--------------------

____________________

 

 

 



Powitanie z Afryką - Kenia XI/ XII 2022 r.

67 posts / 0 nowych
Ostatni wpis
Strony
iwusia3
Obrazek użytkownika iwusia3
Offline
Ostatnio: 1 miesiąc 1 tydzień temu
Rejestracja: 11 sty 2015
Powitanie z Afryką - Kenia XI/ XII 2022 r.

Dzień dobry,

chciałabym Was przywitać, bo długo nie bylo mnie na forum, z różnych przyczyn. Teraz chciałabym powrócić do opisywania wycieczek, ale zacznę od tych najświeższych, a potem bedę się cofać...o ile pamięć pozwoli. Muszę tylko się dowiedzieć w jaki sposób wstawiać zdjęcia, bo zapomniałam juz jak to sie robi. Pozdrawiam'

IwonaSun-smilie water  052

Iwona

papuas
Obrazek użytkownika papuas
Offline
Ostatnio: 5 godzin 4 minuty temu
Rejestracja: 22 maj 2021

Admin ma dziś jakieś urwanie głowy to spróbuję odpowiedzieć. Znam taki sposób:    Najpierw musisz mieć fotki w udostępnionym albumie w google, potem w wybrane foto klikasz prawym myszy i wybierasz - "kopiuj odnośnik do obrazu" wracasz na to forum trip4cheap i klik w drzewko nad komentarzem do którego dodajesz foto wyskoczy tabelka gdzie wklej a potem pod nią wstaw i foto w relacji.  możesz przećwiczyć na   "testujemy do woli"   jestem nowy i pierwszy witam Starego  (użytkownika)

papuas

Asia-A
Obrazek użytkownika Asia-A
Offline
Ostatnio: 9 godzin 27 minut temu
Rejestracja: 01 wrz 2015

Wystarczy  najechać na zdjęcie w albumie i poprzez "kopiuj obraz" i w relacji "wklej" - tak jest szybciej

Bye Zobacz mnie na Facebooku Relaks na drutach! Yes 3

iwusia3
Obrazek użytkownika iwusia3
Offline
Ostatnio: 1 miesiąc 1 tydzień temu
Rejestracja: 11 sty 2015

Dzięki za objaśnienie. Jutro się zajmę, mam nadzieję, że się uda.Yes 3

iwona

Iwona

mabro
Obrazek użytkownika mabro
Online
Ostatnio: 36 minut 39 sekund temu
Rejestracja: 26 wrz 2013

Iwusia, byłam na tej wycieczce wiele lat temu więc chętnie sobie przypomnę jak fajnie jest na safari Biggrin

iwusia3
Obrazek użytkownika iwusia3
Offline
Ostatnio: 1 miesiąc 1 tydzień temu
Rejestracja: 11 sty 2015

Wycieczka do Kenii miała być wcześniej, ale okazuje się, że są problemy z wizą. Trzeba więc samemu wycyrklować, żeby tanio i z wizą. Udało się ...i 2 grudnia startujemy z Warszawy 0 7.10, mając za sobą noc w pociągu z Gdańska.

Linie dość kiepskie, Smartwings, mało miejsca na nogi, brak rozrywek pokładowych i darmowych posiłków. Ale co tam, damy radę.

Lot bezpieczny i spokojny, z międzylądowaniem technicznym w Hurghadzie. Przylatujemy do Mombasy o godzinie 19,45. Odprawa trwa powoli, jest gorąco i ciemno.

Siadamy do wskazanego busa i ruszamy w ciemność. Jedziemy na prom, który przewiezie nas do hotelu Papillon Lagoon Reef, położonym na południowym wybrzeżu Mombasy.

Jedziemy tylko z kierowcą Kenijczykiem, pilotka określiła że za dobrą godzinę do połtorej powinniśmy być na miejscu. Mam więc nadzieję, że szybko weżmiemy prysznic i rozejrzymy się jeszcze po hotelu.

Tymczasem był tak olbrzymi korek, że staliśmy w nim 5 godzin!!!! Wszyscy byli już wykończeni i zdenerwowani sytuacją, więc szybko zintegrowaliśmy się w grupie, dopingując kierowcę, żeby się wpychał i nie dawał innym , bo walczyli tam wszyscy pchając się i rozpychając. W hotelu bylismy okolo 1.30, a spać poszliśmy o 3.

 

 

Iwona

papuas
Obrazek użytkownika papuas
Offline
Ostatnio: 5 godzin 4 minuty temu
Rejestracja: 22 maj 2021

teraz widzę    łeee tylko jedno   Sad

papuas

mabro
Obrazek użytkownika mabro
Online
Ostatnio: 36 minut 39 sekund temu
Rejestracja: 26 wrz 2013

A ja nie widzę foty Sad

iwusia3
Obrazek użytkownika iwusia3
Offline
Ostatnio: 1 miesiąc 1 tydzień temu
Rejestracja: 11 sty 2015

mabro :

A ja nie widzę foty Sad

Ja już też nie, a widziałam. Co się stało, ktoś wie?

I.

Iwona

ssstu-6
Obrazek użytkownika ssstu-6
Online
Ostatnio: 44 minuty 6 sekund temu
Rejestracja: 31 maj 2016

...fotka "teraz" widoczna,jesli "zniknie" gdy się wylogujesz z netu to...pisałem dlaczego,prawdopodobnie,tak się dzieje ; ))

a przeprawę promowa pamiętam,tez dała "do myslenia"...

...podobno rząd nie chce budowy mostu ponieważ...odpadła by kaska za przeprawę !!!

...no to w drogę... żeby się oburzać i podziwiać
...zdumiewać i wzruszać ramionami...wybrzydzać i zachwycać...Radoslav

iwusia3
Obrazek użytkownika iwusia3
Offline
Ostatnio: 1 miesiąc 1 tydzień temu
Rejestracja: 11 sty 2015

ssstu-6 :

...fotka "teraz" widoczna,jesli "zniknie" gdy się wylogujesz z netu to...pisałem dlaczego,prawdopodobnie,tak się dzieje ; ))

a przeprawę promowa pamiętam,tez dała "do myslenia"...

...podobno rząd nie chce budowy mostu ponieważ...odpadła by kaska za przeprawę !!!

Gdzie to pisałeś? Chętnie poczytam...czy można coś zrobić z tymi reklamami, mam ich tyle, ze nic nie widzę.:)

I.

Iwona

Strony

Wyszukaj w trip4cheap