--------------------

____________________

 

 

 



Wakacje pod palmami!Acapulco z Itaką- XI/XII 2022 rok

44 wpisów / 0 nowych
Ostatni wpis
Strony
iwusia3
Obrazek użytkownika iwusia3
Offline
Ostatnio: 2 miesiące 13 godzin temu
Rejestracja: 11 sty 2015

Z Tasco ruszyliśmy do Acapulco, tam dostaliśmy fajny hotel przy oceanie, a ja stwierdziłam,że powinnam tam zamieszkać. Tak, jak mam kłopt z zaśnięciem w obcym miejscu, spałam jak zabita, bo szum fal mnie cudownie uspokajał, a koleżanka przez to nie mogła spać. Także co dla innych fajne,  dla drugich niekoniecznie.Wzięłsmy dwa fakultety- skoki do wody z wysokości i rejs po lagunie Coyoco- to z ulicy o połowę taniej. Było gorąco, ale bez słońca. Acapulco lata świetności ma za sobą, co widać na każdym kroku. Pandemia też zrobiła swoje, sporo hoteli pozamykana.

Niestety okazało się, że przez przypadek skasowałam sporo zdjęć. Chyba muszę tam wrócić.

Nie, dostanę od koleżanki mam nadzieję. W oceanie w Acapulco nie można się kąpać, fale potwornie silne.

Przejście plażą grozi przewróceniem, wróciliśmy całkiem mokrzy.

Podsumowując było fajnie, ale chyba muszę polecieć jeszcze raz... kocham Meksyk i dobrze się tam czuję.

Iwona

Nel
Obrazek użytkownika Nel
Offline
Ostatnio: 9 godzin 3 minuty temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

Iwusia, cieszę się bardzo ,że po latach wróciłaś na forum Preved 

Dziękuję za relacje i życzę ci szybkiego powrotu do Meksyku.

7073

No trip no life

Żeluś
Obrazek użytkownika Żeluś
Offline
Ostatnio: 8 godzin 31 minut temu
Rejestracja: 25 kwi 2016

Mimo tego,że nadal sporo zdjęć tych wcześniejszych nie widzę Secret wyobraznia za to działa Biggrin dziękuję za relację i zobaczenie Meksyku ,którego nie widziałam Yes 3 Czekam na inne relacje 

Strony

Wyszukaj w trip4cheap