--------------------

____________________

 

 

 



"Oasis of the Seas" - Karaiby zachodnie 2011

25 posts / 0 nowych
Ostatni wpis
Strony
Katarina
Obrazek użytkownika Katarina
Offline
Ostatnio: 7 lat 11 miesięcy temu
Rejestracja: 17 gru 2013

Ehhh lubię rejsy Biggrin

Melcia, Melcia, halooo widzisz tego potwora - na takim to przez cały wieczór byśmy sie nawzajem szukali Wink

karisss
Obrazek użytkownika karisss
Offline
Ostatnio: 4 lata 7 miesięcy temu
Rejestracja: 04 wrz 2013

jeszcze jedna gadzina i wychodzę Bad

a pomijając TO COŚ,to co za ogromny statek Shok

Marabut21
Obrazek użytkownika Marabut21
Offline
Ostatnio: 2 lata 9 miesięcy temu
Rejestracja: 12 lut 2015

Skończył się rejs na Oasis.Cżęść druga to rejs na staktu Norwegian Epic.Udało się nam kupić kajuty superior z bezpłatnym dostępem do SPA (małżonka często korzystała) i pakietem

" free soda and juice" plus bezpłatne śniadania do kajuty.Bomba!Rano wstajesz i o określonej dzień wcześniej godzinie na balkonie serwują ci pieczywko, masełko, dżemiki,jajeczka,

wędlinki, sery,pomidorki,sałatę, płatki z ciepłym mlekiem do tego świeżutki sok z pomarańczy a za burtą leniwie przesuwa się krajobraz morski (te statki płyną średnio z pędkością

35-40 km/godz.)

Wycieczkowce jak wycieczkowce - kazdy podobny do innego. A tu akurat nie prawda.Ten ma lepiej wyposażone kajuty - nieco większe i bardziej gustownie i ergonomicznie urządzone.

To czego nie było na Oasis, to jedyny na morzu - Ece Bar - kompletnie odjechane miejsce.Drinki, a właściwie shoty serwowane w lodowych kieliszkach, specialne pelerynki chronące

przed zimnem ( w środku -5 C) i wystrój - lodowe rzeźby, meble, bar...

Dnia następnego - port St. Martin.To bardzo ciekawa wyspa z interesującą historią.Niegdyś stolica piratów, po burzliwej historii podzelona na dwie części francuską i holenderską.

My cumujemy przy Antylach Holenderskich i naszym oczom ukazują się takie widoki...

I tu opis następnego zdjęcia. To słynne na cały świat lotnisko na St. Martin, gdzie samoloty lądują niemal na samej plaży ( w tym 747 Jambo Jet).My podpłyneliśmy na tą plażę

katamaranem i byliśmy świadkami lądowania i startu nieco mniejszych maszyn, ale wrazenia mega! Sama plaża bardzo fajna - bialutki piaseczek i w momętcie lądowania samolotów

spore fale - od silników odrzutowych (kolejne miejsce które warto odwiedzić)...

Taka sobie panoramka.

I następna...

My oprócz rejsu katamaranem wybraliśmy "plażing" i jazdę na skuterach.

Oraz "leki lanśik"

To dowód,że piracka historia wyspy ciągle żywa - a tak naprawdę to niezły marketing...

Fajna palma...

Pirackie menu - czemu nie!

A ten facet reklamuje rum, dla uważnych marka znana...

W  między czasie w porcie zacumował statek Disneya...

Następny dzień - następny port - tu czas płynie szybko.Witamy na Amerykańskich Wyspach

Dziewiczych, a konkretnie na St. Thomas... Zchodzimy na ląd a tam takie taksóweczki...

Z taryfy tym razem nie skorzystaliśmy, bo dosłownie kilkaset metrów od portu jedna z najwiekszych

atrakcji tej wyspy - SKY RIDE - czyli wyciąg (prawie jak na Kasprowy).Wagoniki zawieszone na linach

wciagają nas na wzgórze (700 m), a tam takie widoki...bajka...

W sklepiku na szczycie kolejny pirat...

Punkt widokowy...

Nasz wycieczkowiec na dole w porcie...

