--------------------

____________________

 

 

 



Gran Canaria - babski tydzień listopad 2012

80 posts / 0 nowych
Ostatni wpis
Strony
karisss
Obrazek użytkownika karisss
Offline
Ostatnio: 4 lata 6 miesięcy temu
Rejestracja: 04 wrz 2013
Gran Canaria - babski tydzień listopad 2012

Na GC byłyśmy w 5 BAB Wink 23-30 listopada 2012. Wyjazd spontaniczny, zarezerowałam nam najtańszy hotelik w HB w pakiecie z wylotem z Berlina. Coś około 460 eur/os. Hotel Playa del Ingles w Playa del ingles. Plan był taki:zwiedzanie i impreza ;).

Apartamencik miał 2 sypialnie,pokój dzienny,kuchnię u łazienkę oraz wieeeelki taras z widokiem,który nam BARDZOOOOO odpowiadał Wink . Na tarasie spędzałyśmy bardzo dużo czasu.

Jeśli chodzi o sam hotel,to był stary i czyściutki. Nam odpowiadał. Jedzenie było dobre,lecz mało urozmaicone i mało hiszpańskie. Zawsze jednak była pyyyszna rybka, na prawdę pychota. Przed wejsciem do hotelu jest supermarket SPAR , także idealnie. Do plaży jakies 200m., a do centrum-w sumie on jest w samym centrum Wink

karisss
Obrazek użytkownika karisss
Offline
Ostatnio: 4 lata 6 miesięcy temu
Rejestracja: 04 wrz 2013

Przyleciałyśmy wieczorem. Następnego dnia rano wstałyśmy, udałyśmy się do lokalnego biura podróży. Kupiłyśmy wycieczkę jeep safari oraz rejsik i dowiedziałyśmy,którym autobusem ejchac do aquapark-taki był nasz plan na 1.dzień.

Komunikacja miejsca na GC na 5-tkę.

Aquapark-słabiutki na maxa. Lubię takie zabawy,ale po Siam parku na teneryfie nic mnie już chyba nie zadowoli w tym temacie Wink poza tym leżaki były płatne na terenie aquapark-szok! I woda była b.zimna.

zdjęcie z foką za 15 eur

i zdjęcie z foką za darmo Biggrin

karisss
Obrazek użytkownika karisss
Offline
Ostatnio: 4 lata 6 miesięcy temu
Rejestracja: 04 wrz 2013

Po aqua,plaża i skosztowanie lokalnych speciałów Biggrin (pumcia to ta sama sangria Wink )

później imprezka Wink

różni naganiacze krzyczeli do ans Spice Girls Biggrin  ROFL

mufinek  Kanaryjski

Biggrin

Następnego dnia płyniemy na rejsik .

anusia
Obrazek użytkownika anusia
Offline
Ostatnio: 4 lata 2 miesiące temu
Rejestracja: 03 wrz 2013

Super Dance 4 czyli najpierw Kanary, a potem TunezjaBiggrin

karisss
Obrazek użytkownika karisss
Offline
Ostatnio: 4 lata 6 miesięcy temu
Rejestracja: 04 wrz 2013

Może jeszcze kilka słów o samym playa del Ingles. Miasteczko na maxa rozrywkowe, pełno klubów ( w tym światowy PACHA ) , barów,retauracji. Miasto nie śpi chyba nigdy. Na przykład drugą część PACHY otwierali dopiero o 4 nad ranem Wink . Przed PdI jest San Agustin-zdecydowanie spokojniejsze,dla rodzin z dziećmi idealne. Zaś za PdI jest Maspalomas z wieloma skelpami,butikami,także tymi droższymi i wydaje mi się,że to również spokojniejszy kurort. Za Maspalomas jest Costa Meleoneras-kurort z samymi drogimi ,wypasionymi hotelami, w tym słynny Lopesan (niby najlepszy hotel na wyspie). W razie gdyby ktoś potrzebował rady odnośnie hotelu na GC to mam je w większości dobrze obcykane,więc śmiało pytajcie  w razie wyjazdu w tamte strony Wink . Oczywiście tzreba zaznaczyć,dla tych co nie wiedzą,że GC to strefa wolnocłowa Wink co to oznacza każdy wie BiggrinBiggrin .

dzioby125
Obrazek użytkownika dzioby125
Offline
Ostatnio: 6 lat 4 miesiące temu
Rejestracja: 03 wrz 2013

Karissek, ale boska ekipa z kubkami Dance 4Dance 4Dance 4 super laseczki I-m so happy

a koleżanka ma pradziwe to tatoo na udzie?

puma
Obrazek użytkownika puma
Offline
Ostatnio: 8 lat 4 miesiące temu
Rejestracja: 04 wrz 2013

Karissska ...własnie widzę Yahoo najlepiej smakuje pita.........od razu ...... Drinks jakie...laseczki Good , a cmok foczy przeuroczy Yahoo

Świerszczyk...
Obrazek użytkownika Świerszczyk...
Offline
Ostatnio: 9 miesięcy 3 tygodnie temu
Rejestracja: 06 wrz 2013

WOW!!!!!!!!!!!!! Super, pisz!!! Ja byłam na GC 12 lat temu i marzę o powrocie, na razie marzenie nie spełnione, ale może kiedyś... Już się nie mogę doczekać na cd relacjiDance 4

Świerszcz "Biegnąc nie skracasz odległości...."

Żelek
Obrazek użytkownika Żelek
Offline
Ostatnio: 8 lat 5 miesięcy temu
Rejestracja: 04 wrz 2013

A ja na GC nie byłam...wiec pisz,pisz i jeszcze raz pisz.....na Curacao sie skusiłam miedzy innymi miedzy Tobie Kochaniutka ,wiec może i GC Crazy

anusia
Obrazek użytkownika anusia
Offline
Ostatnio: 4 lata 2 miesiące temu
Rejestracja: 03 wrz 2013

Karisssku bardzo pozytywnie Ci zazdroszczę ekipy, z którą możesz podróżować, superGood

Nel
Obrazek użytkownika Nel
Offline
Ostatnio: 8 godzin 31 minut temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

Kariss,

alez mialas piekne zachody słońca.. ja takich nie miałam   *sad*.  no i mialyście super fajny widoczek z balkonu..Good

Zdjęcie z foczką takie slodkie   *smile*.  

No trip no life

Strony

Wyszukaj w trip4cheap