--------------------

ODLICZANKA i pogaduszki nie tylko turystyczne

33387 posts / 0 nowych
Ostatni wpis
Strony
Bajka831
Obrazek użytkownika Bajka831
Ostatnio: 10 godzin 39 minut temu

CZWARTEK

7 grudnia 2023 r.

340 dzień roku

imieniny obchodzą  Ambroży Marcin

PRZYSŁOWIE

„Piąty grudzień stycznia czyni znaki, szósty grudzień luty przepowiada, siódmy grudzień o marcu gada”

Do wyjazdu marzeń na prowadzeniu jest Achernar

NOWOŚĆ !!! Achernar - 48 dni - 6 dniowa wyprawa na Spitsbergen  Spitsbergen - Arktyczna wyprawa. Lód, zorze i niedźwiedzie polarne. -  Outway Adventures 

Dana -   35 dni -   Ekwador + Wyspy  Galapagos                                                     

Nel - 21 dni - śladami Huragana czyli w poszukiwaniu zorzy polarnej na północy                       POLOWANIE NA ZORZĘ POLARNĄ | Kat and Rob - przewodnicy Twojej podróży

NOWOŚĆ !!  ssstu-6  -  10 dni do wypadu na Karaiby,"Martynika po raz pierwszy"         Biggrin              

BAJKA- 2dni - Ale jednak będzie Sopot,Trójmiasto i Toruń   

Basia A - To już jutro- wizyty w świątecznej Warszawie                              

Ssun-Flower4YouUdanego dnia życzę Sun bespectacled    

Asia-A
Obrazek użytkownika Asia-A
Ostatnio: 9 minut 20 sekund temu

Dzień dobry w czwartek.

Byłam grzeczna więc Mikołaj do mnie przyszedł, w biurze. Nie to nie firma się postarała, teraz firma ma program „fitness” – czyli zaciskanie pasa. To  koleżanka zrobiła prezenty wszystkim ze swojego team-u, a że kiedyś byłam z nimi w zespole to ja też dostałam Biggrin .U mnie w worku prezentowym był domek – kominek. Bardzo miły prezencik.

Ja przygotuję świąteczne prezenty dla starego i nowego zespołu i innych współpracowników.

Przedświąteczne przygotowania (pierniki, prezenty…) oraz zamówienia przedświąteczne na czaki, szaliki i inne pochłaniają bardzo dużo czasu, wybaczcie więc moją mniejszą aktywność na forum oraz to, że relacja z Malty strasznie się ślimaczy.

Buziaki, miłego dnia!

Bye Zobacz mnie na Facebooku Relaks na drutach! Yes 3

Piea
Obrazek użytkownika Piea
Ostatnio: 20 godzin 55 minut temu

Asia, ale miłe te prezenciki Air kiss ; szkoda tylko ze firma ma ten program "fitness" Laugh 1 mogliby czasami "popuścic pasa"  Biggrin 

te kominki ceramiczne na świeczkę bardzo lubię...; mam kilka, tylko ja lubuję się w tych do aromaterapi, gdzie sie nalewa wody i olejek zapachowy (w tym domku się nie da Biggrin ale jest słodki Air kiss

Piea

Nel
Obrazek użytkownika Nel
Ostatnio: 14 godzin 43 minuty temu
admin

Program "fitness" ha ha , dobre. Uśmiałam sie 

No trip no life

Nel
Obrazek użytkownika Nel
admin

PIĄTEK

8 grudnia 2023 r.

341 dzień roku

imieniny obchodzą  MariaRomaryk

NOWOŚĆ !!! Achernar - 47 dni - 6 dniowa wyprawa na Spitsbergen  Spitsbergen - Arktyczna wyprawa. Lód, zorze i niedźwiedzie polarne. -  Outway Adventures 

Dana -   34 dni -   Ekwador + Wyspy  Galapagos                                                     

Nel - 20 dni - śladami Huragana czyli w poszukiwaniu zorzy polarnej na północy                       POLOWANIE NA ZORZĘ POLARNĄ | Kat and Rob - przewodnicy Twojej podróży

ssstu-6  -  9 dni do wypadu na Karaiby,"Martynika po raz pierwszy"         Biggrin              

BAJKA- 1 dzień - Ale jednak będzie Sopot,Trójmiasto i Toruń   

Basia A - To już dziś - wizyty w świątecznej Warszawie                              

No trip no life

Nel
Obrazek użytkownika Nel
admin

Good-morning

SOBOTA

9 grudnia 2023 r.

