--------------------

____________________

 

 

 



Robinsonada na Palawanie - Filipiny kwiecień 2016

225 posts / 0 nowych
Ostatni wpis
Strony
Aga24
Obrazek użytkownika Aga24
Offline
Ostatnio: 4 lata 4 miesiące temu
Rejestracja: 01 lip 2014

Lenusia to twoje sniadanko wygląda na zdjęciu iście królewsko w stosunku do tego co my mielismy Biggrin  nawet owoc widze, u nas o owocach mozna było sobie pomarzyć- no chyba że sobie kupiłas własne, haha. Tez bym takie jajko chciała dostać, bo u mnie to był ino omlet z reguły zimny, niestety dlatego, że wstawalismy póżniej , no ale wkońcu na wakacjach chociaz człowiek chciałby sie wyspać, hahahaha.  Co do mięsa to widać , że jakaś breja, ja tam prawie wógóle mięsa nie jadłam, jakos mi nie pasiło z wyglądu i nigdy nie wiadomo co tam jest zmielone, czy wieprzowina, czy jaki pies z budą!!! Raz Łukasz w knajpie w mieście El Nido zamówił cos z mięsem- było naprawde wybornie pyszne!!! Polecam tą knapje- opis u mnie w relacji. 

No dawaj juz te tripy kobito, bo ja połowe miejsc nie widziałam niestety co ty byłaś Biggrin

Mara-  "Ps. A i prosba o opis techniczny : włazenia i wyłazenia z wody podczas wycieczek. Dane gdzie łodzie podpływaja ( co by wiedzieć - technicznie co z aparatem zrobić, heeeee tj. mniejsza ze mną, ale aparat nie pływa.  "  To co Lenusia napisała to wszystko jak amen w pacierzu. worek do wody bierzesz i po problemie. Polecam zakupić też kamerkę typu gopro z obudową wodoszczelną- naprawde super gadżet i super foty, filmiki- sama widziałaś Biggrin A do wody i tak musisz wejśc i sie zamoczyć, czasem po pas, czasem popachy,a czasem po kolana, wszystko zalezy od stanu wody- ale to ja akurat oceniam jako super atrakcję i fajną zabawę bo smiechu było co nie miara (najgorzej było u nas przy plazy coron od casy avenili- bo jak juz wiemy od strony grenviews nie ma problemu- inne dno i łodż na samym brzegu zacumuje).  

Powiem jeszcze, że jak pomysle o pływaniu tam małą łodką to jakoś nie bardzo mi ta opcja pasuje- my mielismy naprawde sporą łódź, a i tak było czasami mega mokro na pokładzie, osoby siedzące na przodzie właściwie wyglądały jakby sie kąpali w basenie , więc co musi sie dziać jak łódź taka mała??? o wietrze nie wspomne, bo łep pare razy tak wywyiało, że gdybysmy nie mieli ze soba ręczników to byłoby ciężko i choroba byłaby gwarantowana. ale z tego co mi pokazywałaś, to mieliście dużą łódż....

życie to nieustająca podróż

Lenuś
Obrazek użytkownika Lenuś
Offline
Ostatnio: 4 lata 8 miesięcy temu
Rejestracja: 12 wrz 2013

Aguś jak to nazywasz Śniadaniem Królewskim,to nawet nie chcę myślić o twoim,a fuj.To wygląda na to,że nie mieliscie tam wyboru z karty Biggrin codziennie tylko ten zimny omlet??? Wacko

A za tym jazda.....płyniemy Ssun-smilie water  030

Tour A

- 7 Commando

- Big Lagoon

- Small Lagoon

- Sekret Lagoon

- i coś tam,coś tam.... tego to ja już nie pamiętam,a czy to jest takie ważne??? Dla mnie nie,jak ja zobaczyłam to wszystko na własne oczy,to straciłam pamięć Shok  Yahoo  ja już nawet wtedy przestała pamietać jak sama się nazywam ROFL dobrze,że codziennie mi przypominali moje imię i nazwisko Crazy

Tak było i tym razem.....siedzimy sobie grzecznie w recepcje,czekamy na zbiórke,grupa się zbiera....widzę pare śmiałków juz siedzi i czeka na zbawienie,tzn na ten Raj gdzie ma ich załoga łodzi zabrać...

Widzimy podjężdża tricykl,wyskakuje chłopak i biegiem do recepcji,a z recepcji panienka wybiega i na mnie pokazuje....ROFL myślę zaś....o co znów chodzi??? Ten chłopak do mnie czy ja jestem .....taka i owaka? No jestem....Girl crazy  W takim razie zapraszam do tricykla Hi  Coooo,ale gdzie Pan mnie chcę zabrać??? Shok  a On do mnie wyskakuje...."Do Raju!" Sun-smilie water  052  Taaaaak,do Raju! ? Tóż ja chętna jestem!!!! Yahoo

Wsiadamy,wiezie nas Pan.....po krótkiej przejażdżce wysiadamy przy plaży w El Nido WOW!!!! A to mi dopiero niespodzianka,nie potzrebnie wczoraj plan ścieżki układałam do łodzi na corong corong Sarcastic hand  Girl wacko 

 

 

 

Idziemy do łodzi po kolana w wodzie,a to mi frajda...Girl blum pod stopami biały piaseczek,no pewnie że o wiele lepiej Blum 3 kiedy widzisz gdzie nogi stawiasz,woda przezroczysta wszystko widać I-m so happy  a nie jednego kamyka czy głaza Man in love

