--------------------

____________________

 

 

 



Filipiny 2013 - 3 tyg. trip po wyspach

198 posts / 0 nowych
Ostatni wpis
Strony
KaBe
Obrazek użytkownika KaBe
Offline
Ostatnio: 10 lat 2 tygodnie temu
Rejestracja: 05 wrz 2013

lordowski :

czemu większość zdjęć jest robiona rybim okiem..?? pewnie narażę się sporej widowni, ale mnie to denerwuje... poza tym Kasiu SUPER relacja Drinks

Ja chyba nie wtajemniczony.. co to jest rybie oko Biggrin ?

damian
Obrazek użytkownika damian
Offline
Ostatnio: 7 lat 7 miesięcy temu
Rejestracja: 03 wrz 2013

Heh - z Wami to siedem cyrków Wink  Lol  . Lordziu, Kasia - każdy daje takie jakie ma, jest tu też sporo "normalnych" zdjęć więc cieszmy się, że mamy foty, mały przewodnik po Filipinach bo mogło tego nie być, zwłaszcza, że Kasia wkrótce wyjeżdża. Pewnie niewiele osób by się porywało na relację mając wkróce kolejną "skomplikowaną" trasę. Nie marudźmy więc jak ktoś daje takie czy inne foty, bo jeszcze dojdzie do takiego dziwnego zjawiska, że ludziska będą krytykować to, że ktoś się chce podzielić czymś z innymi. Oczywiście sympatycznie na coś zwrócić uwagę każdy może...

Czekamy na cd, ja zwłaszcza na El Nido Smile

Kabe rybie oko to taki szeroki obiektyw, który daje trochę zniekształconą perspektywę ("zakręcony") jak z "rybiego oka" Wink

Żelek
Obrazek użytkownika Żelek
Offline
Ostatnio: 8 lat 5 miesięcy temu
Rejestracja: 04 wrz 2013

KaBe :

lordowski:

czemu większość zdjęć jest robiona rybim okiem..?? pewnie narażę się sporej widowni, ale mnie to denerwuje... poza tym Kasiu SUPER relacja Drinks

Ja chyba nie wtajemniczony.. co to jest rybie oko Biggrin ?

hihihi...rybie oko to taki obiektyw co zniekształca zdjecia albo nadaje im kształtu-jak kto woli....Crazy

Żelek
Obrazek użytkownika Żelek
Offline
Ostatnio: 8 lat 5 miesięcy temu
Rejestracja: 04 wrz 2013

damian :

Heh - z Wami to siedem cyrków Wink  Lol  . Lordziu, Kasia - każdy daje takie jakie ma, jest tu też sporo "normalnych" zdjęć więc cieszmy się, że mamy foty, mały przewodnik po Filipinach bo mogło tego nie być, zwłaszcza, że Kasia wkrótce wyjeżdża. Pewnie niewiele osób by się porywało na relację mając wkróce kolejny "skomplikowaną" trasę. Nie marudźmy więc jak ktoś daje takie czy inne foty, bo jeszcze dojdzie do takiego dziwnego zjawiska, że ludziska będą krytykować to, że ktoś się chce podzielić czymś z innymi. Oczywiście sympatycznie na coś zwrócić uwagę każdy może...

Czekamy na cd, ja zwłaszcza na El Nido Smile

Damianku...no ale my się cieszymy nawet z tych "nienormalnych"zdjęć  ale zdanie mozna przeciez wyrazić Scratch one-s head

Czekamy,czekamy na dalszy ciag.....

karisss
Obrazek użytkownika karisss
Offline
Ostatnio: 4 lata 6 miesięcy temu
Rejestracja: 04 wrz 2013

nie przesadzajmy Scratch one-s head przecież to forum,każdy może wyrazić swoje zdanie jeśli nikomu nie ubliża,nie kreytykuje itp......

kabe ja sie domyśliłam tylko (a mogę mylić Biggrin ) które to,bo jest kilka takich innych,ze się jakby zwęża obraz ku środkowi Biggrin

damian
Obrazek użytkownika damian
Offline
Ostatnio: 7 lat 7 miesięcy temu
Rejestracja: 03 wrz 2013

Kasia6555 :

Damianku...no ale my się cieszymy nawet z tych "nienormalnych"zdjęć  ale zdanie mozna przeciez wyrazić Scratch one-s head

Czekamy,czekamy na dalszy ciag.....

no pewnie, że można tylko wiem, że niektórzy mogą nie mieć dystansu do siebie, pewnych rzeczy i możemy kogoś urazić gdy uwagi będą zbyt ostre. Kasia mam nadzieję nie będzie tego brała do siebie Biggrin Ok ale nie zaśmiecajmy offtopem fajnej relacji Kasi.

Żelek
Obrazek użytkownika Żelek
Offline
Ostatnio: 8 lat 5 miesięcy temu
Rejestracja: 04 wrz 2013

damian :

Kasia6555:

Damianku...no ale my się cieszymy nawet z tych "nienormalnych"zdjęć  ale zdanie mozna przeciez wyrazić Scratch one-s head

Czekamy,czekamy na dalszy ciag.....

no pewnie, że można tylko wiem, że niektórzy mogą nie mieć dystansu do siebie, pewnych rzeczy i możemy kogoś urazić gdy uwagi będą zbyt ostre. Kasia mam nadzieję nie będzie tego brała do siebie Biggrin Ok ale nie zaśmiecajmy offtopem fajnej relacji Kasi.

Tez na to licze bo to równa kobitka.....

lordowski (nieaktywny)
Obrazek użytkownika lordowski

ja Kasiękrortoszyn uwielbiam z jej relacjamil.. szybko, w punktach i na temat, ale krzywe foty denerwują, żeby nie powiedzieć wkurw****, to tak od siebie... a że jestem jaki jestem każdy wie...stety lub niestety

lordowski (nieaktywny)
Obrazek użytkownika lordowski

damian :

Heh - z Wami to siedem cyrków Wink  Lol  . Lordziu, Kasia - każdy daje takie jakie ma, jest tu też sporo "normalnych" zdjęć więc cieszmy się, że mamy foty, mały przewodnik po Filipinach bo mogło tego nie być, zwłaszcza, że Kasia wkrótce wyjeżdża. Pewnie niewiele osób by się porywało na relację mając wkróce kolejną "skomplikowaną" trasę. Nie marudźmy więc jak ktoś daje takie czy inne foty, bo jeszcze dojdzie do takiego dziwnego zjawiska, że ludziska będą krytykować to, że ktoś się chce podzielić czymś z innymi. Oczywiście sympatycznie na coś zwrócić uwagę każdy może...

Czekamy na cd, ja zwłaszcza na El Nido Smile

Kabe rybie oko to taki szeroki obiektyw, który daje trochę zniekształconą perspektywę ("zakręcony") jak z "rybiego oka" Wink

Damian pełen szacun dla Kasi, jasne, że niech każdy wstawaia foty jakie ma, rybka też fajna dka robrazowania danego miejsca, ale... a zresztą ugryzłem się w jęzor....  ja jednak jestem specyficzny

pozdro dla Kasi

kasiakrotoszyn
Obrazek użytkownika kasiakrotoszyn
Offline
Ostatnio: 3 miesiące 1 tydzień temu
Rejestracja: 11 wrz 2013

Ja mam luzik i dystans, także spoko. Dzisiaj cały dzień na wyjeździe, stąd posucha chwilowa. Jutro coś napiszę

"JEŚLI POTRAFISZ COŚ WYMARZYĆ,
POTRAFISZ TAKŻE TO OSIĄGNĄĆ..."
Walt Disney

Strony

Wyszukaj w trip4cheap