--------------------

____________________

 

 

 



Robinsonada na Palawanie - Filipiny kwiecień 2016

225 posts / 0 nowych
Ostatni wpis
Strony
Zajac1
Obrazek użytkownika Zajac1
Offline
Ostatnio: 3 lata 3 miesiące temu
Rejestracja: 26 wrz 2013

Anusia :

malaria :

Anusia :

malaria :

Czy mogę się o coś zapytać? Biggrin  Girl blum Tease

Anka ja mam dla Ciebie zadanie Biggrin spróbujesz wszystkie pozycje z menu i powiesz mi co mogę szamać a co nie Crazy

Zacznij od baluta Biggrin

tego nawet po kilku flaszkach rumu nie zjem Bad

Ja pierniczę, dziewczyny toż Wy to dopiero koneserki jesteście Yahoo.

Zwizualizowałam sobie Wasze Girl smile miny już widziałam jak trzymacie to najświeższe jajeczko świata, już otwieracie usta żeby dziama wziąć i……………………………  niestety dalej nie dałam rady poradzić sobie z wyobraźnią *girl_haha*.

http://zajacepoznajaswiat.blogspot.com/

Bea37
Obrazek użytkownika Bea37
Offline
Ostatnio: 10 miesięcy 2 dni temu
Rejestracja: 04 wrz 2013

Zając wolę nawet nie zaczynac wizualizacji Pleasantry

Bea

Lenuś
Obrazek użytkownika Lenuś
Offline
Ostatnio: 4 lata 8 miesięcy temu
Rejestracja: 12 wrz 2013

Jedziemy przez PP fotki cykam,słonko dopisuje,za oknem busika widoczki ok......   Sun bespectacled

Wyjeżdżamy poza miasto czy wieś,jak zwał tak zwał  ....zaczyna się "wężyk" - droga kręta jak kiszka.....kierowca-rajdowiec jedzie jak szaleniec albo jak tem kamikaze..... To become senile

Mną rzuca....jak tym workiem kartofli,chuda to ja nie jestem i lekkomyslnie mną nie da się rzucić,a tu ech.....za jakis czas,ja do męża....wrzeszcz,żeby busa zatrzymał,bo ja zaraz....Bad  Bad  Bad ja bym i sama wrzasku narobiłam....ale kuźwa,nie mowa ja jestem po angielsku Dash 1

Mąż do przewodniczki....Ona do kierowcy,cos po swojemu kurna Filipińsku nadaje,Ten zaś nie ciula.....ino zwolnił,ale jedzie nadal.... po malutku Dash 1 ok,już mi lepiej.No i tak przez całą droge pare razy akcje musiałam robić,jechalismy w ten sposób ok.2h myśłałam,że zdechne i rzeki nie zobacze.....Jaki czort mnie wciagnał do tej awantury z te rzeką Diablo

Docieramy.....całe szczęście Wacko  ja z busa biegiem na ławeczkę....siedzę dochodzę do siebie Bad  Mamba  tylko jedna myśl mi w głowie....nie to,że jeszcze przecież tę samą drogą mam wracać do PP.....tylko jak ja jutro dojadę w ten sposób do El NIDO?????? A jak wrócę z EL NIDO????? Jeśli oczywiscie jeszcze wrócę do PP i tak siedzę i myślę i już mi łzy lecą Girl cray  Ja już nie chcę rzeki,ja już Filipin nie chcę,ja już niczego nie chcę Girl cray 2

Tak siedziałam jakiś czas....nie wiem ile,póki przewodniczka załatwiała jakies formalnosci......no dobra jest łódź,pakuja nas.....całe szczęszcie,że nie muszę jeszcze po pas wskakiwać do wody,tylko tak normalnie wchodzimy z molo,ok.....no ok.....dam się namówić na ten rejs Sun-smilie water  020  

Tutaj muszę pare słów o mężu moim Kochanym napisać Wink On widzi taka oto sytuacja,cały się przyjął,widzi jak ze mna jest źle...mówi do mnie,że może nie musimy płynąć,jak ja źle się czuje,że może przesiedzimy tutaj,poczekamy na powrót grupy? A co to ma być za wycieczka??? ( No On przecież nie ma pojęcia,jechał nieświadomy niczego,całych tych Filipin),biedaczek Wink ) Ja jemu opowiadam,że sama nie wiem dokładnie,na czym to polega,bo skupiłam się cała na EL Nido i na rejsach tam,a tutaj nie wiem,jechałam jako a'la niespodzianka w tej całej naszej "Ahoj Przygodo!" No to mąz biegiem do przewodniczki,zapytał co to za atrakcji będą.....ta też trochę wystarszona,żeby zaś mi nic złego nie stało Sad Wraca do mnie i mówi,że niby nic ciężkiego nas nie czeka,że cała wycieczka jest na luzie...czy dam rady łodzą płynąc????

