--------------------

____________________

 

 

 



Seszele, LaDigue, mój raj, fotorelacja- listopad 2013

235 posts / 0 nowych
Ostatni wpis
Strony
gosiasz
Obrazek użytkownika gosiasz
Offline
Ostatnio: 3 lata 3 miesiące temu
Rejestracja: 07 wrz 2013

Ela
Obrazek użytkownika Ela
Offline
Ostatnio: 5 lat 8 miesięcy temu
Rejestracja: 20 wrz 2013

Ależ tam pięknie Yahoo

Makono
Obrazek użytkownika Makono
Offline
Ostatnio: 3 lata 7 miesięcy temu
Rejestracja: 11 gru 2013

cudownie Smile

Bez podróży się duszę....
http://kolekcjonujacchwile.blogspot.com/

karisss
Obrazek użytkownika karisss
Offline
Ostatnio: 4 lata 6 miesięcy temu
Rejestracja: 04 wrz 2013

doczytałam i dooglądałam,rewelacja Man in love  moje marzenie marzeń

malaria (nieaktywny)
Obrazek użytkownika malaria

Kurka, ale tam są klimaty...Kamiuszki, woda, mufinki achh. Żyć nie umierać Smile

gosiasz
Obrazek użytkownika gosiasz
Offline
Ostatnio: 3 lata 3 miesiące temu
Rejestracja: 07 wrz 2013

No to lecimy dalej...  Dance 4

Po kilku godzinach pobytu na Felicite wyruszamy na wyspę Coco a właściwie w jej pobliże, ponieważ na sama wyspę nie wolno wchodzić - jest to rezerwat.

Coco Island:

gosiasz
Obrazek użytkownika gosiasz
Offline
Ostatnio: 3 lata 3 miesiące temu
Rejestracja: 07 wrz 2013

Cała ekipa z naszej motorówki wyrusza na snoorkowanie, my oraz jedna Niemka zostajemy - niestety nie czujemy się dobre w pływaniu z maska i fajką. Snoorkujemy natomiast wokół motorówki. Sternik co jakiś czas podpływa z nami w inne rejony, byśmy zobaczyły więcej. I faktycznie! Zobaczyłśmy w końcu to co można zobaczyc najpiękniejszego w wodnym świecie. Żółw szylkretowy! To najcudniejszy widok Seszeli! Płynął spokojnie, tuż pod taflą wody, mienił się w słońcu w całej okazałości. Przecudny! Do tego oczywiście rafa koralowa, przeróżne ryby i rybki, całe ławice kolorowanek. Aj... nie chciało się wychodzić z wody!

Jak się później dowiedziałam od Roberta żółwia szylkretowego można spotkać także na wodach przy plaży Anse Severe - jest tam korytarz wodny w którym podczas przypływu pływaja żółwie. Nie sprawdziłyśmy - zabrakło niestety czasu.

Ekipa snoorkowania wraca, Nevis z upolowana ośmiornicą... Aggressive - wrzuca ja ot tak... do łodzi...

Trzyma też żółwia szylkretowego - niektórzy fotografuja się z nim. Dla nas widokiem ciekawszym był ten którego widziałyśmy pod wodą. Tego złapanego, trzymanego ludzkimi rękoma szkoda nam... Chciaż trzeba przyznać nie wyrywa się bardzo a po wypuszczeniu wcale nie ucieka, tylko jeszcze spokojnie pływa wsród nas i dopiero po dłuższym czasie oddala się spokojnie, powoli w swoja stronę...

I na nas czas - wracamy na naszą La Digue.

gosiasz
Obrazek użytkownika gosiasz
Offline
Ostatnio: 3 lata 3 miesiące temu
Rejestracja: 07 wrz 2013

Wieczorem oczywiście jak zawsze obiadokolacja w jednym z take away... Nasz sanepid na pewno wlepiłby karę! Lecz jedzenie pyszne  Smile 

gosiasz
Obrazek użytkownika gosiasz
Offline
Ostatnio: 3 lata 3 miesiące temu
Rejestracja: 07 wrz 2013

gosiasz
Obrazek użytkownika gosiasz
Offline
Ostatnio: 3 lata 3 miesiące temu
Rejestracja: 07 wrz 2013

Strony

Wyszukaj w trip4cheap