Sri Lanka - wypożyczenie auta + kierowca

1 wpis / 0 nowych
kchojn
Obrazek użytkownika kchojn
Offline
Ostatnio: 5 lat 5 miesięcy temu
Rejestracja: 05 gru 2014
Sri Lanka - wypożyczenie auta + kierowca

Witam, 

Jeżeli ktoś planuje wyjazd na Sri Lankę i rozważa wynajęcie auta z kierowcą, to serdecznie polecam: 

Malith Mammoth 
mammothmalith@gmail.com 

srilanka-driver.blogspot.fr/

lub 
malithsrilanka.tumblr.com/

To jest najtańsza opcja jaką znalazłem przed wyjazdem. Można się dogadać za ok 50-55 USD za dzień (wliczone wszystkie koszta, kierowca, samochód, paliwo itd.) I chociaż z racji najniższej ceny, trochę się obawiałem jak to wszystko wyjdzie, to wybór okazał się bardzo trafiony Biggrin 

Spędziłem z dziewczyną ponad tydzień na Sri Lance, z czego większość czasu to była objazdówka. 
Jak się potwierdziły moje obawy, podróżowanie komunikacją jest tam często nieprzewidywalne (na zasadzie „ciesz się że w ogóle jedziesz”;D) a ruch na tamtych drogach to jakaś zwariowana gra, na zasadzie kto kogo i z której strony, bardzo łatwo o problemy.. 
Malith okazał się świetnym, doświadczonym i spokojnym kierowca i mogliśmy zupełnie zapomnieć o stresie na drogach.. Samochód to zadbana, przestronna limuzyna Toyoty, którą Malith sam wypożycza. 

Kierowca naprawdę godny polecenia a jednocześnie przesympatyczny człowiek, biedny, ale uczciwy i honorowy. 
Jak było trzeba to robił nam też za „przewodnika” (ale nie narzucając nic nigdy a nawet podpowiadał często co i jak, aby nie dać się naciągnąć i nie przepłacać). 
Bez problemu organizował nam też noclegi na miejscu, zawsze czysto i bezpiecznie, w pułapie cenowym jaki sobie życzyliśmy (my np. zgodnie z planem nigdy nie przekroczyliśmy 30$ za pokój). 
Nigdy nie narzucał się ze swoją osobą, ale też zawsze był gdzieś w pobliżu kiedy okazywał się potrzebny, 24 na dobę do dyspozycji Biggrin 

Z mojej strony wielki pozytyw! Polecam. 

Krzysiek

Wyszukaj w trip4cheap

Ankieta

Ulubiony sposób spędzania wakacji w podrózy?