--------------------

____________________

 

 

 



Seszele, LaDigue, mój raj, fotorelacja- listopad 2013

235 posts / 0 nowych
Ostatni wpis
Strony
anusia
Obrazek użytkownika anusia
Offline
Ostatnio: 4 lata 3 miesiące temu
Rejestracja: 03 wrz 2013

gosiasz :

Nastepny, czyli pierwszy pełny dzień na Seszelach przeznaczamy na rekonesans plaż, sklepów, wymianę pieniędzy na rupie. Z samego rana incydent... - Justyna wybiega z łazienki... trzepie niemiłosiernie włosami oznajmiając iż więcej do łazienki nie wejdzie...  Smile Na zasłonce prysznica wisi olbrzymi pająk... Teraz gdy patrzę na miarkę z cm mogę ocenić iż miał on 8 cm długości. Z "szeroko zamkniętymi" oczami uśmiercam go klapkiem... Lecz od tej pory po wejściu do łazienki przeszukujemy ją dokładnie...

Też bym już do łazienki nie weszła Cray 2

Lenuś
Obrazek użytkownika Lenuś
Offline
Ostatnio: 4 lata 8 miesięcy temu
Rejestracja: 12 wrz 2013

gosiasz :

Lenuś:

gosiasz:

Lotnisko Abbu Dhabi.

New russian  jak słysze i widzę,to mi się nie dobrze robi Aggressive Nea Bad

Wow... dlaczego Lenuś? Jakie przykre wspomnienia?

  

OOOOO TAK...... Tu opisywałam,musze tylko jeszcze kiedyś tam zdjecia dodać. 

http://www.trip4cheap.pl/forum/linie-lotnicze-i-lotniska/etihad-i-lotnisko-w-abu-dhabi-nigdy-wiecej  

W Dubaju na lotnisku byłam raz Good

W Abu Dhabi 2 razy,drugi raz przeżyłam "koszmar" Aggressive będę unikać to lotnisko jak ognia. 

Ok Secret dosyć tych przykrosci.Idziemy dalej czytać i ogladać piękną podróż po Seszelkach Man in love

Lenuś
Obrazek użytkownika Lenuś
Offline
Ostatnio: 4 lata 8 miesięcy temu
Rejestracja: 12 wrz 2013

gosiasz :

  

Ela tu są piękne kolesie ROFL

bepi
Obrazek użytkownika bepi
Offline
Ostatnio: 3 lata 4 dni temu
Rejestracja: 04 wrz 2013

Kolejna rajska relacja, bardzo się cieszę  Preved i już wypatruję kolejnych rajskich widoczków

gosiasz
Obrazek użytkownika gosiasz
Offline
Ostatnio: 3 lata 3 miesiące temu
Rejestracja: 07 wrz 2013

Jedziemy na Anse Patates. Jest to plaża przy słynnym Patatranie który rzeczywiście jest świetnie położony, zwraca sobą uwagę. I nie dziwię się tym którzy wybieraja to miejsce na pobyt na La Digue. Jest to dla mnie No 1 na tej wyspie. Lecz tylko dla tych którym nie szkoda pieniędzy. Dla bardziej oszczędnych polecam któryś z małych guest housów których jest b. dużo i naprawdę jest w czym wybierać. Z naszego Bernique byłyśmy bardzo zadowolone. Natomiast Patatran to domki położone na skałach, do każdego domku schodki i przepiękny widok na lazury wody. Plaża Patates znajduje się u stóp Patatrana. Przepiękna! Przed zejściem na plażę wracamy kawałeczek do sklepu - woda, piwo, coś do zjedzenia. I... znów spotykamy Nevisa, który proponuje nam iż jako że dziś nie pracuje, ma dużo czasu wolnego, chętnie nam potowarzyszy, pokaże wyspę. Oczywiście dla nas to świetna propozycja. Wracamy na Patates, plaża przepiękna! z granitowymi skałami w wodzie. Tutaj kraby są pokaźnych rozmarów.

 

gosiasz
Obrazek użytkownika gosiasz
Offline
Ostatnio: 3 lata 3 miesiące temu
Rejestracja: 07 wrz 2013

gosiasz
Obrazek użytkownika gosiasz
Offline
Ostatnio: 3 lata 3 miesiące temu
Rejestracja: 07 wrz 2013

Objeżdzamy pozostałe plaże: Gaulettes, Grosse Roche, Banane i przed Anse Fourmis droga się kończy... Dalej można juz tylko przez skały lub las. My postanawiamy wrócić. Na tych trzech ostatnich plażach mocno wieje, gdzieniegdzie pojawiaja się osrzeżenia o silnych prądach. Po raz pierwszy spotykamy żółwia olbrzymiego Smile Jest tak sympatyczny iż czujemy się tak jakbysmy spotkały bardzo dobrego starego znajomego sprzd wielu lat... Smile Oczywiście obowiązkowa sesja zdjęciowa!

Pod koniec wycieczki dostajemy zaproszenie na kolację do domu Nevisa... I-m so happy Nie traktujemy tego poważnie, lecz przytakujemy, ok, ok...

Po drodze mijamy miejscowy cmentarz...:

Żelek
Obrazek użytkownika Żelek
Offline
Ostatnio: 8 lat 5 miesięcy temu
Rejestracja: 04 wrz 2013

Dotarłam i ja....ale cudnie Biggrin a można prosic wiecej fotek z Waszego GH? Yes 3 I OKOLICY 

gosiasz
Obrazek użytkownika gosiasz
Offline
Ostatnio: 3 lata 3 miesiące temu
Rejestracja: 07 wrz 2013

Żelek :

Dotarłam i ja....ale cudnie Biggrin a można prosic wiecej fotek z Waszego GH? Yes 3 I OKOLICY 

Oczywiście  Smile  Juz szukam...

Nasza stołówka:

Pokój:

Dom gospodarzy:

Zagroda żółwi:

A przed guest housem droga:

Niedaleko sklep:

Żelek
Obrazek użytkownika Żelek
Offline
Ostatnio: 8 lat 5 miesięcy temu
Rejestracja: 04 wrz 2013

Super kilmacik Smile A jaka mieliście pogode w listopadzie? Bo mi terminowo najbardziej zawsze listopad pasi na wyjazdy własnie Yes 3

Strony

Wyszukaj w trip4cheap