam już rezerwację, na maila przyszło info z godzinami odlotów i numerem rezerwacji, a gdzie jest papierek do odprawy? Przyjdzie?

Tajlandia - Kambodża
24.01.2014 - 14.02.2014

algida (nieaktywny)
Obrazek użytkownika algida

mi powrot z Kambodzy do Bkk zajął 12h Wink od wyjazdu z hotelu po przejscie granicy az do dotarcia do Rambuttri Wink

melleczka
Obrazek użytkownika melleczka
Offline
Ostatnio: 10 lat 2 tygodnie temu
Rejestracja: 10 wrz 2013

algida dzięki za info:) Założyłam sobie, że jeżeli wrócimy bardzo późno do BKK to od razu udamy się na lotnisko i najwyżej tam będziemy czekac, chociaż to na pewno nie jest najbardziej komfortowe rozwiązanie.

Ewentualnie po powrocie do BKK co na pewno będzie wieczorem od razu udamy się do hotelu przy DMK, znalazłam jeden całkiem spoko i tani.

Tajlandia - Kambodża
24.01.2014 - 14.02.2014

karisss
Obrazek użytkownika karisss
Offline
Ostatnio: 4 lata 6 miesięcy temu
Rejestracja: 04 wrz 2013

melleczka na 2 albo 3 tyg przed wylotem(nie pamiętam dokładnie) odprawiasz sie internetowo i wtedy dostaniesz bilety, na maila przy rezerwacji przychodzi tylko potwierdzenie z numerem-nic więcej

melleczka :

Jest sukces:)

I znowu... Mam już rezerwację, na maila przyszło info z godzinami odlotów i numerem rezerwacji, a gdzie jest papierek do odprawy? Przyjdzie?

marinik
Obrazek użytkownika marinik
Offline
Ostatnio: 2 miesiące 3 tygodnie temu
Rejestracja: 04 wrz 2013

Papierek do odprawy? Kurna - to wciaz przede mna, ale zakladam, ze odprawe zrobie sobie na 14 dni przed lotem wspisujac numer rezerwacjii jaki przyszedl mailem. Czy fachowcy to potwierdzaja?

Strony

Wyszukaj w trip4cheap