--------------------

____________________

 

 

 



KUBA , Hotel Playa Pesquero, Czerwiec 2013

31 posts / 0 nowych
Ostatni wpis
Strony
monica
Obrazek użytkownika monica
Offline
Ostatnio: 8 lat 9 miesięcy temu
Rejestracja: 26 wrz 2013

monica
Obrazek użytkownika monica
Offline
Ostatnio: 8 lat 9 miesięcy temu
Rejestracja: 26 wrz 2013

Nastepnego dnia budzimy sie dosc wczesnie ( zmiana czasu ) i swieci slonko i wszystko wyglada duzo lepiej Yahoo 

Zaczyna mi sie podobac i hotel i plaza i drineczki smakuja , ja to ztych co lubiá pinocolade , banana mama i tym podobne 

Tak jak pisalam hotel przeogromny , w lobby mozna wypic pyszna kawke , posluchac gry na fortepianie, na plazy animacje - zumba , siatkówka , katamarany - na Dominikanie plywalismy sami , tu mamy do pomocy doswiadczonych ...(jak ich nazwac) zeglarzy?? z jednym sie bardzo zakolegowalismy ale o tym potem , jest nawet salon fryzjerki , manicure( korzystalam , ale nie polecam ) , silownia , wieczorem sa organizowane show( pokazy tanca , fashion show) jest tez dyskoteka , zazwyczaj w niej pustawo , ale jest , w drodze na plaze jest tez maly ryneczek z pamiatkamim ,  co jeszce... 6 albo i 7 restauracji  ala carte, lody , raz w tyg bodajze w piátek organizowany jest dzien kubanski_ na terenie hotelu pieká sie swinki , które mozna potem spróbowac z ryzem i fasola ...ogólnie nudzic sie tam nie mozna...

monica
Obrazek użytkownika monica
Offline
Ostatnio: 8 lat 9 miesięcy temu
Rejestracja: 26 wrz 2013

monica
Obrazek użytkownika monica
Offline
Ostatnio: 8 lat 9 miesięcy temu
Rejestracja: 26 wrz 2013

Nie wiem dlaczego raz zdjecia sa wieksze raz mniejsze...nie ogarniam jeszcze tego, poza tym mój komputer to zlom !!!!

monica
Obrazek użytkownika monica
Offline
Ostatnio: 8 lat 9 miesięcy temu
Rejestracja: 26 wrz 2013

momita  mój maz to raczej z tych co na wakacjach chca ladna plaze , drinki , jakies motorówki / katamarany/ banany , nie lubi zwiedzac,  to raczej ja chce zobaczyc choc kaweleczek miejsca w którym jestesmy .. wiec zazwyczaj wybieramy 2 fakultety - ot taki kompromis

monica
Obrazek użytkownika monica
Offline
Ostatnio: 8 lat 9 miesięcy temu
Rejestracja: 26 wrz 2013

chlopaki glównie drinkujá , a ja glównie czytam i lezakuje 

monica
Obrazek użytkownika monica
Offline
Ostatnio: 8 lat 9 miesięcy temu
Rejestracja: 26 wrz 2013

Kraby i jaszczurki na terenie hotelu spotkac mozna co krok , niektóre naprawde wielkie

alikatena
Obrazek użytkownika alikatena
Offline
Ostatnio: 2 lata 10 miesięcy temu
Rejestracja: 04 wrz 2013

O matko! Ależ wielki ten "okaz" Wacko

KIWI
Obrazek użytkownika KIWI
Offline
Ostatnio: 8 lat 7 miesięcy temu
Rejestracja: 05 wrz 2013

Ten niezapowiedziany gość jeszcze do zniesienia Yahoo

- Kocham ptaszki i podróże, te małe i duże ...

Peg
Obrazek użytkownika Peg
Offline
Ostatnio: 3 lata 1 miesiąc temu
Rejestracja: 06 wrz 2013

Kolejna  Kuba Yahoo

Strony

Wyszukaj w trip4cheap