--------------------

____________________

 

 

 



Singapur-Bali-Nusa Lembongan -lipiec/sierpień 2015

269 posts / 0 nowych
Ostatni wpis
Strony
Indy
Obrazek użytkownika Indy
Offline
Ostatnio: 5 lat 7 miesięcy temu
Rejestracja: 19 maj 2015

korolowa :

O rany! Spojrzenie niczym Kota ze Shreka! Biggrin Urocze! Przeurocze!!!

Indy
Obrazek użytkownika Indy
Offline
Ostatnio: 5 lat 7 miesięcy temu
Rejestracja: 19 maj 2015

Korolowa. Mnie również podoba się Twoja relacja. Bardzo! Śledzę ją od poczatku.

Pisana w świetnym tempie, zdjęć tyle i takiej jakości by ukazać piękno zwiedzanego miejsca jednak bez zanudzania ogladającego kolejnym kwiatkiem czy kamieniem fotografowanym ze wszystkich stron. Bez zdjęć, które powinny pozostac jedynie w prywatnych zasobach, no i kolejny plus za zwięzłe, ale przydatne informacje dot. zwiedzanego miejsca.

Dla mnie ta relacja to klasa sama w sobie. Dzięki i czekam na więcej! Good

Bea37
Obrazek użytkownika Bea37
Offline
Ostatnio: 10 miesięcy 3 dni temu
Rejestracja: 04 wrz 2013

Jeżeli kiedyś dojrzeje do Bali , to mam już skrojony na miarę plan podrózy! Dzięki.

Bea

korolowa
Obrazek użytkownika korolowa
Offline
Ostatnio: 4 lata 7 miesięcy temu
Rejestracja: 24 lut 2014

dziewczyny dziekuje, jeśli dobrze sie Wam czyta i oglada to najważniejsze Biggrin

Co do tej dziewczynki to była tak słodka, że kupiliśmy z 10 kartek chyba Biggrin

Jeszcze taka uwaga co do ogladanych miejsc podczas tej całodziennej wycieczki, generalnie miałam przed wyjazdem spis tak mniej wiecej co bym chciała zobaczyć (oczywiście na początku na tej liście były prawie wszystkie światynie!), patrząc na mapę wydawało mi się, ze wszystko jest tak blisko siebie, że transfery i przejazdy będą zajmowac po 10 minut:) oczywiście rzeczywistość okazała się zupełnie inna i na szczęscie mieliśmy fajnego kierowcę, pisałam mu wczesniej na fb co chce zobaczyć, on zrobił z tego REALNY plan i naprawdę jestem zadowolona zarówno z oglądanych miejsc, kolejności (nie było jakiś bezsensownych przejazdów z jednego końca, na drugi itp) i może tez dzieki temu nie bylismy wymęczeni, a bardzo zadowoleni Biggrin Wszystkich świątyń nie da się obejrzeć po prostu.

Asisko
Obrazek użytkownika Asisko
Offline
Ostatnio: 2 lata 8 miesięcy temu
Rejestracja: 19 lut 2015

Kochana, absolutnie nie piszesz dla siebie, piszesz również dla mnie Dance 4 Twoje zdjęcia  utwierdzają w przekonaniu, że muszę dotrzeć na Bali! Czytanie Twojej relacji  to sama przyjemność!!Girl wink

kasiakrotoszyn
Obrazek użytkownika kasiakrotoszyn
Offline
Ostatnio: 3 miesiące 4 tygodnie temu
Rejestracja: 11 wrz 2013

Czy kierowca/ przewodnik z polecenia, czy łapnęłaś z ulicy??

Masz jakieś namiary na niego ???

"JEŚLI POTRAFISZ COŚ WYMARZYĆ,
POTRAFISZ TAKŻE TO OSIĄGNĄĆ..."
Walt Disney

korolowa
Obrazek użytkownika korolowa
Offline
Ostatnio: 4 lata 7 miesięcy temu
Rejestracja: 24 lut 2014

kasiakrotoszyn, kierowca z polecenia, masz fb? bo mnie dziewczyna, którą namierzyłam na Bali skontaktowała z nim za pomocą fb własnie i w sumie tak sie z nim kontaktowałam, nie przez maila, ale jesli wolisz maila to go zapytam i na pewno mi poda. Odbierał nas z lotniska, i 2 razy mielismy takie całodzienne wycieczki z nim, wszytsko super, nie marudził (jak to czasem czytałam w innych ralacjach, ze kierowcy potrafili marudzić), był punktulany itp.

Bea37
Obrazek użytkownika Bea37
Offline
Ostatnio: 10 miesięcy 3 dni temu
Rejestracja: 04 wrz 2013

A kiedy najlepiej jechac na Bali?

Bea

korolowa
Obrazek użytkownika korolowa
Offline
Ostatnio: 4 lata 7 miesięcy temu
Rejestracja: 24 lut 2014

Bea37, ja sie trzymałam tego:

"Klimat Bali jest określony jako tropikalny, co oznacza że jest z reguły bardzo gorąco, a wilgotność powietrza jest stosunkowo wysoka.

Mimo, że temperatury na Bali przez cały rok sięgają 30 ºC, wypoczynek na wyspie najlepiej zaplanować w okresie od maja do października, kiedy panuje tam pora sucha. Należy jednak pamiętać, że powietrze przez cały rok charakteryzuje się wysoką wilgotnością."

i tego:

"Sezon na Bali trwa cały rok!
Można tu przylecieć praktycznie w każdym miesiacu.

Na Bali panuje łagodny klimat, nie ma tu monsunów, susz czy ulewnych deszczy.
Wieksze opady przychodzą od połowy grudnia do połowy kwietnia, jednak deszcze są ciepłe i padają kilka godzin dziennie, nie przeszkadzając w udanym wypoczynku. Jedynym minusem tych miesiecy jest mniejsza opalenizna:)

Tych z Państwa, którzy nie lubią tropikalnych upałów zapraszamy w lipcu i sierpniu, to 2 najchłodniejsze miesiace w roku. Dzieje się tak za sprawą chłodnego monsunu znad Australii, w której w tym czasie jest zima. Temperatury w okresie lipca i sierpnia nie przekraczeją 30stopni, w Ubud nastomiast wynoszą ok 26 stopni.

 

ja wybrałam własnie lipiec/sierpień i było idealnie, nie odczułam jakiejsć przesadnej wilgotnosci i upałów

Bea37
Obrazek użytkownika Bea37
Offline
Ostatnio: 10 miesięcy 3 dni temu
Rejestracja: 04 wrz 2013

dzięki !

Bea

Strony

Wyszukaj w trip4cheap