--------------------

____________________

 

 

 



Majówka 2011 na wyspie kobiet z krzywą wieżą w tle, czyli Piza i Malta w pigułce!

88 posts / 0 nowych
Ostatni wpis
Strony
anusia
Obrazek użytkownika anusia
Offline
Ostatnio: 4 lata 2 miesiące temu
Rejestracja: 03 wrz 2013

No Kara to koniecBiggrin, tam niby nawet w zimę ciepło, chyba nie ma chłodniej niż 15 stopni w zimę

puma
Obrazek użytkownika puma
Offline
Ostatnio: 8 lat 4 miesiące temu
Rejestracja: 04 wrz 2013

Anusia .......błekitna laguna....yes yes yes...........i tylko 4 mieszkanców jak ja to kocham..... Dance 4

Nel
Obrazek użytkownika Nel
Offline
Ostatnio: 7 godzin 43 minuty temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

Anusia, Kara,

ja bylam na Malcie pare lat temu  zaraz po swietach pod koniec grudnia.Mialam przepiekna pogode ,temperatuta byla ok 20-23 C, sloneczko w pelni, chodzilismy wiec z krotkim rekawem  na wieczor rekaw byl dluzszy.Raz króciutko  popadało ale i tak bylo cieplo. Wspaniala odskocznia od naszej zimy a pewnie duzo mnie turystów niz latem...W wolnej chwili wrzuce zdjecia..choc takich lazurków jak Anusia pokazałas to chyba nie mam...

No trip no life

anusia
Obrazek użytkownika anusia
Offline
Ostatnio: 4 lata 2 miesiące temu
Rejestracja: 03 wrz 2013

puma :

Anusia .......błekitna laguna....yes yes yes...........i tylko 4 mieszkanców jak ja to kocham..... Dance 4

GoodDrinks

Nelciu to super pogoda, aż tak wysokiej temperatury się nie spodziewałam. Wrzuć Swoje fotki i dopisz coś co pominęłam, lub czego nie widziałam

momita
Obrazek użytkownika momita
Offline
Ostatnio: 4 lata 1 miesiąc temu
Rejestracja: 03 wrz 2013

Anusia jak daleko jest z lotniska do miasta? Czy ta krzywa wieża jest gdzieś w centrum, ze spacerkiem sobie do niej dojdę?

anusia
Obrazek użytkownika anusia
Offline
Ostatnio: 4 lata 2 miesiące temu
Rejestracja: 03 wrz 2013

Momi my spaliśmy rzut beretem od lotniska. Krzywa wieża jest w centrum, zaraz za nią i dookoła jest pełno knajpek. Na nogach szliśmy do krzywej wieży, ale to dość daleko, jak dobrze pamietam to ok 30-40 minut.

achernar51swiat
Obrazek użytkownika achernar51swiat
Offline
Ostatnio: 2 dni 17 godzin temu
Rejestracja: 01 cze 2020

Ciekawa wycieczka. Zwłaszcza Malta, bo Włochy dość dobrze znam (mieszkałem tam blisko 2 lata). Zgodzę się, że na Pizę wystarczy jeden dzień, natomiast nie zgodzę się, że "poza krzywą wieżą nie ma tam innych atracji". Otóż są - choćby wspomniane baptysterium, ale także kadedra, cmentarz Camposanto, kościół Santa Maria della Spina, czy Bazylika San Piero a Grado są niewątpliwymi atrakcjami, które warto też zobaczyć. Poza tym w mieście jest wiele urokliwych zaułków, placyków i kamieniczek. Pozdrawiam. Biggrin

Strony

Wyszukaj w trip4cheap