--------------------

____________________

 

 

 



ODLICZANKA i pogaduszki nie tylko turystyczne

33602 wpisów / 0 nowych
Ostatni wpis
Strony
Asia-A
Obrazek użytkownika Asia-A
Online
Ostatnio: 42 minuty 4 sekundy temu
Rejestracja: 01 wrz 2015

[quote=Nel]

Good-morning W PONIEDZIAEK 

30 stycznia 2023

30 dzień roku

5 tydzień

Imieniny zaś obchodzą Maciej i Martyna

 Nowy tydzień... - Tanie-Loty.pl
 

  Do wyjazdu marzeń pozostało:

achernar51swiat - 165 dni - Peloponez w Grecji 

 Bajka -145 dni-Szwajcaria Kaszubska warta powrotu, tym razem Chmielno     

 Huragan- 108 dni - pierwsze spotkanie z 'Kanarkami" , będzie Teneryfa TOP 5: Atrakcje naturalne na Teneryfie | Wyspy Kanaryjskie, Hiszpania

 

Bajka - 104 dni - Paros i Antyparos - kwintesencja Cykla

 Radek-104 dni- Bali, dwa tygodnie, dwa hotele

NOWOŚĆ! Alamed - 101 dni - Zakaukazie - Magiczna Gruzja

Achernar - 63 dni - USA 3 tygodnie w rejonie Wielkich Jezior O trudnościach z wejściem na rynek USA

NOWOŚĆ! Alamed  46  dni weekend w Pradze Praga - największe atrakcje stolicy Czech - WP Turystyka 

NOWOŚĆ ! - Dana  - 31 dni - powtorka z Bali, tym razem z córką Wyspa Bali - co zobaczyć, największe atrakcje - Podróże

Świerszczyk- 11 dni - Świerszcz z Córką zdobywają Gran Canarię  Gran Canaria: Co warto zobaczyć? - TUI - Blog turystyczny

NOWOŚĆ! Andrew - 5 dni - Pizza e Gelato w Italii 

A kto następny? Dokąd, z kim i na jak długo się wybiera?

Dajcie znać... Lecimy z Wami Biggrin

Kubek MIŁEGO DNIA zabawny prezent

Bye Zobacz mnie na Facebooku Relaks na drutach! Yes 3

Asia-A
Obrazek użytkownika Asia-A
Online
Ostatnio: 42 minuty 4 sekundy temu
Rejestracja: 01 wrz 2015

Dzień dobry w PONIEDZIAŁEK!

Weekend szybko zleciał, zaczynamy nowy tydzień! Wyknuliście jakieś nowe wyprawy?

Radek, ale wiosna u Was na wyspie, u mnie krokusiki dopiero wystawiają biale łebki , ranniki też nieśmialo ale jest więcej oznak wiosny .

Alamed, taki chlebek i bułeczki, pychotka, z czym jesz najchętniej taki świeżutki?

Kilka relacji mamy w toku, pojawiła się też zapowiedż nowej  . Ja czytam wszystkie uważnie.

Pozdrawiam, życzę miłego dnia i zapraszam na herbatkę z domowymi ciasteczkami ryzowo – kokosowymi.

Bye Zobacz mnie na Facebooku Relaks na drutach! Yes 3

Nel
Obrazek użytkownika Nel
Offline
Ostatnio: 3 godziny 16 minut temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

Doberek,

Mnie ranek powitał śniegiem   Snow-flake-smiley-emoticon-animation sypie niestety i ma padać dużą część dnia więc na  jasny ,słoneczny dzień trzeba jeszcze poczekać

Alamed, ale nam piękne i pyszne śniadanko wczoraj zaserwowałaś Heart aż czułam zapachy tego świeżutkiego pieczywa i wiosennych kwiatów . Czy używasz do chlebka drożdzy czy zakwasu ?

Asiu, zaczyna sie robić kolorowo u ciebie w ogródku. U mnie dzis tylko jedna barwa - biała  Biggrin

Jedno ciasteczko złapię chętnie bo jestem łasuch ale więcej nie. Niestety złapałam trochę tłuszczu a zrzucić bardzo oj bardzo cieżko. W sobotę miałam karnawałowy maraton zumbowy, więc troche poskakałam , prawie 3 godziny. Za to wczoraj nogi po maratonie dawały się we znaki he he . 

Z wyjazdem kombinuję ,ale pewnie nic z tego nie wyjdzie. Znajomi jadą na narty i nas zapraszają więc sie trochę napaliłam. Chętnie bym znowu poszusowała Winter skifahren  0009 Cięzko jednak to wszystko zorganizować a szczególnie opiekę nad kotkami.

Udanego poniedziałku wszystkim Ssun-Flower4You

No trip no life

Asia-A
Obrazek użytkownika Asia-A
Online
Ostatnio: 42 minuty 4 sekundy temu
Rejestracja: 01 wrz 2015

Porządkujemy mieszkanie po tacie. Jest trochę pozycji książkowych dla ciekawych świata. Są albumy , encyklopwdie, stary duży atlas świata album malarstwa i inne. Może ktoś zwas jest milośnkiem takich książek? Mają swoje lata ale w dobrym stanie. Oddam w dobre ręce. Zdjęcia przykladowe.