342 dzień roku

imieniny obchodzą  LeokadiaWiesławWiesława 

NOWOŚĆ !!! Achernar - 46 dni - 6 dniowa wyprawa na Spitsbergen  Spitsbergen - Arktyczna wyprawa. Lód, zorze i niedźwiedzie polarne. -  Outway Adventures 

Dana -   33 dni -   Ekwador + Wyspy  Galapagos                                                     

Nel - 19 dni - śladami Huragana czyli w poszukiwaniu zorzy polarnej na północy                       POLOWANIE NA ZORZĘ POLARNĄ | Kat and Rob - przewodnicy Twojej podróży

ssstu-6  -  8 dni do wypadu na Karaiby,"Martynika po raz pierwszy"         Biggrin              

BAJKA- TO JUŻ DZIŚ !  - Ale jednak będzie Sopot,Trójmiasto i Toruń   

No trip no life

Nel
Obrazek użytkownika Nel
admin

Dzień dobry

Jak wam mija weekend ?

Bajeczko życzę ci udanego zimowego wyjazdu do Trójmiasta i Torunia Czy zostajecie juz tam na święta ?

Basiu, witamy w zachmurzonej ,ale już w świątecznym wydaniu  Warszawie Xmass 5 . Mam nadzieję,że impreza firmowa udała sie . A może firmowy Mikołaj podrzucił jakiś drobny prezent ?

Coś nam mało wyjazdów zostało nam na odliczance, może ktoś się pochwali kolejną podróżą ? 

Wrzucam trochę  w zimowej scenerii widoczków z mojego ogródka. Mimo śniegu wciąż można znależć sporo kolorków

Miłej soboty wszystkim 

No trip no life

_Huragan_
Obrazek użytkownika _Huragan_
Ostatnio: 5 dni 11 godzin temu

Milego pobytu w Gdansku Bajka.Czekamy na relacje z kapieli w Baltyku;)

Qurcze Nel-mogalbys kalendarz z tymi twoimi fotkami z ogrodu zrobic.Tyle kolorokow w zimie-imponujace.

https://marzycielskapoczta.pl/

Napisz pocztowke ze swoich podrozy do chorych dzieci

papuas
Obrazek użytkownika papuas
Ostatnio: 36 minut 59 sekund temu

Good-morning

NIEDZIELA

10 grudnia 2023 r.

344 dzień roku

imieniny obchodzą  Julia i Daniel 

NOWOŚĆ !!! Achernar - 45 dni - 6 dniowa wyprawa na Spitsbergen  Spitsbergen - Arktyczna wyprawa. Lód, zorze i niedźwiedzie polarne. -  Outway Adventures 

Dana -   32 dni -   Ekwador + Wyspy  Galapagos                                                     

Nel - 18 dni - śladami Huragana czyli w poszukiwaniu zorzy polarnej na północy                       POLOWANIE NA ZORZĘ POLARNĄ | Kat and Rob - przewodnicy Twojej podróży

ssstu-6  -  7 dni do wypadu na Karaiby,"Martynika po raz pierwszy"         Biggrin                                          

[/quote]

papuas

ssstu-6
Obrazek użytkownika ssstu-6
Ostatnio: 10 godzin 41 minut temu

...dziś ostatni przed wyjazdem spacerek

"pętelka" wokół Derryounce Lakes...

...pogoda...jak to na wyspie "cztery pory roku" ; )

siemanko niedzielne Wszystkim !!! : )

...no to w drogę... żeby się oburzać i podziwiać
...zdumiewać i wzruszać ramionami...wybrzydzać i zachwycać...Radoslav

Strony

Wyszukaj w trip4cheap