--------------------

____________________

 

 

 



Zające w Indiach luty 2015. Cz.I Mumbaj-Pune-Aurangabad-Ajanta-Ellora-Nasik-Mumbay

172 wpisów / 0 nowych
Ostatni wpis
Strony
Antenka
Obrazek użytkownika Antenka
Offline
Ostatnio: 5 lat 1 miesiąc temu
Rejestracja: 23 paź 2013

Zajączku- nadrobiłam Wink Ciekawe miejsca pokazujesz Good Jaskinie- MEGA Good

Aga24
Obrazek użytkownika Aga24
Offline
Ostatnio: 4 lata 5 miesięcy temu
Rejestracja: 01 lip 2014

Ania ostatnia jaskinia mi się spodobała najbardziej Good  jak sie zwią te małpki ???  ruch uliczny robi na mnie największe wrażenie- takie foty mogłabym ogladać non stop Biggrin

życie to nieustająca podróż

Zajac1
Obrazek użytkownika Zajac1
Offline
Ostatnio: 3 lata 3 miesiące temu
Rejestracja: 26 wrz 2013

Antenko  dla mnie jaskinie to odlot totalny Man in love, w dalszej relacji jeszcze ich trochę będzie, ale już nie tak piękne. Nie dziwię się, że ludzie z całego świata jadą zobaczyć Ellorę i Ajantę, żadne zdjęcie i żaden opis nie odda tego co się czuje i widzi na żywca Shok.  

Aguś te sympatyczne małpki to langury srebrne Biggrin. Nie wiem, ale dla mnie po stokroć bardziej przyjazne niż wredne makaki. Może to tylko moje wrażenie, ale nigdy nie spotkałam się z ich strony z jakimkolwiek atakiem agresji (ostatnio w Malezji u nosaczy taką jedną to nawet pogłaskać się dawało) , nie tworzą band nie kradną, nie atakują ludzi……

No fotek z drogi to jeszcze trochę będzie Lol, robiliśmy je dla naszego przyjaciela. Chłop nienawidzi prowadzić samochodu, jak są z nami na wakacjach nie ma opcji żeby poprowadził ROFL. Zawsze siada z tyłu i tylko co jakiś czas słyszymy: "o jak dobrze, że nie ja prowadzę….. reszta nie do napisania"Lol No to ja mu fotki wysyłałam na maila i pisałam, że właśnie załatwiłam mu pracę kierowcy w Indiach. Domyślasz się jak mnie kochał Girl in love

http://zajacepoznajaswiat.blogspot.com/

wiktor
Obrazek użytkownika wiktor
Offline
Ostatnio: 4 lata 2 miesiące temu
Rejestracja: 03 mar 2016

I ja nadrobilem zaleglośći. Bardzo tajemnicze miejsca nam pokazujesz Man in love

Zajac1
Obrazek użytkownika Zajac1
Offline
Ostatnio: 3 lata 3 miesiące temu
Rejestracja: 26 wrz 2013

Zanim opiszę końcówkę dzisiejszego dnia jedna informacja.

Nie zawszę podaję cenę wstępu. Przyczyna jest prosta. Zazwyczaj cudzoziemcy płacą 100 wariatów za każdy wstęp (lokalni wtedy wchodzą za free lub co najwyżej płacą piątaka) , jeżeli płaciliśmy 100 to czasem nie podaję ile bo to standard ROFL, w przypadku droższych biletów zawsze podaję kwotę (  taka sprawiedliwość Crazy :przy opłacie 250 rupii, lokalny płaci jakieś 10 ).

http://zajacepoznajaswiat.blogspot.com/

Zajac1
Obrazek użytkownika Zajac1
Offline
Ostatnio: 3 lata 3 miesiące temu
Rejestracja: 26 wrz 2013

Do Aurangabadu dojechaliśmy na tyle wcześnie, że możemy zobaczyć kolejne jaskinie. No jakoś jeszcze nie mamy przesytu Lol.

Jestem zadowolona, bo ponownie mogę zobaczyć Bibi-Ka Preved (przjeżdżamy obok). Potem między lokalnymi zabudowaniami krętą drogą wjeżdżamy na wzgórze, parkujemy samochód i razem z Sanjayem idziemy w kierunku kasy biletowej. Płacimy haracz i idziemy zobaczyć jaskinie.

Prawdopodobnie jaskinie w Aurangabad  powstały między VI, a VIII w.n.e. Jaskiń jest dwanaście i podzielone są na trzy grupy. Wykute w skałach chaityje wyglądają tu zupełnie inaczej niż te, które widzieliśmy dotychczas.  Po raz pierwszy zobaczymy też świątynię poświęconą naszemu ulubionemu Lordowi Ganesh Yahoo

 Preved

Widok na miasto i Bibi-Ka Smile

http://zajacepoznajaswiat.blogspot.com/

Zajac1
Obrazek użytkownika Zajac1
Offline
Ostatnio: 3 lata 3 miesiące temu
Rejestracja: 26 wrz 2013

Wiktor, jeszcze coś chowam w kapeluszu…… Biggrin

http://zajacepoznajaswiat.blogspot.com/

momita
Obrazek użytkownika momita
Offline
Ostatnio: 4 lata 2 miesiące temu
Rejestracja: 03 wrz 2013

I Ty tak biedulko sama dźwigałaś Dużego Zająca pod górkę??? ..: ):) 

A tak poważnie, to mam pytanie, jak załatwiałaś wizy , możesz tak krok po kroku naświetlić jak to teraz wygląda?

momita
Obrazek użytkownika momita
Offline
Ostatnio: 4 lata 2 miesiące temu
Rejestracja: 03 wrz 2013

I Ty tak biedulko sama dźwigałaś Dużego Zająca pod górkę??? ..: ):) 

A tak poważnie, to mam pytanie, jak załatwiałaś wizy , możesz tak krok po kroku naświetlić jak to teraz wygląda?

edyta11
Obrazek użytkownika edyta11
Offline
Ostatnio: 3 lata 3 miesiące temu
Rejestracja: 02 lis 2013

pięknie. Bardzo mi się te mimejsca podobają. Bardzo fajnie ze jedzenie indyjskieia już czuję te zapachy. 

...................................................................
www.smakowanie-swiata.pl
....................................................................

Strony

Wyszukaj w trip4cheap