--------------------

____________________

 

 

 



"Namibia o wielu obliczach" z Itaką (wrzesień 2018 r.)

427 posts / 0 nowych
Ostatni wpis
Strony
elka
Obrazek użytkownika elka
Offline
Ostatnio: 1 rok 11 miesięcy temu
Rejestracja: 04 wrz 2013

Mabro, Kobieto ja śledzę cały czas Twoją relację z zapartym tchem i wzdycham,że tak nieczęsto piszesz dalej.

Namibia to jedno z moich marzeń i przez tyle lat nie mogę odżałować że nie dałam się skusić Vojtasowi na ten jego priv wyjazd.

A Ty miałaś fuksa na max z ilością zwierzyny Biggrin

Dalej będę czytać i podglądać, ale nie wiem czy zawsze pisać

ale jestem pod wrażeniem Yes 3

Asia-A
Obrazek użytkownika Asia-A
Offline
Ostatnio: 19 godzin 43 minuty temu
Rejestracja: 01 wrz 2015

Mabro, ja też caly czas czytam. Siedzę w pierwszym rzędzie Biggrin

Bye Zobacz mnie na Facebooku Relaks na drutach! Yes 3

magdabart
Obrazek użytkownika magdabart
Offline
Ostatnio: 3 lata 10 miesięcy temu
Rejestracja: 11 maj 2020

Gosiaczku, zdjęcia są więcej niż rewelacyjneClapping (jaki aparat?) A zebry nadzwyczaj eleganckieParty

Dzięki, że mnie zabrałaś w taką fantastyczną podróżI-m so happy

Jorguś
Obrazek użytkownika Jorguś
Offline
Ostatnio: 13 godzin 22 minuty temu
Rejestracja: 13 wrz 2013

Jak tu nie oglądać... Dwa razy dziennie nawet  Biggrin

Jorguś

mabro
Obrazek użytkownika mabro
Online
Ostatnio: 1 godzina 10 minut temu
Rejestracja: 26 wrz 2013

Wooow!!! Co za przemiła niespodzianka! Nie sądziłam, że aż tyle osób czyta moją relację Yahoo Bardzo, bardzo dziękuję za wpisy Ssun-Flower4You

Elka, Ciebie na tripku to chyba ze 100 lat nie było...  Biggrin Wpadaj jak najczęściej i wybierz się do Namibii bo warto Yes 3

Madga, bardzo dziękuję, że zdecydowałaś się na dołączenie do naszej tripkowej rodzinki Give rose Tu, na forum, jest mnóstwo ciekawych relacji - np. Nel teraz opisuje rejs na Antarktydę i pokazuje takie foty, że mowę odbiera... Shok Tutaj jest link do tej relacji: http://www.trip4cheap.pl/forum/relacje-australia-oceania-i-antarktyda/antarktyda-jak-postawilam-stope-na-bialym-kontynencie Mam nadzieję, że zrobisz następny krok i pokażesz nam swoje ukochane Włochy Clapping Clapping Clapping

Co do aparatu to mamy zwykłe kompakty - Panasonic (Lumix).

Asia-A, Jorguś zaglądajcie jak najczęściej Give rose

mabro
Obrazek użytkownika mabro
Online
Ostatnio: 1 godzina 10 minut temu
Rejestracja: 26 wrz 2013

Przydzielony pokój w lodge nie jest zbyt duży ale na jedną, krótką noc w zupełności wystarczy.

Za to łazienka, oddzielona od łóżka murkiem, jest nieproporcjonalnie duża Wacko Jest też dobrze wyposażona.

Bierzemy szybki prysznic i odświeżeni idziemy na kolację. Po tak wyczerpującym dniu jesteśmy już bardzo głodni. Restauracja ma stoliki wewnątrz i na zewnątrz. Wybór jedzenia w postaci szwedzkiego stołu jest dla nas wystarczający a kuchnia afrykańsko-europejska nam smakuje Biggrin

Kilka fotek z kolacji:

Najedzeni i solidnie zmęczeni idziemy wreszcie spać.

mabro
Obrazek użytkownika mabro
Online
Ostatnio: 1 godzina 10 minut temu
Rejestracja: 26 wrz 2013

Nastaje kolejny dzień wycieczki. Jeśli policzyć również podróż to jest to już 4 dzień! Wacko Po śniadaniu zaczyna się robić widno więc wyruszm na mały obchód lodge. Teren jest spory i zadbany. Podobno są tu oswojone zwierzęta takie jak mangusty, guźce, wiewiórki a nawet antylopy Shok

Recepcja

Tu jedliśmy posiłki

Tereny rekreacyjne

Ogrody

Niestety na dalsze zwiedzanie hotelowych terenów nie mam już czasu bo za chwilę będziemy wyruszać na kolejne safari.

Tu muszę Wam wyjaśnić, że tym razem na safari wybieramy się... autobusem Wacko Tak, tym autobusem, którym podróżowaliśmy z lotniska. Przyjechał on do naszej lodge w czasie, gdy odbywało się poprzednie safari i czekał na nas do rana. Zabieramy więc ze sobą wszystkie bagaże bo później pojedziemy w dalszą drogę, do następnego hotelu.

W oczekiwaniu na zebranie się grupy obserwuję pojazdy jakimi na safari wybierają się inni turyści.

Po chwili ruszamy i zaczynamy kolejną przygodę ze zwierzakami Preved Ciekawe, czy i dzisiaj dopisze nam szczęście?

Nel
Obrazek użytkownika Nel
Offline
Ostatnio: 3 godziny 44 minuty temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

Hotel bardzo fajny i super ,że macie drugi dzien safari w parku

Hm.. ciekawe tylko jak to safari będzie wyglądało z takiego busa ?

No trip no life

Asia-A
Obrazek użytkownika Asia-A
Offline
Ostatnio: 19 godzin 43 minuty temu
Rejestracja: 01 wrz 2015

Oglądając zdjęcia prawie wyczuwam atmosferę wczesnego ranka i przygotowań do dalszej  podróży. takie drugie dn zdjęcia.

Bye Zobacz mnie na Facebooku Relaks na drutach! Yes 3

ssstu-6
Obrazek użytkownika ssstu-6
Online
Ostatnio: 1 godzina 22 minuty temu
Rejestracja: 31 maj 2016

...heee, patrząc na hotelowy pokoik i łazienkę to bym ,chyba,...spał w łazience ; )

a motyw "autobusowego safari" rewelka !!!

...już mnie nie zdziwi jesli ktoś opisze przejażdzke "po sawannie"...tramwajem...

teraz widzisz ilu jeswt entuzjastów "Twojej Namibii",i super bo od pisania sie nie wymigasz ; ))))

...no to w drogę... żeby się oburzać i podziwiać
...zdumiewać i wzruszać ramionami...wybrzydzać i zachwycać...Radoslav

Strony

Wyszukaj w trip4cheap