Polska - relacje, blogi, ciekawe strony

1 wpis / 0 nowych
damian
Obrazek użytkownika damian
Offline
Ostatnio: 3 lata 11 miesięcy temu
Rejestracja: 03 wrz 2013
Polska - relacje, blogi, ciekawe strony

Relacje tylko dotyczące Polski na naszym forum znajdują się w dziale Relacje Polska.

Sporo osób odwiedza jednak wiele krajów podczas jednej podróży, a relację zazwyczaj dajemy w kraju, w którym najwięcej przebywamy. Tutaj jest więc spis relacji, które również dotyczyły Polski, a znajdują się w innym miejscu na naszym forum.

 

Spis relacji łączonych dotyczących również Polski:

  • To miejsce czeka na linkę do Twojej relacji znajdującej się w innym dziale

 

Aby dodać odnośnik do swojej relacji zamieszczonej w innym kraju ale dotyczącym również Polski, wystarczy się skontaktować (formularz kontaktowy lub na priv do mnie) podając linkę do swojej dotychczasowej relacji oraz linkę do spisu relacji łączonych, gdzie powinna się znaleźć dodatkowa linka.

 

Linki do blogów, relacji, ciekawych narzędzi itp dotyczących Polski:

 

Osoby, które nie chcą się tutaj rejestrować, udzielać na forum , pisać relacji u nas, a chcą się podzielić linką do ciekawego np bloga dotyczącego Polski to proszę o kontakt. Jest możliwość zamieszczenia tutaj odnośnika - w zamian prosimy o wspomnienie o nas na swojej stronie wraz z linką do portalu. UWAGA! Zamieszczamy tutaj tylko wartościowe linki, blogi, narzędzia itp więc jeśli strona ma niską wartość merytoryczną to proszę takich witryn nie zgłaszać. Oczywiście użytkownicy trip4cheap.pl również mogą zgłaszać wartościowe serwisy, które są przydatne podczas zwiedzania Polski.

 

FORMULARZ KONTAKTOWY

Wyszukaj w trip4cheap