--------------------

____________________

 

 

 



POGORIA-2016-REJS PO MORZU ŚRÓDZIEMNYM-LIGURYJSKIM

194 wpisów / 0 nowych
Ostatni wpis
Strony
janjus
Obrazek użytkownika janjus
Offline
Ostatnio: 2 lata 3 miesiące temu
Rejestracja: 04 wrz 2013

Byliśmy jeszcze cały dzień w Rzymie ,ale zdjęcia z Rzymu takie jak w innych relacjach ,a było ich kilka więc nie będę ich pokazywał.

Na tym kończę i dziękuję kilkunastu wiernym forumowiczom za śledzenie relacji.

Żeglarstwo – najdroższy sposób najmniej wygodnego spędzania czasu.

Zajac1
Obrazek użytkownika Zajac1
Offline
Ostatnio: 3 lata 2 miesiące temu
Rejestracja: 26 wrz 2013

Janjus gratki własna książka Good.

Coś mi się wydaje, że szarlotka to tradycja na Pogorii, w poprzedniej relacji też się pojawiła Biggrin.

Szkoda, że rejs dobiegł końca, bo bardzo ciekawie było. Ja wprawdzie się mało odzywałam, ale płynęłam cały czas i podziwiałam. Dzięki Tobie stałam się wirtualnym majtkiem, co w realu nigdy by nie było możliwe( ja nawet na myśl o płynięciu jakąś skorupką mam chorobę morską, a co dopiero jak wchodzę na pokład……. Lol wszyscy, którzy mnie znają mają ubaw bo nagle milknę i jestem mega grzeczna, a to do mnie niepodobne). Bardzo dziękuję za wspaniały rejs i czeka na kolejny, bo jak znam życie jeszcze popłyniesz nie raz.

http://zajacepoznajaswiat.blogspot.com/

apisek
Obrazek użytkownika apisek
Offline
Ostatnio: 6 miesięcy 1 dzień temu
Rejestracja: 08 wrz 2013

Januszku, dziękuję za pokazanie fajnych miejscówek na lądzie, ale przede wszystkim za wprowadzenie nas "od kuchni" w codzienne życie żeglarzy na Pogorii.

Takich doświadczeń pewno mało kto z nas zazna!!!!!

Widzę, że spodobało ci się życie wilka morskiego, a zatem życzę jeszcze wielu takich rejsów.

Mariola

Nel
Obrazek użytkownika Nel
Offline
Ostatnio: 3 godziny 57 minut temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

Janjus,

relacja wspaniała !! jedyna w swoim rodzaju Good Good Good

To nie były tylko porty ,które obejrzałeś . Pokazałeś nam Pogorię z każdej strony od dołu , z góry , od środka, ż zewnątrz, na żaglach i w portach. Pokazałeś nam też wspaniałych żeglarzy , ich pracę, uczucia,wysiłek i to co robia w wolnych chwilach.

Wiem,że pewnie większość zdjęć robiłeś w bardzo niewygodnych pozycjach, co wymagało dodatkowej energii i poświęcenia (szczególenie z bolącym kręgosłupem).

Dzieki temu my na forum i twoja ekipa żeglarska ma wspaniałe wspomnienia na całe życie.

Zycze ci kolejnych, super wrażeń i  przygód na falach  Ssun-smilie water  030

Znalezione obrazy dla zapytania dziękuję bardzo

No trip no life

LORD
Obrazek użytkownika LORD
Offline
Ostatnio: 5 lat 3 miesiące temu
Rejestracja: 11 maj 2015

Janjus, podczytywałęm, ale się nie odzywałem...bardzo dziękuję, że miałem okazję zobaczyć jak wygląda taki rejs... "od kuchni" i nie tylko... jeszcze raz wielkie dzięki i szacun, że w ogóle wskoczyłeś na pokład, nie będąc do końca sprawnym  Smile

www.foto-tarkowski.com

a robota to prymitywny sposób spędzania wolnego czasu...

wiktor
Obrazek użytkownika wiktor
Offline
Ostatnio: 4 lata 2 miesiące temu
Rejestracja: 03 mar 2016

Janjus, dla mnie PETARDA Preved

nigdzie dotąd nie czytałem , nie oglądałem tak ciekawie opisanej rejsowej relacji i to z Pogorii. Zdecia, ujęcia MEGA. Widać ,że kochasz morze ,żagle i tą atmosferę pływania.. Prawdziwy z ciebie wilk morski Ssun-smilie water  030

A do tego zapalony fotograf i na całe szczęscie bez lęku wysokości bo połowy zdjęć by nie było.

