--------------------

____________________

 

 

 



ODLICZANKA i pogaduszki nie tylko turystyczne

33599 posts / 0 nowych
Ostatni wpis
Strony
marinik
Obrazek użytkownika marinik
Offline
Ostatnio: 3 miesiące 2 tygodnie temu
Rejestracja: 04 wrz 2013

momi, sądzę że spokojnie matjasy się nadadzą.

momita
Obrazek użytkownika momita
Offline
Ostatnio: 4 lata 2 miesiące temu
Rejestracja: 03 wrz 2013

marinik :

momi, sądzę że spokojnie matjasy się nadadzą.

o to dobrze..;) 

Kasik kurczak koronacyjny jest mega zajebisty....robię bardzo CZĘSTO, Mariusza wersja jest zmodyfikowane , ja bardziej oryginału sie trzymam..:)

i robię albo z makaronem jako sałatkę albo jako pastę na kanapki - każda wersja wymiata..:) a i możecie sobie poczytać jak powstał kurczak koronacyjny..:)

 http://sznupkowiewpodrozyzycia.blogspot.co.uk/2012/05/w-kuchni-u-krolowejczyli-przepis-na.html

marinik
Obrazek użytkownika marinik
Offline
Ostatnio: 3 miesiące 2 tygodnie temu
Rejestracja: 04 wrz 2013

Zaraz się pochlastam. momi, GDZIE Ty moja wersję kurczaka wynalazłaś ??????? Potwierdza się - w wirtualnym świecie jak zaistniejesz, to juz do kąta żadnego się nie schowasz. Diablo

A czasem bym na polityków róznych cosik napisał - to pewnie zaraz by zapukali do moich drzwi smutni panowie.

kasik364
Obrazek użytkownika kasik364
Offline
Ostatnio: 8 lat 4 miesiące temu
Rejestracja: 04 wrz 2013

no śledzie pewnie na święta wypróbuję Biggrin a kurczaczka może na imprezkę andrzejkową Scratch one-s head

no widzisz Marinik Biggrin  nie tylko na Tripie jesteś znany Wink

a pieczecie pierniczki na Święta??  ja to chyba z tych nielicznych jeszcze którzy kochają Święta i całą otoczkę Mosking 

marinik
Obrazek użytkownika marinik
Offline
Ostatnio: 3 miesiące 2 tygodnie temu
Rejestracja: 04 wrz 2013

kasik - stoi sobie wielki gar z ciastem piernikowym na balkonie i dojrzewa. U nas powstaja 2 wersje - ciasteczka piernikowe, ale takze 3 prostokątne placki się piecze - do przełożenia powidłami.

momita
Obrazek użytkownika momita
Offline
Ostatnio: 4 lata 2 miesiące temu
Rejestracja: 03 wrz 2013

no a kto od wczoraj o Swięta wypuje no kto???? Ja kocham ŚWIĘTA.....WCZORAJ miałam nawet narade wojenną....i w tym roku Święt a z MIkołajem będą.....a jak Good

Z pieczeniem to ja na bakier jestem...hehehe....ale koleżanka dostarczy pierniczki i inne ciasta..;) Po choinkę tez pojedziemy do lasu Preved

Anusia , ja tez nie pamiętam tego filmu, to znaczy tytułu....ale tam duzo dzieciaków było i u nich to nawet szyby powybijało Mosking Mosking   

A robicie może na święta rybę w galarecie??? ALe nie karpia.... bo ja też nie lubię , no nie będę się zapisywac w kolejki do polskiego sklepu...:P

marinik
Obrazek użytkownika marinik
Offline
Ostatnio: 3 miesiące 2 tygodnie temu
Rejestracja: 04 wrz 2013

Tesciowa robi.

Wlaśnie obrzydliwca.

I potem tesciowa go zdjada.

kasik364
Obrazek użytkownika kasik364
Offline
Ostatnio: 8 lat 4 miesiące temu
Rejestracja: 04 wrz 2013

no własnie Marinik czemu to ciasto dojrzewa na balkonie?? Scratch one-s head wiem ze to głupie pytanie ale ja nie znam (chyba) takiego ciasta Unknw

u nas Sznupciu to tylko kurczka w galarecie- specjalność Tosta Mosking (tymbaliki) a tak to mnóstwo różnych śledzi- cury, w musztardzie francuskiej, rolmopsyi inne sledziowe dropsy  Wink

marinik
Obrazek użytkownika marinik
Offline
Ostatnio: 3 miesiące 2 tygodnie temu
Rejestracja: 04 wrz 2013

kasik - ciasto powinno dojrzewac w chłodnym miejscu - zgodnie z przepisem. Nie mam dośc miejsca w lodówce, a na szczęscie w ostatnich latach w tym okresie nie ma mrozu, a jest dośc niska temperatura, stąd u mnie - na balkonie.

anusia
Obrazek użytkownika anusia
Offline
Ostatnio: 4 lata 3 miesiące temu
Rejestracja: 03 wrz 2013

Momi ja nie lubię karpia i nie jem go chyba od podstawówki, Damian też nie lubi

Strony

Wyszukaj w trip4cheap