--------------------

____________________

 

 

 



powitanie+pytanie o ewentualnych innych rejsowiczów - Costa 2017/2018

4 wpisów / 0 nowych
Ostatni wpis
greg2014
Obrazek użytkownika greg2014
Offline
Ostatnio: 4 lata 8 miesięcy temu
Rejestracja: 29 lip 2017
powitanie+pytanie o ewentualnych innych rejsowiczów - Costa 2017/2018

Witajcie,

Wstyd się przyznać, ale znalazłem to forum przypadkiem - to mój pierwszy post. Wszystkich serdecznie witam:-)

Widzę, że jest tutaj wielu miłośników rejsów z niezłym stażem oraz bagażem doświadczeń, autorów relacji itd. - to miłe biorąc pod uwagę małą popularność tej formy turystyki w naszym kraju.

Ja mam za sobą sporo rejsów na pokładach statków Costy, NCL oraz Holland America. Zazwyczaj podróżuję solo, aczkolwiek jak dotąd nie zdażyło mi się, abym na statku nie poznał kogoś ciekawego (chociaż raz byłem jedynym Polakiem na statku). Jak dotąd "wyprodukowałem" jedną relację z rejsu na Karaiby ale ponieważ jest umieszczona na innym portalu nie chcę jej tutaj reklamować. W wolnej chwili może mi się uda ją tutaj przenieść.

Ponieważ swoje wojaże planuję z dość dużym wyprzedzeniem (czasem nawet rocznym) mam pytanie, czy może ktoś z forumowiczów planuje również któryś z poniższych rejsów. Wszystkie dotyczą statków Costy:

24.11.2017 - Costa Mediteranea - rejs z Savony do Dubaju

29.01.2018 - Costa Magica - rejs po Karaibach (z Gwadelupy)

11.03.2018 - Costa Favolosa - rejs z Santos do Savony

Jeśli tak, fajnie byłoby poznać się i nawiązać kontakt wcześniej:-)

Nel
Obrazek użytkownika Nel
Offline
Ostatnio: 2 godziny 1 min temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

Greg serdecznie witamy na forum podróznika Yahoo i miłośnika rejsów  Ssun-smilie water  030

Wszyscy tu jesteśmy pasjonatami podróży tych dalekich i bliskich, długich i wypadów 1 dniowych, na wodzie i ziemi, w górach i lazurkowo..

Fanów rejsów jest oczywiście również trochę , ze mną na czele he he .. Na ostatnim byłam kilka tygodni temu. i juz tęsknię za wodą  Sun-smilie water  020

Skoro masz za sobą sporo rejsów to bardzo zapraszamy do pisania wspomnień  Mail 1

Na poczatek możesz zacząc od przesienia rejsu z Karaibów a potem oczywiście i pozostałe chetnie poczytamy.

No trip no life

greg2014
Obrazek użytkownika greg2014
Offline
Ostatnio: 4 lata 8 miesięcy temu
Rejestracja: 29 lip 2017

W dziale z relacjami wrzuciłem pierwszą część (w zasadzie początek) relacji ze styczniowego rejsu na Karaiby:-)

wiktor
Obrazek użytkownika wiktor
Offline
Ostatnio: 4 lata 2 miesiące temu
Rejestracja: 03 mar 2016

Witaj Greg na forum Smile

ja już czytam twoją relacje . Nieżle sie zapowiada 

Wyszukaj w trip4cheap