--------------------

____________________

 

 

 



RUMUNIA - Off Road po bezdrożach Transylwanii 2015

41 posts / 0 nowych
Ostatni wpis
Strony
Kolka
Obrazek użytkownika Kolka
Offline
Ostatnio: 8 lat 3 miesiące temu
Rejestracja: 09 wrz 2013

Został nam jeszcze obiadek w restauracji przy zamku, zakupy na dość licznych, regionalnych stoiskach i powrót autobusem do Bukaresztu skąd lecimy do domu.

moje zakupy wink

        

I wyjeżdżamy z tego urokliwego miasteczka

Każdy ma swój kawałek świata, który go woła...

Kolka
Obrazek użytkownika Kolka
Offline
Ostatnio: 8 lat 3 miesiące temu
Rejestracja: 09 wrz 2013

Ostatnie spojrzenie na góry, które są już coraz niższe...

Na lotnisku odzyskujemy swoje bagaże główne i fruu do domu smile

I to by bylo na tyle...5 dni - tylko 5 dni, a udało się trochę miejsc zobaczyć. Przede wszystkim jednak udało mi się zasmakować w przygodzie off roadowej smile i podobało mi się  super
Rumunię jak najbardziej polecam, sama chętnie odwiedzilabym jeszcze raz ten kraj, ale rejony wybrałabym już inne wink
KONIEC

Każdy ma swój kawałek świata, który go woła...

MaLa
Obrazek użytkownika MaLa
Offline
Ostatnio: 6 lat 3 miesiące temu
Rejestracja: 07 kwi 2014

O matko!!!! Absolutnie obłędne zdjęcia, absolutnie obłędna Rumunia, absolutnie obłędne miejsca!!!! Rany ja ze swoimi zdjęciami... :wstyd:

Dzięki za relację, dzięki Tobie mam już kolejną listę miejsc na nast wyprawę.

Zdradź tylko jak się można za darmo wkręcić w tak cudowną wycieczkę? Wink Żart oczywiście Wink

Napisz mi z perspektywy czasu i miejsc - Bukareszt warto? Absolutnie wszędzie nam odradzano. Że syf, że bezdomne dzieci, że dzieci wąchające klej, że złodzieje itd. A jestem oczarowana Twoimi zdjęciami.

Odradzano nam też Brasov - określając je wielkim roczarowaniem. Co o nim sądzisz?

I faktycznie Twoja Rumunia jest całkiem inna od naszej ale tak samo wspaniała. Kurde tęsknię Sad

Fajna taka off wyprawa. Znajomi jechali tak z zorganizowaną ekipą z PL do...Albanii. W jedną str tylko polnymi/górskimi drogami. Oj bolały tyłki Wink

marinik a dlaczego zarzuciłeś Rumunię ? Co innego w planach? Wink pochwal się Wink

Ciągle przed siebie...

marinik
Obrazek użytkownika marinik
Offline
Ostatnio: 2 miesiące 3 tygodnie temu
Rejestracja: 04 wrz 2013

Mała, bo ze mna to tak, ze planow alternatywnych powstaje masa, a finanse i czas urlopowy to starcza na zaledwie czastke. Ale nie zarzucilem - trasa rumunska opracowana - bardzo intensywna i mam nadzieje, ze kiedys sie uda. A w tym roku zamiast Rumunii bedzie Gruzja - tez intenswynie. ROFL

MaLa
Obrazek użytkownika MaLa
Offline
Ostatnio: 6 lat 3 miesiące temu
Rejestracja: 07 kwi 2014

marinik :

Mała, bo ze mna to tak, ze planow alternatywnych powstaje masa, a finanse i czas urlopowy to starcza na zaledwie czastke. Ale nie zarzucilem - trasa rumunska opracowana - bardzo intensywna i mam nadzieje, ze kiedys sie uda. A w tym roku zamiast Rumunii bedzie Gruzja - tez intenswynie. ROFL

Widzę że Twój zajob podobny do naszego. U nas też tras alternatywnych masa tylko ani czas ani portfel nie chce być z gumy.

Cholernie w takim razie czekam na Twoją relację z Gruzji bo...to jedno z moich marzeń. Miałam taką chwilową fiksację i czytałam o nich wszystko co wpadło w łapy. To był też czas mega tanich biletów. Teraz ciut podrożały. Marzenia zostały ale nie ukrywam że chęci już ciut mniej bo po ost wyprawie stwierdziliśmy że jednak najwygodniej mieć swój samochód pod nosem a na podróżowanie z plecakami już po prostu nie mam siły. Ale czekam na Twoją relację i przebieram nogami Wink Może kiedyś już bez dzieci Wink

sorry za OT Wink

Ciągle przed siebie...

apisek
Obrazek użytkownika apisek
Offline
Ostatnio: 6 miesięcy 2 dni temu
Rejestracja: 08 wrz 2013

Kolka, nie dotarłam do innego forum, więc dopiero teraz przeczytałam twoją relację.

Rumunia była u mnie pierwszą " zagranicą", choć nie wszystkie miejsca nam się pokrywają, to wspominam tą wycieczkę z rozrzewnieniem. Wtedy to się nie jexdziło, tak jak teraz!!!!!

U ciebie piękne widoczki gór, przyrody i klimatycznych miasteczek.

No i ta przygoda z 4x4!!!!!

Wielkie dzięki za relację.

Mariola

Kolka
Obrazek użytkownika Kolka
Offline
Ostatnio: 8 lat 3 miesiące temu
Rejestracja: 09 wrz 2013

Dziękuję Biggrin 

MaLa - czy Bukareszt warto? To zależy czy lubisz zwiedzać, bo fajnych budowli tam pod dostatkiem Biggrin Jest tam też dużo parków, ale co można zobaczyć przez godzinę... a chyba tylko tyle tam byłam.

Ja jednak wolę napawać się pięknymi widokami i przyrodą. Natomiast Brasov w/g mnie baardzo warto! *good3* szczególnie podobała mi się starówka - hehe...tylko starówkę widziałam Wink

Sinaia jest też śliczna. Dla mnie jednak Rumunia to przede wszystkim góry, monastyry, prawdziwa wieś i palinka Mosking Ogólnie bardzo polecam...Rumunię - nie palinkę Wink

I co Ty opowiadasz o swoich zdjęciach?! Są świetne! Naturalne, żywiołowe - dla mnie ekstra!

 

Każdy ma swój kawałek świata, który go woła...

Nel
Obrazek użytkownika Nel
Offline
Ostatnio: 19 godzin 5 minut temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

Kolka, co za piekne ujecie Preved

taki tajemniczy, krajobraz !!

No trip no life

Kolka
Obrazek użytkownika Kolka
Offline
Ostatnio: 8 lat 3 miesiące temu
Rejestracja: 09 wrz 2013

Akurat to zdjęcie było zrobione  w czasie jazdy Biggrin Ae takie krajobrazy właśnie królują w Rumunii Biggrin

Każdy ma swój kawałek świata, który go woła...

achernar51swiat
Obrazek użytkownika achernar51swiat
Offline
Ostatnio: 2 dni 3 godziny temu
Rejestracja: 01 cze 2020

Piękna impreza we wspaniałej scenerii Transylwanii. Miło było przypomnieć sobie wiele miejsc, które miałem okazję odwiedzić kilka lat temu. Pozdrawiam. Biggrin

Strony

Wyszukaj w trip4cheap