--------------------

____________________

 

 

 



Zające w Indiach luty 2015. Cz.I Mumbaj-Pune-Aurangabad-Ajanta-Ellora-Nasik-Mumbay

172 wpisów / 0 nowych
Ostatni wpis
Strony
Zajac1
Obrazek użytkownika Zajac1
Offline
Ostatnio: 3 lata 3 miesiące temu
Rejestracja: 26 wrz 2013

Aga, apisku to może ta część Indii bardziej przypadnie Wam do gustu Easter ostern 053 zapraszam na Goa, które pokazuję tutaj Easter ostern 063http://www.trip4cheap.pl/forum/indie/zajace-w-indiach-luty-2015-czii-goa#comment-153529

http://zajacepoznajaswiat.blogspot.com/

Antenka
Obrazek użytkownika Antenka
Offline
Ostatnio: 5 lat 1 miesiąc temu
Rejestracja: 23 paź 2013

Zajączku- ślicznie dziękuję za pokazanie kawałka Indii, cudnie się z wami zwiedza Give rose No to lecę doczytać Goa Wink

Nel
Obrazek użytkownika Nel
Online
Ostatnio: 42 minuty 16 sekund temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

Zajaćzku, juz czytam twoje Goa,ale dziekuje też za pierwsza częśc wyprawy !!

Jaskinie MEGA Yahoo

No trip no life

Zajac1
Obrazek użytkownika Zajac1
Offline
Ostatnio: 3 lata 3 miesiące temu
Rejestracja: 26 wrz 2013

Antenko, Nelciu bardzo mi miło, że zwiedzacie z nami, dziękuję Easter ostern 053

http://zajacepoznajaswiat.blogspot.com/

morlinka-ola
Obrazek użytkownika morlinka-ola
Offline
Ostatnio: 7 lat 11 miesięcy temu
Rejestracja: 16 maj 2016

Cześć ! Wink Przeczytałam Twoją relację z zapartym tchem. Zjęcia oczywiście są piękne <3. Indie jakoś siedzą mi w głowie, kojarzą mi się skrajnie pozytywnie, bardzo kolorowo i wybiórczo (Bollywood na całego ;)) Piszesz, że nie widzieliście tradycji związanych z pochówkiem.... To też jest jeden z elementów, które mnie BARDZOOO interesują ale równie bardzo przerażają. Kiedyś oglądałam mnóstwo dokumentów o Indiach, w tym równiez o kulturze chowania zmarłych i ten temat mnie jednoczesnie przeraża i fascynuje. Czuję, że jak bym już wylądowała na miejscu, to z lękiem i zapierając się rękami ale chciałabym to zobaczyć. Powstrzymuję się przed podróżą bo wiadomo, że co raz zobaczone nigdy się nie "odzobaczy" i wyznaczam sobie różne inne cele i destynacje, ale chcciałabym bardzo chętnie przeczytać relację, kto miał okazje obejrzeć ten rytuał i jest w stanie powiedzieć, czy wrażenie rzeczywiście jest tak miażdżace, ja oglądając zdjęcia znad rzeki i przewijając w dół cały czas miałam wrażenie, że zaraz wyskoczy jakaś makabra. 

W każdym razie gratuluję podróży i wpaam w zachwyt nad zdjęciami Wink

Zajac1
Obrazek użytkownika Zajac1
Offline
Ostatnio: 3 lata 3 miesiące temu
Rejestracja: 26 wrz 2013

 Ola,amieszti to dla mnie zawsze był i będzie duży problem. Niestety jakoś moja wyobraźnia działa zbyt mocno, a może zbyt dużo horrorów oglądam Crazy. Nigdy nie chciałam pojechać do Varanasi ze względu na odprawiane tam pośmiertne rytuały Wacko 2, w Mumbaju nie miałam odwagi zobaczyć wież pariasów Girl hide. Na samą myśl, że istnieją społeczności zjadające zwłoki chce mi się Bad………, a wiem, że taki rytuał też tam jest powszechny . W Indiach nie uciekniesz od jakiegoś rodzaju amieszti, ja też mimowolnie jeden rytuał widziałam. Wykładanie na pięknie ukwieconym podeście zwłok, najlepiej przy drodze żeby wszyscy widzieli. Tak sobie trupek leży i czeka co z nim zrobią, a ludziki chodzą oglądają………….. Shok No dobra już więcej na ten temat nie będę pisała.

Nie odkładaj wyjazdu do Indii, bo jak się zarazisz jak my to możesz mieć kłopot z innymi destynacjami ROFL. Pamiętaj, że Indie to nie jest Boollywod o nie Yes 3, ale są jedyne niepowtarzalne i fascynujące. Trzeba tylko podchodzić do nich z dystansem, a one odpłacą nam wszystkim co mają najpiękniejsze, a jest tego dużżżżżżżżżżżżżżżżżżżżoPreved

http://zajacepoznajaswiat.blogspot.com/

Jorguś
Obrazek użytkownika Jorguś
Offline
Ostatnio: 2 godziny 9 minut temu
Rejestracja: 13 wrz 2013

Zajac1 :

 Ola,amieszti to dla mnie zawsze był i będzie duży problem. Niestety jakoś moja wyobraźnia działa zbyt mocno, a może zbyt dużo horrorów oglądam Crazy. Nigdy nie chciałam pojechać do Varanasi ze względu na odprawiane tam pośmiertne rytuały Wacko 2, w Mumbaju nie miałam odwagi zobaczyć wież pariasów Girl hide. Na samą myśl, że istnieją społeczności zjadające zwłoki chce mi się Bad………, a wiem, że taki rytuał też tam jest powszechny . W Indiach nie uciekniesz od jakiegoś rodzaju amieszti, ja też mimowolnie jeden rytuał widziałam. Wykładanie na pięknie ukwieconym podeście zwłok, najlepiej przy drodze żeby wszyscy widzieli. Tak sobie trupek leży i czeka co z nim zrobią, a ludziki chodzą oglądają………….. Shok No dobra już więcej na ten temat nie będę pisała.

Nie odkładaj wyjazdu do Indii, bo jak się zarazisz jak my to możesz mieć kłopot z innymi destynacjami ROFL. Pamiętaj, że Indie to nie jest Boollywod o nie Yes 3, ale są jedyne niepowtarzalne i fascynujące. Trzeba tylko podchodzić do nich z dystansem, a one odpłacą nam wszystkim co mają najpiękniejsze, a jest tego dużżżżżżżżżżżżżżżżżżżżoPreved

 

Ładnie napisane,

to mówię ja - jeden z tych zarażonych  Clapping

Jorguś

janjus
Obrazek użytkownika janjus
Offline
Ostatnio: 2 lata 4 miesiące temu
Rejestracja: 04 wrz 2013

Zajączku doczytałem relację i za tą dziękuję i biorę się za następną częśćGive rose

Żeglarstwo – najdroższy sposób najmniej wygodnego spędzania czasu.

Zajac1
Obrazek użytkownika Zajac1
Offline
Ostatnio: 3 lata 3 miesiące temu
Rejestracja: 26 wrz 2013

Jorguś, janjus to zapraszam na część trzecią gdzie kręcimy się po Karnatace i będzie dużo Mumbaju Biggrin

http://zajacepoznajaswiat.blogspot.com/

Żeluś
Obrazek użytkownika Żeluś
Online
Ostatnio: 18 minut 11 sekund temu
Rejestracja: 25 kwi 2016

Zajaczku....nadrabiam zaległosci z Twoimi relacjami Smile ta znów mnie wciagnęła dobrze,że jest następna częśc Smile

Strony

Wyszukaj w trip4cheap