--------------------

____________________

 

 

 



Meksyk 2011, baza CANCUN - 14 dni - co warto, co trzeba zobaczyć moim zdaniem

44 wpisów / 0 nowych
Ostatni wpis
Strony
Mellka
Obrazek użytkownika Mellka
Offline
Ostatnio: 8 lat 1 miesiąc temu
Rejestracja: 04 wrz 2013

Ja na wczasach bez tuszu nie wychodzeBiggrin wszystko inne jeszcze przezyje, ale nie "łyse" rzesy;) ale blondynki juz tak majaDirol

Trampek
Obrazek użytkownika Trampek
Offline
Ostatnio: 8 lat 7 miesięcy temu
Rejestracja: 04 wrz 2013

Ja na wakacjach to bez makijażuBiggrin Jak wakacje, to wakacje. 

Tylko w brazylii słońce tak wypaliło mi brwi i rzęsyShok, że coś tam malowałam, ale z dużą niechęcią... 

Tom-Gdynia
Obrazek użytkownika Tom-Gdynia
Offline
Ostatnio: 3 lata 2 miesiące temu
Rejestracja: 04 wrz 2013

No znowu czadzik Lol

Piękne focie, kolorki miodzio, a model/modelka..... co ja będę pisał, już wszystko zostało powiedziane, a jeszcze Wam woda sodowa uderzy heheh. Podwodne cenoty wyglądają świetnie .

Się zapytam , bo to takkie zboczenie : lampa błyskowa wbudowana czy dokładana ? No i ktoś był z Wami czy to ze statywu ?

No i drugie - czy w cenotach nurkowaliście z osprzętem , czy takie widoczki są możliwe ze snorkowania ?

Moje zdjęcia z różnych, dziwnych miejsc http://tom-gdynia.jalbum.net/   Music 2

kasiakrotoszyn
Obrazek użytkownika kasiakrotoszyn
Offline
Ostatnio: 3 miesiące 1 tydzień temu
Rejestracja: 11 wrz 2013

1) Lampa wbudowana - aparat NIKON D3000

2) Byliśmy sami i bez statywu - albo prosiliśmy kogoś, albo ustawiany na skałkach i pilotem

3) Cenoty - ja tylko snurki, Marek z pełnym osprzętem godzinne zejście i przepływania między jaskiniami. Powiedział, że to było najpiękniejsze nurkowanie w życiu. I wcale się nie dziwię, bo widoki były MEGAAAA

"JEŚLI POTRAFISZ COŚ WYMARZYĆ,
POTRAFISZ TAKŻE TO OSIĄGNĄĆ..."
Walt Disney

Tom-Gdynia
Obrazek użytkownika Tom-Gdynia
Offline
Ostatnio: 3 lata 2 miesiące temu
Rejestracja: 04 wrz 2013

No włąsnie, widoki mega Lol ale pod skłkami to na bezdechu raczej nie za bardzo.

Dzięki za odp. Biggrin

Moje zdjęcia z różnych, dziwnych miejsc http://tom-gdynia.jalbum.net/   Music 2

kasiakrotoszyn
Obrazek użytkownika kasiakrotoszyn
Offline
Ostatnio: 3 miesiące 1 tydzień temu
Rejestracja: 11 wrz 2013

Na bezdechu tylko małe odcinki - na początku trochę strach, ale wszystko kwestia przełamania własnych barier, które w sobie mamy.

Te podwodne zdjęcia dostaliśmy od fotografa od agencji nurkowej.

"JEŚLI POTRAFISZ COŚ WYMARZYĆ,
POTRAFISZ TAKŻE TO OSIĄGNĄĆ..."
Walt Disney

Tom-Gdynia
Obrazek użytkownika Tom-Gdynia
Offline
Ostatnio: 3 lata 2 miesiące temu
Rejestracja: 04 wrz 2013

Na bezdechu mogę płynąć jakąś minutę . W warunkach basenowych - 50-60 metrów, ale w słonej wodzie która wypycha do góry - sporo mniej. Dlatego pod skały bym się nie zapędzał. Małe odcinki problemem nie są. Za to widzę coraz więcej powodów , żeby zapisać się na kurs nurkowania. Znajomi namawiają.....

Moje zdjęcia z różnych, dziwnych miejsc http://tom-gdynia.jalbum.net/   Music 2

bepi
Obrazek użytkownika bepi
Offline
Ostatnio: 2 lata 11 miesięcy temu
Rejestracja: 04 wrz 2013

Kasiu a te zdjęcia z delfinkami dla mnie najpiękniejsze w tej galerii, CUDO, co za ujęcia !!! obłęd, a to foto na końcu gdzie jesteś i masz na sobie skorupę.. żółwia to się uśmiałam, Ty kobieto wszędzie  wlezieszBiggrin Super, dziękuję że mogłam nieszyć oczy miejscami które najbardziej kocham

Żelek
Obrazek użytkownika Żelek
Offline
Ostatnio: 8 lat 5 miesięcy temu
Rejestracja: 04 wrz 2013

Kasia i znowu doprowadzasz do palpitacji serca......te Wasze foty obłedne...wystarczy,ze człowiek patrzy na Was ,te cudne kolorki,które zawsze sa z Wami ,troche palemek i lazurku i juz niczego wiecej nie potrzeba.Good

holidaymaniak
Obrazek użytkownika holidaymaniak
Offline
Ostatnio: 9 lat 1 dzień temu
Rejestracja: 03 wrz 2013

Ja co chwile wracam do galerii. Ryjek mi sie smieje jak patrze na takie zdjecia!!!! Kasiu a bedzie cos z Seszeli?Biggrin

Strony

Wyszukaj w trip4cheap