--------------------

____________________

 

 

 



RPA - 2 tygodnie >> 3500 km autem - CZY BYŁO WARTO ???

294 wpisów / 0 nowych
Ostatni wpis
Strony
marylka80
Obrazek użytkownika marylka80
Offline
Ostatnio: 2 lata 10 miesięcy temu
Rejestracja: 22 sty 2014

Ja poprosze takie wiaderko ananasow Biggrin

dawid
Obrazek użytkownika dawid
Offline
Ostatnio: 7 lat 3 miesiące temu
Rejestracja: 25 lis 2014

kasiakrotoszyn :

dawid:

Czy was również St. Lucia zawiodła?:) Bo mnie osobiście bardzo... strasznie skomercjalizowana.... i żal mi było tych hipciów... zestresowanych pływającymi okromnymi stateczkami/barkami... Sad

Oprócz naszej widziałam jeszcze 2 łódki, także jakiegoś tłoku nie było. Ale nie uważam, żeby hipcie były zestresowane.

Te rozlewiska mają aż 3280 km² - łodzie wypływały z różnych przystani, a hipcie nie były w żaden sposób tam uwięzione, tylko sobie swobodnie pływały... Wielkie tereny, wielkie stada, i tam sobie po prostu żyją... Dużo swobodniej niż w jakiejś sadzawce w parku, czy też zamkniętym ośrodku...

A hipcie jakoś szczególnie się nami nie interesowały, niektóre miały Nas dosłownie w dupie, którą od czasu do czasu dumnie Nam pokazywały Biggrin

 

aha, czyli mieliśmy różne wrażenia... lub zwyczajnie w różnych miejscach się przepłynęliśmy...:)

kasiakrotoszyn
Obrazek użytkownika kasiakrotoszyn
Offline
Ostatnio: 4 miesiące 1 godzina temu
Rejestracja: 11 wrz 2013

Kolejny dzień planujemy odwiedzić PARK ORIBI GORGE.

Jednym słowem opisałabym ten park - Adrenalina, czyli to co bardzo bardzo lubimy Biggrin

W parku znajduje się kilka widokowych perełek, w postaci wystających nad przepaście skałek, znajdziemy też atrakcje wysokościowe, począwszy od parku linowego z milionem zjazdów i tyrolek do najdłużego na świecie skoku THE WILD SWING - "wolne opadanie" - czyli po prostu huśtawka na wolnej uprzęży z wysokości 165 metrów !!! 

Pogoda jednak psuje Nam sporą część zamierzonych działań i planów SadSadSad

Swingu nie będzie, lina mokra, skałki śliskie, widoczność coraz słabsza z godziny na godzinę, do tego siąpiący deszcz przerodził się w niezły opad...

Jednym słowem BUUUUU !!!!!!!!

Nie rezygnujemy jednak z wiszących mostów i self safari po parku.

Mogę sobie tylko wyobrazić jaki byłby to cudny dzień gdyby nie pogoda... Ale widocznie nie mieliśmy tego dnia wystarczająco dużo szczęścia, czy też po prostu los tak chciał, że nie poszaleliśmy...

"JEŚLI POTRAFISZ COŚ WYMARZYĆ,
POTRAFISZ TAKŻE TO OSIĄGNĄĆ..."
Walt Disney

dawid
Obrazek użytkownika dawid
Offline
Ostatnio: 7 lat 3 miesiące temu
Rejestracja: 25 lis 2014

Świetny ten park!!!! 

hyde
Obrazek użytkownika hyde
Offline
Ostatnio: 8 lat 1 miesiąc temu
Rejestracja: 25 lut 2014

Wstrzymuje oddech jak tylko patrzę na te wiszące mostki Mosking Biggrin

Explore. Dream. Discover.

Roma
Obrazek użytkownika Roma
Offline
Ostatnio: 6 miesięcy 6 dni temu
Rejestracja: 20 sty 2014

zjeżdżałaś na linach?

nie widać gdzie się kończąBiggrin

trina
Obrazek użytkownika trina
Offline
Ostatnio: 4 miesiące 2 tygodnie temu
Rejestracja: 30 sty 2014

Cudnie  Clapping  Te mostki to coś dla mnie. Kasiu, czy dama w różu nad przepaścią to Ty?

kasiakrotoszyn
Obrazek użytkownika kasiakrotoszyn
Offline
Ostatnio: 4 miesiące 1 godzina temu
Rejestracja: 11 wrz 2013

trina-p :

Cudnie  Clapping  Te mostki to coś dla mnie. Kasiu, czy dama w różu nad przepaścią to Ty?

Tak tak - "Różowa" to ja Biggrin  a na linach nie zjeżdżaliśmy, gdyż tak jak pisałam pogoda pokrzyżowała Nam plany  Sad

"JEŚLI POTRAFISZ COŚ WYMARZYĆ,
POTRAFISZ TAKŻE TO OSIĄGNĄĆ..."
Walt Disney

Ela
Obrazek użytkownika Ela
Offline
Ostatnio: 5 lat 8 miesięcy temu
Rejestracja: 20 wrz 2013

kasiakrotoszyn :

Kasia, ale byliście blisko hipków Yahoo

bepi
Obrazek użytkownika bepi
Offline
Ostatnio: 3 lata 4 dni temu
Rejestracja: 04 wrz 2013

Widoki w tym parku oblędne, co za przyroda a ten most   Wacko  na sam widok się w głowie kręci,

Kasiu Ladrynko nasza  śliczna  Yahoo , Ty to jesteś niesamowita kobita, co za odwaga ! nad tą przepaścia tak sobie siedzieć  ehhh  

Strony

Wyszukaj w trip4cheap