--------------------

____________________

 

 

 



KUBA-W HOTELU CARISOL LOS CORALES KOŁO SANTIAGO DE CUBA, STYCZEŃ 2020

13 posts / 0 nowych
Ostatni wpis
Strony
papuas
Obrazek użytkownika papuas
Online
Ostatnio: 1 godzina 14 minut temu
Rejestracja: 22 maj 2021

Dana, ja też czytam i bardzo chętnie oglądam, bo jak napisałem osobiście tam nie będę, a wycieczek nigdy nie wybieram wg ceny tylko wg zainteresowań i ewentualnie zastanawiam się czy mnie stać.   Biggrin   jako następny kraj - marzy mi się zobaczenie ciutki Anglii, a może raczej Wielkiej Brytanii.

papuas

Jacek_1000
Obrazek użytkownika Jacek_1000
Offline
Ostatnio: 5 miesięcy 3 tygodnie temu
Rejestracja: 24 paź 2022

Jak wspominałem poprzednio, na Kubę warto pojechać! Ale obecnie ten kraj ma ogromne problemy i będąc indywidualnym turystą, trzeba być przygotowanym na wiele niedogodności. Może więc lepiej pojechać do „all-inclusive” ośrodka. I jeszcze jedna bardzo ważna rzecz: osoby, które ostatnio udawały się na Kubę, muszą mieć do USA wizę—ESTA (the Electronic System for Travel Authorization) staje się nieważna po podróży na Kubę! Niedawno przekonała się o tym Irlandka, która z Kuby nie mogła polecieć do Miami (a stamtąd do Irlandii), musiała wybrać lot do innego kraju, bo USA ją nie wpuściło. Na szczęście obywateli Kanady ten nowy przepis nie obejmuje.

*

Też chciałbym pojechać w różne zakątki świata, ale chyba skupię się na USA i Kanadzie, a ewentualnie wyskoczę do jakiś krajów Ameryki Środkowej i na Karaiby.

Strony

Wyszukaj w trip4cheap