Zatoczka dla mniejszych jednostek...

Następnie rejs katamaranem na  wyspę St.John i kolejne atrakcje...

Jedna z najpiękniejszych plaż jakie w życiu widziałem - Trunk Bay na St. John.Niestey moje zdjęcia

nie odają w 100% urokowi tego miejsca, ale wierzczie mi  to bajka. A w ogóle to według amerykańskiego

prawa teren parku krajobrazowego - dlatego rafa w tym miejscu bajkowo - dziewicza ( jak nazwa

tego archipelagu).Mógłbym tam snurkować godzinami.Gorąco polecam (Bepi poszukaj tej plaży w necie)

Dwie fotki z statku..

Kolejna atrakcja na tym statku to restauracja:

Pani z obsługi informuje nas czego można się spodziewać, ale nasze najśmielsze marzenia nie

przewidziały takiej uczty i show zarazem.To co kucharz wyczyniał z nożem i produktami - to

misrzostwo świata.A na dodatek takie smaczne i wszysko life..

Kolejny dzień " na morzu" i w końcu "lądujemy" na Bahamach i take to widoczki...

W tle oczywiście hotel Atlantis.Ogromny kompleks z parkiem wodnym, przecudnymi akwariami i

piękną plażą wewnątrz- hotelową.Architektura na najwyższym światowym poziomie.Koleje miejsce

które warto zobaczyć (tym bardziej, że za rok mogłem podziwiać hotel tej sieci w Dubaju)...

Na połączeniu dwóch budynków - jakby moście pomiędzy nimi - znajduje się apartament prezydencki,

korzystali z niego między innymi :Michael Jackson i inne sławy...

Welcome to paradise!!!

Fonntana z latającymi rybkami.

100% "plażing".

Dla nas to małe piwko...

Klimatyczne miejsce (Bepi - zadanie na przyszłość - zlustrować ten hotel).

Koniec.

Marabut21

bepi
Obrazek użytkownika bepi
Offline
Ostatnio: 3 lata 1 tydzień temu
Rejestracja: 04 wrz 2013
basia35
Obrazek użytkownika basia35
Offline
Ostatnio: 2 lata 6 miesięcy temu
Rejestracja: 24 gru 2013

Ale cuda nam tu pokazujesz Yahoo

basia35

KIWI
Obrazek użytkownika KIWI
Offline
Ostatnio: 8 lat 7 miesięcy temu
Rejestracja: 05 wrz 2013

Shok z takim batyskafkiem( czy jak to się zwie ?)na głowie to bym chętnie poszalała Yahoo .

Markę rumu  poznali ,poznali jedna z moich naj Drinks .

A potem to już mi szczęka gruchnęła na podłogę i nic przez conajmniej godzinę nie powiem .Chyba jeszcze tylko JA PIERDZIU MARABUT ALE SOBIE MIX REJSOWY SKROILIŚCIE Man in love .

- Kocham ptaszki i podróże, te małe i duże ...

Marabut21
Obrazek użytkownika Marabut21
Offline
Ostatnio: 2 lata 9 miesięcy temu
Rejestracja: 12 lut 2015

Dla wszyskich fanów lazurków i bajkowych plaży.To też są Karaiby - nie Seszele - ciekawe czy ktoś wie gdzie to?

Marabut21

Nel
Obrazek użytkownika Nel
Offline
Ostatnio: 8 godzin 18 minut temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

Mi to wyglada na Virgin Gorda ? pozdrow ode mnie Baths i diabelka Diablo

No trip no life

basia35
Obrazek użytkownika basia35
Offline
Ostatnio: 2 lata 6 miesięcy temu
Rejestracja: 24 gru 2013

Nelcia mnie też tak wygląda ale tylko dzięki TobieYahoo

basia35

KIWI
Obrazek użytkownika KIWI
Offline
Ostatnio: 8 lat 7 miesięcy temu
Rejestracja: 05 wrz 2013

Ja nie mam innego wyjścia jak tylko przytakiwać Wam Dziewczyny Crazy .

- Kocham ptaszki i podróże, te małe i duże ...

Strony

Wyszukaj w trip4cheap