Chylę czoła   i czapki z głów  Hi   Hi

_Huragan_
Obrazek użytkownika _Huragan_
Offline
Ostatnio: 1 tydzień 1 dzień temu
Rejestracja: 13 cze 2015

Janku-bardzo fajna i ciekawa relacja.Pomimo tego,ze taki rejs to nic dla mnie,to widac szczegolnie na filmikach,ze byliscie bardzo fajna i zgrana ekipa i mieliscie duzo frajdy razem.Mysle,ze nalezy tez podziekowac pozostalym uczestnikom rejsu,ze wyrazli zgode na publikacje fotek i filmikow na ktorych byli obecni.A my dzieki temu mielismy wglad w taki rejs.

https://marzycielskapoczta.pl/

Napisz pocztowke ze swoich podrozy do chorych dzieci

_Huragan_
Obrazek użytkownika _Huragan_
Offline
Ostatnio: 1 tydzień 1 dzień temu
Rejestracja: 13 cze 2015

Dopiero teraz na samym koncu filmiku zobaczylem,ze Janusz,a nie Janek .Przepraszam

https://marzycielskapoczta.pl/

Napisz pocztowke ze swoich podrozy do chorych dzieci

janjus
Obrazek użytkownika janjus
Offline
Ostatnio: 2 lata 3 miesiące temu
Rejestracja: 04 wrz 2013

Zajączku,Apisku,Nelcia,Lordziu ,Wiktor ,Huragan,

  Dziekuję za miłe słowa.Cieszę się,że się Wam podobała moja przygoda.niewiele brakowało,by do mojego udziału w rejsie nie doszło

Gdy już dotarłem na miejsce wiele zawdzięczam mojemu oficerowi Darkowi i mojej wachcie.Nie do wszystkiego byłem zdolny i tylko niektóre czynności wykonywałem.Miałem za to wolną rękę co do aparatu i kamery.Nie do końca to wykorzystałem i dlatego jak będzie ponownie organizowany rejs to popłynę.Może następnym razem zdrowie mi dopisze i nie tylko z aparatem powspinam sie po rejach.

  Chcę też podziękować Kapitanowi Andrzejowi Ziajko,całej załodze stałej :Heniowi Czarnieckiemu,Mirkowi Bednarzowi,Maćkowi Świderskiemu.

Darek Rokaszewicz moj Oficer wachtowy w poprzednim rejsie i w tym też ,ale już jako I Oficer jest moim wielkim autorytetem żeglarskim i nie tylko i to On  dbał bym  ten rejs przeżył w sposób jak najbardziej komfortowy w mojej nieciekawej sytuacji.Chcę podziękować mojej wachcie z Agnieszką jako Starszą Wachty na czele.Dziękuje całej załodze,że tak pięknie pozowali i dawali się fotografowac w każdej sytuacji.

  Relacja ta jest specyficzna i nie dla wszystkich ciekawa i cieszę się ,że zainteresowałem kilkanaście osób z forumDrinks

Żeglarstwo – najdroższy sposób najmniej wygodnego spędzania czasu.

Asisko
Obrazek użytkownika Asisko
Offline
Ostatnio: 2 lata 7 miesięcy temu
Rejestracja: 19 lut 2015

Janusz, dzięki śliczne za wspólne żeglowanie Ssun-smilie water  030 Nawet nie wiesz, jaką mi radość sprawiłeś Port Grimaud Sun-smilie girl  149 Byłam tam dwa razy, jak to ujął Ssstu-6 w swojej relacji z Dominikany, "gdy świat był młodszy" Girl wink Bardzo miło powspominać Girl smile

Strony

Wyszukaj w trip4cheap