Jak ktoś chętny

Bye Zobacz mnie na Facebooku Relaks na drutach! Yes 3

iwusia3
Obrazek użytkownika iwusia3
Offline
Ostatnio: 2 miesiące 5 dni temu
Rejestracja: 11 sty 2015

Fajny pomysł, mnie zaciekawiła pozycja "Podróże marzeń":)

IwonaSmilie girl  012

Iwona

Asia-A
Obrazek użytkownika Asia-A
Online
Ostatnio: 42 minuty 4 sekundy temu
Rejestracja: 01 wrz 2015

iwusia3 :

Fajny pomysł, mnie zaciekawiła pozycja "Podróże marzeń":)

IwonaSmilie girl  012

"podróże marzeń" to duży album, mogę popoludniu zrobic kilka fotek, co jest w środku.

Bye Zobacz mnie na Facebooku Relaks na drutach! Yes 3

Nel
Obrazek użytkownika Nel
Offline
Ostatnio: 3 godziny 16 minut temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

Good-morning WE WTOREK 

31 stycznia 2023

31 dzień roku

5 tydzień

Imieniny zaś obchodzą  JanLudwikaMarcela  

 Dzień Zebry – Szkoła Podstawowa nr 8 w Pabianicach
 

  Do wyjazdu marzeń pozostało:

achernar51swiat - 164 dni - Peloponez w Grecji 

 Bajka -144 dni-Szwajcaria Kaszubska warta powrotu, tym razem Chmielno     

 Huragan- 107 dni - pierwsze spotkanie z 'Kanarkami" , będzie Teneryfa TOP 5: Atrakcje naturalne na Teneryfie | Wyspy Kanaryjskie, Hiszpania

 

Bajka - 103 dni - Paros i Antyparos - kwintesencja Cykla

 Radek-103 dni- Bali, dwa tygodnie, dwa hotele

Alamed - 100 dni - Zakaukazie - Magiczna Gruzja

Achernar - 62 dni - USA 3 tygodnie w rejonie Wielkich Jezior O trudnościach z wejściem na rynek USA

Alamed  45  dni weekend w Pradze Praga - największe atrakcje stolicy Czech - WP Turystyka 

NOWOŚĆ ! - Dana  - 32 dni - Wietnam, objazdówka z Itaki "Ryż na polu, raj na plaży" - dwa tygodnie Wakacje w Bajeczny Wietnam w Wietnamie z Ecco Travel - Wczasy na Wakacje.pl 

Świerszczyk- 10 dni - Świerszcz z Córką zdobywają Gran Canarię  Gran Canaria: Co warto zobaczyć? - TUI - Blog turystyczny

Andrew - 4 dni - Pizza e Gelato w Italii 

A kto następny? Dokąd, z kim i na jak długo się wybiera?

Dajcie znać... Lecimy z Wami Biggrin

Kubek MIŁEGO DNIA zabawny prezent

No trip no life

Nel
Obrazek użytkownika Nel
Offline
Ostatnio: 3 godziny 16 minut temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

Dzien dobry,

Żegnamy dziś styczeń..mam nadzieje,że luty będzie już bez większych przymrozków i okaże sie bardziej wiosenny niz zimowy 

Dziś świetujemy dzień zebry , to piękne kuzynowstwo naszego konia  Czy wiecie , że nastrój zebry można odczytać obserwując jej uszy?  Obracają cje  w każdą stronę, „rozmawiają” ze sobą. No i śpią na stojąco he he 

Asiu, fajny pomysł z tymi książkami,może ktoś skorzysta..Mnie zainteresowała encyklopedia ogrodnictwa..

Wpadło mi w oko podsumowanie ostatnich lat w zakresie statystyk polskich lotnisk :Wrzucam wam pare ciekawostek z neta.

2022 rok był znacznie łatwiejszy do podróżowania niż dwa poprzednie lata. Na przestrzeni poprzednich 12 miesięcy w całej Europie znacznie poluzowano obostrzenia pandemiczne, dzięki czemu latanie było prostsze, a popyt na podróże powrócił. Wielu podróżnych po tak długiej przerwie od wyjazdów tłumnie ruszyło na lotniska. W ciągu poprzednich 12 miesięcy przez polskie lotniska przewinęło się 41 mln podróżnych. To zdecydowana poprawa w porównaniu z ubiegłym rokiem (+120,0 proc.), ale wciąż mniej niż w 2019 roku (o 16 proc.) Pasażerowie niezmiennie wybierali kilka głównych kierunków podróży, takich jak Wielka Brytania, Grecja, Turcja czy Włochy.

Udanego wtorku wszystkim Ssun-Flower4You

No trip no life

Dana_N
Obrazek użytkownika Dana_N
Offline
Ostatnio: 1 miesiąc 4 tygodnie temu
Rejestracja: 07 paź 2013

Heloł Smile

U mnie zmiana planów. (Radek się pewnie nie ucieszy... Blum 3 )

Wycieczka z Rainbow na Bali raczej się nie odbędzie w tym terminie, w którym mogę jechać ( wciąż nie jest potwierdzona), poza tym niekompetencja pracowników "Rainbow", z którymi miałam wątpliwa przyjemnośc rozmawiać spowodowała, ze poszukałam innego biura i kierunku.

Za 32 dni ( 4 marca) jedziemy  do Wietnamu, objazdówka z Itaki "Ryż na polu, raj na plaży" - dwa tygodnie.

Nel
Obrazek użytkownika Nel
Offline
Ostatnio: 3 godziny 16 minut temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

Wow Dana, spora zmiana Preved Widzę,że cię mocno wkurzyli z tego biura... też z córą oczywiscie ?

Zaraz zmienię w odliczance..

No trip no life

Strony

Wyszukaj w trip4cheap