--------------------

____________________

 

 

 



Robinsonada na Palawanie - Filipiny kwiecień 2016

225 posts / 0 nowych
Ostatni wpis
Strony
Lenuś
Obrazek użytkownika Lenuś
Offline
Ostatnio: 4 lata 9 miesięcy temu
Rejestracja: 12 wrz 2013

 

 

 

 

Lenuś
Obrazek użytkownika Lenuś
Offline
Ostatnio: 4 lata 9 miesięcy temu
Rejestracja: 12 wrz 2013

Czas wracać,wycieczka nasza w tym dniu dobiega końca,płyniemy w kierunku portu i tu widzę i poznaje plażę

Las Cabanas,co prawda to był kawałek od nas,ale brzeg z białym pasem było widać,z daleka wyglada na to,że plaża jest tam nie zła Wink

Lenuś
Obrazek użytkownika Lenuś
Offline
Ostatnio: 4 lata 9 miesięcy temu
Rejestracja: 12 wrz 2013

Zbliżamy się do portu w El Nido....

 

W porcie czeka już na nas transfer jak zwykle....ale my jak zwykle najpierw zaliczamy sklepy,a następnie idziemy do biura i prosimy o transfer do hotelu Wink

Pstryki z El Nido po drodzę do sklepu po napitki Wink

 

Lenuś
Obrazek użytkownika Lenuś
Offline
Ostatnio: 4 lata 9 miesięcy temu
Rejestracja: 12 wrz 2013

Na drugi dzień mieliśmy zaplanowany Tour C,ale niestety,ja podupadłam na zdrowiu i trzeba było zostać w hotelu.Na rano kiedy przyjechał transfer,to mąz pojechał z nim do portu i załatwił sprawę.Wycieczkę przenieśli na inny dzień,bez żadnego problemu czy fochu z ich strony.

Ja natomiast miałam wtedy okazje zobaczyć jak plaża wyglada w czasie przypływu,zdjęc niestety na swoim telefonie nie mam,mąz chodził sam na spacer.Ja jedynie oblukałam okolice hotelu Fotograf

 

Hotel organizuje wycieczki na nurkowania i na Hopping Island A,B,C,D

 

 

Nasza brama wjazdowa...

A to już po za terenem hotelu,kawałek drogi i fuj okolicę Biggrin

Lenuś
Obrazek użytkownika Lenuś
Offline
Ostatnio: 4 lata 9 miesięcy temu
Rejestracja: 12 wrz 2013

Peso.....

Zajac1
Obrazek użytkownika Zajac1
Offline
Ostatnio: 3 lata 3 miesiące temu
Rejestracja: 26 wrz 2013

Lenuś, to miejsce też lubiliśmy odwiedzać Biggrin

http://zajacepoznajaswiat.blogspot.com/

Aga24
Obrazek użytkownika Aga24
Offline
Ostatnio: 4 lata 5 miesięcy temu
Rejestracja: 01 lip 2014

 Zajączku my też kupowaliśmy w tym markecie Crazy

życie to nieustająca podróż

Aga24
Obrazek użytkownika Aga24
Offline
Ostatnio: 4 lata 5 miesięcy temu
Rejestracja: 01 lip 2014

Halo Lenusia gdzie cie wcieło??? ja tutaj czekam na ciąg dalszy i rajską Las Cabanas Biggrin

życie to nieustająca podróż

Lenuś
Obrazek użytkownika Lenuś
Offline
Ostatnio: 4 lata 9 miesięcy temu
Rejestracja: 12 wrz 2013

Aguś Kiss 2  zaniedbałam trochę...."moja wina,moja wina,moja wiel...." Secret  ostatnio bardzo mi czasu brakuje.

Obecuje że postaram się dziś i jutro relacje zakończyć.

Otóż we wtorek wybywam na 2 tygodnie,taka he he niespodzianka od męża Pleasantry,całkowity spontan Walizki 2   Walizki 1   zupełnie jestem nie przygotowana Girl crazy  Plecak  Sun-smilie water  020  Sun-smilie water  001

Lenuś
Obrazek użytkownika Lenuś
Offline
Ostatnio: 4 lata 9 miesięcy temu
Rejestracja: 12 wrz 2013

Tour C- praktycznie cały program był zaliczony,oprócz "kapliczki",niestety czy stety,jak dla mnie osobiście,to super,że była zamiana.Otóz okazało sie,że załoga łodzi miała ze sobą sprzęt fotograficzny (podwodny) i właśnie mieli porobić sesje podwodną na pięknych rafach.Dla tego wywieźli nas nie wiadomo gdzie Biggrin i mieliśmy 2h na podziwianie pięknych raf i podwodnego świata.Oczywiście kto nie chciał korzystać,to mógł cały ten czas pozostać na łodzi.Ja ten czas wykorzystałam w pełni,jedynie tylko wielka szkoda,że nie posiadałam do tej atrakcji odpowiedniego sprzętu fotograficznego.

Lecę w skrócie z toura C....

 

 

Strony

Wyszukaj w trip4cheap