--------------------

____________________

 

 

 



Grecja 2021 - Santorini

47 posts / 0 nowych
Ostatni wpis
Strony
achernar51swiat
Obrazek użytkownika achernar51swiat
Offline
Ostatnio: 3 dni 7 godzin temu
Rejestracja: 01 cze 2020

trina :

[quote=achernar51swiat

Dzięki za informację. Pewnie św. Charalambos był teologiem, skoro i takim mianem określa się nazwę kościoła. 

Raczej nie o to chodzi. Tam jestteż  kościół Agios Theologos, bardzo blisko tego dużego, lecz poniżej w wiosce i pewnie stąd te pomyłki. W dodatku do Agios Theologos w googlach jest podpięte zdjęcie Agios Charalambos, bez sensu...

[/quote]

Dzięki raz jeszcze za dokładne wyjaśnienie. Pewnie stąd wzięła się moja pomyłka, bo szukając patrona tego kościoła natrafiłem w googlach na jego zdjęcie właśnie z tym podpisem.  Pozdrawiam i jeszcze raz poprawiam... Biggrin

Asia-A
Obrazek użytkownika Asia-A
Offline
Ostatnio: 6 godzin 24 minuty temu
Rejestracja: 01 wrz 2015

Achernar, obrazki Piea mają to coś, i są takie od serca.  Ja posiadam taki widoczek Biggrin  Zdjęcie zrobione już po oprawienie w ramki. Piea też ma coś mojego Biggrin

Bye Zobacz mnie na Facebooku Relaks na drutach! Yes 3

Piea
Obrazek użytkownika Piea
Offline
Ostatnio: 3 dni 1 godzina temu
Rejestracja: 19 wrz 2017

Asia Air kiss Give heart 2 Heart

Piea

Nel
Obrazek użytkownika Nel
Offline
Ostatnio: 14 godzin 9 minut temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

Achernar, pięknie dziękuję za przypomnienie uroków Santorini 7073

Wyspa perełeczka, szczególnie teraz kiedy nie ma tam tłumów jak w sezonie przed pandemią

I jaką piekną ,oryginalną  biżuterię można kupić ..

No trip no life

achernar51swiat
Obrazek użytkownika achernar51swiat
Offline
Ostatnio: 3 dni 7 godzin temu
Rejestracja: 01 cze 2020

Nel, zgadzam się, że wyspa jest z gatunku "must see", aczkolwiek Grecy namawiali mnie, żebym w przyszłości odwiedził Naksos i Amorgos, które - ich zdaniem - nie ustępują Santorini. A co do biżuterii, też masz rację. Moja małżonka kupiła sobie coś w tym sklepie ze zdjęcia... Pozdrawiam. Biggrin

Nel
Obrazek użytkownika Nel
Offline
Ostatnio: 14 godzin 9 minut temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

Wcale się nie dziwię małżonce, ta biżuteria jest piękna a ten niebieski bardzo twarzowy.

Tak , ja myślę ,że takich wysepek jest więcej , tylko dla nas są mniej albo w ogóle nieznane. Zobaczymy zaraz Amorgos w relacji u Bajki.

No trip no life

Asia-A
Obrazek użytkownika Asia-A
Offline
Ostatnio: 6 godzin 24 minuty temu
Rejestracja: 01 wrz 2015

Achernar, biżuteria piękna. Kolor turkusowy pasuje prawie do wszystkiego. Możesz pokazać co żona wybrała (takie  tematy zawsze mnie interesują).

Bye Zobacz mnie na Facebooku Relaks na drutach! Yes 3

_Huragan_
Obrazek użytkownika _Huragan_
Offline
Ostatnio: 3 dni 2 godziny temu
Rejestracja: 13 cze 2015

Duzo sie czyta,ze jak tam zawina 2 albo 3 statki wycieczkowe,to jest tam strasznie ciasno w tych waskich uliczkach,ale wyscie chyba mieli szczescie,bo nie wyglada na przepelnione

https://marzycielskapoczta.pl/

Napisz pocztowke ze swoich podrozy do chorych dzieci

achernar51swiat
Obrazek użytkownika achernar51swiat
Offline
Ostatnio: 3 dni 7 godzin temu
Rejestracja: 01 cze 2020

Asia-A :

Achernar, biżuteria piękna. Kolor turkusowy pasuje prawie do wszystkiego. Możesz pokazać co żona wybrała (takie  tematy zawsze mnie interesują).

Żona wybrała sobie srebrny pierścionek, a właściwie srebrną obrączkę z turkusem. Pozdrawiam. Biggrin

achernar51swiat
Obrazek użytkownika achernar51swiat
Offline
Ostatnio: 3 dni 7 godzin temu
Rejestracja: 01 cze 2020

_Huragan_ :

Duzo sie czyta,ze jak tam zawina 2 albo 3 statki wycieczkowe,to jest tam strasznie ciasno w tych waskich uliczkach,ale wyscie chyba mieli szczescie,bo nie wyglada na przepelnione

My też spodziewaliśmy się raczej dużych tłumów, ale mimo, że na Santorini byliśmy w środku sezonu (koniec lipca), to było zupełnie znośnie. Nie wiem, może sprawił to covid... Pozdrawiam. Biggrin

Strony

Wyszukaj w trip4cheap