Ja mówie,że az tak źle ze mną nie jest i że nie będę ja tutaj siedzieć.... i że muszę dla wszystkich moich koleżanek i koledzy zdać relacje Wink i że co ja im w tej relacje pokaże....jak przesiedziałam na ławeczce w porcie z butelką wody???? OOOOO NIEEEE!!!! Nie będzie tego!!!! Pleasantry  

Zabieram się stąd do łodzi....PŁYNEMY!!!! KONIEC DYSKUSJI!!!! PAKUJEMY SIĘ!!!! Lol PRZYGODO na nas CZEKA,AHOJ!!!!! Yahoo 

 

 

 

 

Tom-Gdynia
Obrazek użytkownika Tom-Gdynia
Offline
Ostatnio: 3 lata 3 miesiące temu
Rejestracja: 04 wrz 2013

Fajna gwara Biggrin

Podoba mi sio !

Moje zdjęcia z różnych, dziwnych miejsc http://tom-gdynia.jalbum.net/   Music 2

LORD
Obrazek użytkownika LORD
Offline
Ostatnio: 5 lat 4 miesiące temu
Rejestracja: 11 maj 2015

Lenuś... relacja rewelka Biggrin Kabarecik w bardzo pozytywnym tego słowa znaczeniu Biggrin

www.foto-tarkowski.com

a robota to prymitywny sposób spędzania wolnego czasu...

Aga24
Obrazek użytkownika Aga24
Offline
Ostatnio: 4 lata 5 miesięcy temu
Rejestracja: 01 lip 2014

Lenusia ale miałas przygode- pisałas mi coprawda, że był hardcore na drodze, ale że az tak ci sie zle zrobiło to nie wiedziałam Boredom  ale przygoda 

Oczywiście twój wpis jest jak zwykle mega Sarcastic  a sczególnie moment zdziwienia jak się okazało,że jedziecie w 14 osóób.

My też takim busem jechalismy na Boholu- ale nas było 12 osób i my siedzielismy zupełnie z przodu- udało nam sie wsiąść pierwszym - bo z tyłu tez bym pawia pusciła Bad

Gdybym ja takie śniadanko miała jak ty w El Nido to ja bym byla w siódmym niebie- odrazu mi sie przypomina ten zimny miniaturowy omlet z surową cebulą Bad

Na zdjęciu wygladasz bardzo ładnie- jak nieruszona Girl crazy  i mężuś też - jaki on kochany- nie zostawiłby cie tam samej Biggrin

Czekam na dalszy ciąg przygody- jestem ciekawa jak ty wróciłaś????

życie to nieustająca podróż

Żeluś
Obrazek użytkownika Żeluś
Offline
Ostatnio: 15 godzin 3 minuty temu
Rejestracja: 25 kwi 2016

Lenus...Złotko moje-relacja super -normalnie siebie tam widze i w tej Manili też  Biggrin .Agis mi Manile odradzała ale czytam,ze po Twoich wpisach troszke chyba zdanie zmieniła Yes 3 musze tak swój plan ułozyć,żeby troszke Malili polizać Biggrin

Czytam co robic dalej)))

Lenuś
Obrazek użytkownika Lenuś
Offline
Ostatnio: 4 lata 8 miesięcy temu
Rejestracja: 12 wrz 2013

Tom,Lord Drinks

Aguś,no tak,wróciłam tak samo jak i zajechała.....tzn Bad  nie było ciekawie...niestety Wink

Żeluś Yahoo  koniecznie bierz Manilę,Tobie się spodoba.Tylko dobry hotelik w dobrej dzielnicę upoluj......i leć   Girl witch 

Lenuś
Obrazek użytkownika Lenuś
Offline
Ostatnio: 4 lata 8 miesięcy temu
Rejestracja: 12 wrz 2013

Znalazłam w notatkach.....dojazd

Z Puerty Princessy do Sabang,a dokładnie do portu skąd odpływaja łodzie do rzeki podziemnej......czas jazdy 1.30h, trasa 76 km -droga kręta.

malaria
Obrazek użytkownika malaria
Offline
Ostatnio: 4 lata 10 miesięcy temu
Rejestracja: 04 wrz 2013

Widzę, że u mnie trasa PP-El nido nie odbędzie się bez aviomarinu. Na kacu też nie ma co jechać Girl crazy bo można pawia po drodze spotkać Biggrin

Żeluś, ale masz wpisów od cholery Girl blum

Strony

Wyszukaj w trip4cheap