--------------------

____________________

 

 

 



KUBA , Hotel Playa Pesquero, Czerwiec 2013

31 posts / 0 nowych
Ostatni wpis
Strony
Darek K.
Obrazek użytkownika Darek K.
Offline
Ostatnio: 3 lata 2 tygodnie temu
Rejestracja: 05 wrz 2013

No, jest super!!!  Good

Następna relacja. Biggrin To zwiedzamy Kubę.  Ok Good

monica
Obrazek użytkownika monica
Offline
Ostatnio: 8 lat 9 miesięcy temu
Rejestracja: 26 wrz 2013

Nauczeni doswiadczeniem , fakultety robimy w pierwszym tygodniu i na poczatku drugiego. Kupujemy je od naszego rezydenta i sa to :

  • JEEP SAFARI 4*4
  • PAREDAISE ISLAND
  • PLYWANIE Z DELFINAMI


Nie pamietam czy w takiej kolejnosci , do Havany za daleko i za drogo niestety , chlopaki mieli jeszce jakies plywanie motorówkami , trwalo to raptem jakies 3 godz ( lacznie z dojazdem w dwie strony) . Mnie to nie interesowalo , wolalam choc chwile od nich odpoczac*smile*

Jeep safari trwalo prawie caly dzien , zaczelo sie juz bezposrednio pod hotelem ,naszym opiekunem/kierowcá byl mlodym chlopak z którym szybko zlapalismy wspólny jezyk .  Jechalismy na punkt widokowy tym jeepkiem co mnie njamniej sie podobalo z calej tej wycieczki a chlopakom najbardziej... po drodze chwytalismy widoki prawdziwej Kuby , prawdziwych Kubanczyków , najbardziej dziwilo nas to jak podrózujá - tylu ilu sie zmiesci tylu jedzie , na koniach , rowerach , skuterkach.. nie wie czy to prawda ale nasz kierowca mówil ze tylko 3 % populacji posiada samochody...Na tej wycieczce odwiedzilismy tez dom farmerów, tam jedlismy pyszne owoce  , pokazywali nam jak przyrzad sie ichniejsza mocná kawé nastepnie krótka przejadzka na koniach do kolejnego punktu widokowego , który znajdowal sie w  R.. Natural Park ( nie pamietam nazwy) tam mielismy posilek i troche czasu na odpoczynek , gdzies w miedzy czasie plywalismy tez motorówkami - sami tzn ja z moim mezem , jak sie okazalo chlopaki juz tu byli ( ich wycieczka jest równiez czesciej tej wycieczki ). 

Milo spedzilismy dzien z naszym kierowca , w drodze powrotnej chcielismy zatrzymac sie gdzies na drinka , niestety wszedzie bylo daleko , ale tak poza programem zatrzymalismy sie w takiej przydroznej knajpce u dziadka , który mial moze ze 2 rodzaje piwa i jakiegos 7 up w puszcze , jak spytalam czy ma moze sok to bardzo mnie przepraszal ze niestety ale nie ma , za to przyniósl nam jakies skwarki czy cus na przegryzienie ( nie pamietam co to bylo , bo nie jadalam ...)

monica
Obrazek użytkownika monica
Offline
Ostatnio: 8 lat 9 miesięcy temu
Rejestracja: 26 wrz 2013

przepraszam , ale jestesmy prawie na wszystkich zdjeciach

 To zdjecie jest z parku krajobrazowego , zorganizowana byla scenka dotyczáca ..chyba milosci ... a potem wszyscy razem tanczylismy i spiewalismy Biggrin teks piosenki: " ububu aba "...Biggrin

tu w parku krajobrazowym zorganizowana byla jakas scenka , chyba o milosci, a potem wszyscy razem nawolywalismy deszcz:)

monica
Obrazek użytkownika monica
Offline
Ostatnio: 8 lat 9 miesięcy temu
Rejestracja: 26 wrz 2013

A to jeszcze kilka zdjec z tego "baru" do którego wstapilismy wracajac.

Żelek
Obrazek użytkownika Żelek
Offline
Ostatnio: 8 lat 5 miesięcy temu
Rejestracja: 04 wrz 2013

Jestem i czekam na wiecej lazurków.....

olo123
Obrazek użytkownika olo123
Offline
Ostatnio: 3 lata 3 miesiące temu
Rejestracja: 09 paź 2013

Zasiadam i ja Biggrin

monica
Obrazek użytkownika monica
Offline
Ostatnio: 8 lat 9 miesięcy temu
Rejestracja: 26 wrz 2013

Peg
Obrazek użytkownika Peg
Offline
Ostatnio: 3 lata 1 miesiąc temu
Rejestracja: 06 wrz 2013

Prosimy o więcej takich fotek Biggrin

Makono
Obrazek użytkownika Makono
Offline
Ostatnio: 3 lata 7 miesięcy temu
Rejestracja: 11 gru 2013

Ale piękne lazury

Bez podróży się duszę....
http://kolekcjonujacchwile.blogspot.com/

Katarina
Obrazek użytkownika Katarina
Offline
Ostatnio: 7 lat 10 miesięcy temu
Rejestracja: 17 gru 2013

Monica, a gdzie reszta relacji?! Chętnie bym przeczytała o pozostałych fakultetach. 

Strony

Wyszukaj w trip4cheap