Łodź mamy z tych chyba największych,mieści się na niej do 20 osób,tym razem jest nas na łodzi 14,miejsca mamy w czorty-jednym słowem WYGODA!!! Ssun-smilie water  030 wszystko nam się podoba Party 2

Ahoj!!!! Ssun-smilie water  030  Sun-smilie water  012   Sun-smilie water  027   Sun-smilie water  001   Sun-smilie water  059

Lenuś
Obrazek użytkownika Lenuś
Offline
Ostatnio: 4 lata 8 miesięcy temu
Rejestracja: 12 wrz 2013

 

Piasek na wyspie był tak biały,że omal wzroku nie straciłam BiggrinGirl pinkglassesf  taki dokładnie widziałam jeszcze raz w życiu w Meksyku w hotelu Barcelo Beach & Caribe. 

Chwilowo nawet jakies zachmurzenie zrobiło,wtedy to,mnie strach ogarnął,że coś pójdzie nie tak.ale na szczęscie,za chwilkę słoneczko wyszło i było git! Sun bespectacled

 

 

 

Na wyspie mielismy godzinę postoju,mozna było wykorzystać kto jak chcę,czy pływanie czy opalanie,a może to i owo.Na wysepce również była mała knajpka,mozna było sobie cos tam zakupić do drobnego jedzenia,piwko,lody.My skorzystali ze wszystkiego Wink

 

 

 

Nasza łódź,wygląda poważnie Wink No i jak widać,zacumowana praktycznie przy brzegu.Jeśli dno jest idealnie,to i łódź dopływa do brzegu i nie ważne czy to duża czy malutka łupinka Wink

Lenuś
Obrazek użytkownika Lenuś
Offline
Ostatnio: 4 lata 8 miesięcy temu
Rejestracja: 12 wrz 2013

   

 

 

 

 

Lenuś
Obrazek użytkownika Lenuś
Offline
Ostatnio: 4 lata 8 miesięcy temu
Rejestracja: 12 wrz 2013

Dopłynelismy do Big Lagoon i Small Lagoon i tu obowiązkowo przesiadamy się na kajaki....koszt kajaka 300 peso.

   

 

 

 

 

   

   

 

Lenuś
Obrazek użytkownika Lenuś
Offline
Ostatnio: 4 lata 8 miesięcy temu
Rejestracja: 12 wrz 2013

W takich okolicznościach przyrody Party 2

No comment..... Emo pieczen wolowa 

 

Lenuś
Obrazek użytkownika Lenuś
Offline
Ostatnio: 4 lata 8 miesięcy temu
Rejestracja: 12 wrz 2013

Jest jest jest RAJ na ziemi czy na wodzie!!!! W kazdym bądź razie ja znalazłam swój Raj!!!! Yahoo  Raj na Palawanie,w El Nido!!!! Man in love  Kiss 2

Obłęd totalny!!!! Wszystko co mi było potrzebne do szczęscia,to miałam.Mogłam pośród tych wszystkich skalek,pięknych gór,wysepkach,w wodzie zamieszkać dzień,noc,a nawet rok,tylko żeby pogoda zawsze była malinowa Biggrin Żadne zdjęcia czy filmiki nie potrafia przekazać całego piękna,to trzeba zobaczyć na własne oczy.To CUD NATURY!!!!!!

Co za szczęście,że widziałam to wszystko!!!! Girl crazy  Sun-smilie girl  149

 

 

Lenuś
Obrazek użytkownika Lenuś
Offline
Ostatnio: 4 lata 8 miesięcy temu
Rejestracja: 12 wrz 2013

Buuuuu,czas wracać......tylko że ja nie chcę.....Girl cray 2

 

 

Było super!!!! Załoga łodzi spisała się na medal I-m so happy  posrednik mój również,że wykupił w tej firmie wycieczke.Wszystko nam odpowiadało,dla tego postanowili nie kombinować i wykupić u nich następne wycieczki.Łodzi mieli dobre,jedzenie full wypas,chłopaki wesołe i bardzo pomocni,uczciwi.Wszystko na wielki + do dyzpozycji na łodzi byli czystę ręczniki,woda pitna,maski i rurki (wole jednak swoje).

Polecam ich z czystym sumieniem!!!!!

http://www.elbacuit.com/aboutus/ 

https://www.facebook.com/elbacuit/?pnref=story  

   

Zajac1
Obrazek użytkownika Zajac1
Offline
Ostatnio: 3 lata 2 miesiące temu
Rejestracja: 26 wrz 2013

Lenuś nareszcie popłynęliśmy do Raju Preved, oj jak ja już  tęskniłam tymi pięknymi widokami Man in love.

Widzę, że się przygotowali na Twój przyjazd i nawet comandosów wystawili Girl haha

http://zajacepoznajaswiat.blogspot.com/

Tom-Gdynia
Obrazek użytkownika Tom-Gdynia
Offline
Ostatnio: 3 lata 2 miesiące temu
Rejestracja: 04 wrz 2013

Lenuś , miałaś bardzo spokojne morze. Bardzo, bardzo Biggrin

Idealna pogoda

Moje zdjęcia z różnych, dziwnych miejsc http://tom-gdynia.jalbum.net/   Music 2

Strony

Wyszukaj w trip4cheap