--------------------

____________________

 

 

 



RPA - 2 tygodnie >> 3500 km autem - CZY BYŁO WARTO ???

294 wpisów / 0 nowych
Ostatni wpis
Strony
glasvegas
Obrazek użytkownika glasvegas
Offline
Ostatnio: 2 lata 5 miesięcy temu
Rejestracja: 16 lis 2013

Wacko Shok ja pitole ale mieliscie szczescie z tymi zwierzakami

Not all who wander are lost.

Ela
Obrazek użytkownika Ela
Offline
Ostatnio: 5 lat 8 miesięcy temu
Rejestracja: 20 wrz 2013

nie no, ja się tak nie bawię, lwy na drodze, żyrafa ns drodze, słonie na drodze i bawoły na drodze... toż to prawie niemożliwe!

Ela
Obrazek użytkownika Ela
Offline
Ostatnio: 5 lat 8 miesięcy temu
Rejestracja: 20 wrz 2013

no i ta zieleń, ja muszę taką porą do Afryki!

Kolka
Obrazek użytkownika Kolka
Offline
Ostatnio: 8 lat 3 miesiące temu
Rejestracja: 09 wrz 2013

nie no....Kaśka, czy ja Ci już mówiłam, że farciara z Ciebie? Biggrin 

Każdy ma swój kawałek świata, który go woła...

kasiakrotoszyn
Obrazek użytkownika kasiakrotoszyn
Offline
Ostatnio: 3 miesiące 4 tygodnie temu
Rejestracja: 11 wrz 2013

Kolejny dzień mamy zaplanowany w zależności od warunków pogodowych, czyli patrzymy jak jest tam u góry i decydujemy tego dnia co robimy.

Były dwie drogi:

a) jedziemy robić trekking w Góry Drakensberg - siedzimy 3 dni w górach ( opcja ładnej pogody - w górach musi być widokowo dobrze )

b) kierujemy się na wschodnie wybrzeże drogą przez rozlewiska

.........

Szybka analiza - ma być brzudko i padać przez kolejne dni, wybieramy plan B i ruszamy na południowy - wschód.

Niezależnie od decyzji od rana mieliśmy zaplanowaną wizytę u hipopotamicy Jessici - tej z programu Martyny Wojciechowskiej.

Tutaj link do odcinka - http://nakrancuswiata.tvn.pl/odcinki-online,2/rpa-mama-hipopotama,3365,o.html

A na szybko kto nie widział... - http://www.jessicahippo.com/index.php/-iv-classqtext2-insideq-styleqtext-align-justifyq

Jessica to jedyna "oswojona" hipopotamica na świecie - jej historia jest niesamowita, a spotkanie z jej Hipo Mamą i Hipo Tatą, było dla mnie bardzo wzruszające.

Dodam, że jechałam wyjątkowo przygotowana na to spotkanie. Z Polski zabrałam specjalny koc dla Jessici, gdyż na stronie można znaleźć zakładkę co jej potrzeba...

Zastanawiacie się dlaczego koc - obejrzyjcie jednak odcinek Martyny Wojciechowskiej Biggrin

W każdym razie umówiłam się mailowo z właścicielami farmy, że będziemy na 9:30, odpowiedź błyskawiczna "Zapraszamy"...

Jessica przyjmuje gości codziennie 9:30 - 12:00 i od 14:30 - 16:00

Wstęp: R75 = 7,5$/ osobę

............

Na początku oglądamy krótki materiał o naszej bohaterce, a później przechodzimy na specjalnie wybudowaną platformę, gdzie jest i ONA Dance 4

 

"JEŚLI POTRAFISZ COŚ WYMARZYĆ,
POTRAFISZ TAKŻE TO OSIĄGNĄĆ..."
Walt Disney

momita
Obrazek użytkownika momita
Offline
Ostatnio: 4 lata 2 miesiące temu
Rejestracja: 03 wrz 2013

CAŁUJĄCE SIĘ SŁONIE Air kiss

momita
Obrazek użytkownika momita
Offline
Ostatnio: 4 lata 2 miesiące temu
Rejestracja: 03 wrz 2013

CAŁUJĄCE SIĘ SŁONIE Air kiss

kasiakrotoszyn
Obrazek użytkownika kasiakrotoszyn
Offline
Ostatnio: 3 miesiące 4 tygodnie temu
Rejestracja: 11 wrz 2013

A teraz kilka słów o tym, jak wyglądało spotkanie z Jessicą... Yahoo

Na początku proszeni byli Panowie, aby przywitali się z nią i nakarmili przygotowanymi wcześniej słodkimi ziemniakami i rzepą.

Kiedy rozemocjowane Panie już się napatrzyły na swoje drugie połówki ruszyły do akcji Biggrin

Kolejnym elementem była butelka z herbatką, którą z kolei tylko Panie poiły Jessicę...

Na koniec zapytałam, czy mogę ją jeszcze pogłaskać po mordce i dotknąć jej ciała...

Usiadłam, zmoczyłam nogi w rzece i pomasowałam jej grzbiet stopami... no i odpłynęła...... Jessica i ja też przy okazji Biggrin

"JEŚLI POTRAFISZ COŚ WYMARZYĆ,
POTRAFISZ TAKŻE TO OSIĄGNĄĆ..."
Walt Disney

anusia
Obrazek użytkownika anusia
Offline
Ostatnio: 4 lata 3 miesiące temu
Rejestracja: 03 wrz 2013

Jest moja Jessika Man in loveMan in loveMan in love

momita
Obrazek użytkownika momita
Offline
Ostatnio: 4 lata 2 miesiące temu
Rejestracja: 03 wrz 2013

Boszzzeee...jaką ona ma tu słodką minkę...normalnie chciałoby się przytulac i przytulać....ja bym  z nią mogła spać...:)

Kasia jak pachnie Jessika????

Strony

Wyszukaj w trip4cheap