--------------------

____________________

 

 

 



ODLICZANKA i pogaduszki nie tylko turystyczne

33513 posts / 0 nowych
Ostatni wpis
Strony
Bea37
Obrazek użytkownika Bea37
Offline
Ostatnio: 9 miesięcy 1 tydzień temu
Rejestracja: 04 wrz 2013

Żelek :

Nelciowata:

Żelek:

Nelciu...z jednej strony sie bardzo ciesze ale z drugiej zaczynam z nim negocjacje odnosnie uczelni Yes 3

No tak, teraz czas na kolejny "pomaturalny" etap  Pleasantry a na czym negocjacje polegają? czy wynikają z tematyki studiow, czy wyboru uczelni, czy miejsc zamieszkania ?

Wewrocku mamy tyle superasnych uczelni i ludzie z calej polski przyjezdzaja tu na studia a młody nie znalazł tu nic dla siebie Yes 3 i jak co poniektórzy juz wtajemniczeni -kierunek Szczecin wybrał Yes 3

mój marzy o Szczecinie , ale niestety humanista po mamusi, więc od tygodnia mówi , że się przenosi na prawo do Wrocka, więc Żelku tówj Ci sie wyprowadzi to dla równowagi mojego Ci na kwaterunek oddam.

Bea

Żelek
Obrazek użytkownika Żelek
Offline
Ostatnio: 8 lat 5 miesięcy temu
Rejestracja: 04 wrz 2013

Good

olla123
Obrazek użytkownika olla123
Offline
Ostatnio: 1 rok 9 miesięcy temu
Rejestracja: 08 wrz 2013

Zelku - wilekie gratulacje, ohhhh jak ja bym tak chciala... znaczy zeby mloda........ehm...;) no ale jest jak jest niestety ...

Tonder!!!!!!   ... chyba nic nie powiem, Momi? Ty cos???  .......

Bea... jedziemy na tym samym wozku z mlodymi... ale ja mam zdecydowanie gorzej Biggrin U Was jest jakis plan a my cigle w kropce Sad 

Zelek!!! jeszcze raz gratulacje i trzymam kciuki Biggrin 

KIWI
Obrazek użytkownika KIWI
Offline
Ostatnio: 8 lat 6 miesięcy temu
Rejestracja: 05 wrz 2013

Żelku, gratuluję .Nie ma co się przejmować ,taka kolej rzeczy .Młodzież spragniona wolności,zachłyśnięta dorosłością i gotowa na zderzenie z rzeczywistością nawet tą brutalną Pardon .Każda z nas musi to przejść .Ja jestem przekonana ,że im szybciej wypchniemy w świat dziecię tym prędzej dorośnie .Boli ale musimy wierzyć, że wartości które wbijaliśmy przez tyle lat do głowy chociaż w połowie w niej zostały a wtedy będzie ok. 

- Kocham ptaszki i podróże, te małe i duże ...

Bea37
Obrazek użytkownika Bea37
Offline
Ostatnio: 9 miesięcy 1 tydzień temu
Rejestracja: 04 wrz 2013

Żelek :

Good

ale że co , że zgadzasz się ????? Smile

Bea

tonder
Obrazek użytkownika tonder
Offline
Ostatnio: 6 lat 5 miesięcy temu
Rejestracja: 04 wrz 2013

olla123 :

Zelku - wilekie gratulacje, ohhhh jak ja bym tak chciala... znaczy zeby mloda........ehm...;) no ale jest jak jest niestety ...

Tonder!!!!!!   ... chyba nic nie powiem, Momi? Ty cos???  .......

Bea... jedziemy na tym samym wozku z mlodymi... ale ja mam zdecydowanie gorzej Biggrin U Was jest jakis plan a my cigle w kropce Sad 

Zelek!!! jeszcze raz gratulacje i trzymam kciuki Biggrin 

no powiedz, powiedz Blum 3 

Żelek
Obrazek użytkownika Żelek
Offline
Ostatnio: 8 lat 5 miesięcy temu
Rejestracja: 04 wrz 2013

Bea37 :

Żelek:

Good

ale że co , że zgadzasz się ????? Smile

no ba.....Yes 3 ale nie wiem czy kwaterunek u mnie na zdrowie by mu wyszedł.....jeszcze jakiegos nałogu by sie nabawił Crazy

tonder
Obrazek użytkownika tonder
Offline
Ostatnio: 6 lat 5 miesięcy temu
Rejestracja: 04 wrz 2013

Żelek :

Bea37:

Żelek:

Good

ale że co , że zgadzasz się ????? Smile

no ba.....Yes 3 ale nie wiem czy kwaterunek u mnie na zdrowie by mu wyszedł.....jeszcze jakiegos nałogu by sie nabawił Crazy

Hariboholizm? Blum 3 

Bea37
Obrazek użytkownika Bea37
Offline
Ostatnio: 9 miesięcy 1 tydzień temu
Rejestracja: 04 wrz 2013

Jeżeli nałogowa zacznie się uczyć to wchodzę w to !!!! Dawaj nr konta na wikt i opierunek Pleasantry Reszta u niego już nałogowo: kobiety, wino, muzyka, żelglownie

P.S i nałogowo mnie wk..., tzn denerwuje

Bea

Bea37
Obrazek użytkownika Bea37
Offline
Ostatnio: 9 miesięcy 1 tydzień temu
Rejestracja: 04 wrz 2013

Tonder :

Żelek:

Bea37:

Żelek:

Good

ale że co , że zgadzasz się ????? Smile

no ba.....Yes 3 ale nie wiem czy kwaterunek u mnie na zdrowie by mu wyszedł.....jeszcze jakiegos nałogu by sie nabawił Crazy

Hariboholizm? Blum 3 

Tonder jesteś doskonały, ale się uśiałam, i monitor oplułam,Mosking a na początku se myśle nowe trudne słowo

Bea

Strony

Wyszukaj w trip4cheap