--------------------

____________________

 

 

 



ODLICZANKA i pogaduszki nie tylko turystyczne

33601 posts / 0 nowych
Ostatni wpis
Strony
Nel
Obrazek użytkownika Nel
Offline
Ostatnio: 8 godzin 34 sekundy temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

Dzień dobry,

jak dajecie rade w te upały ? ja już mam absolutnie dosyć tej spiekoty..

Mabro witaj powrócona Preved Z niecierpliwością czekam na na twoje relacje z obu tych egzotycznych kierunków. I nie daj sie długo prosić pls. No cóż z biurami róznie bywa, tym bardziej ciekawa jestem twoich wrażeń . Kuruj się a jak się będzisz nudzić w łózku to akurat czas na opisywanie wspomnien

Huragan, jak bym mogła, to bym rzuciła ten żar i natychmiast udała sie gdzieś na pólnoc dla ochłody. Pytasz o mój wyjazd .. tym razem Xmass9 slap-penguin-smiley-emoticon nie będzie. Antarktyda we wrzesniu to za wczesnie, tam jeszcze zima. Wybieram się na wchodnią część Grenlandii, rejs zaczyna się na pólnocy Islandii . Mam nadzieję,że będą za to miśki, wieloryby, może liski, góry lodowe no i zorza ..

Wrzucam dziś zimny prysznic dla ochlody... zgadniecie gdzie jest ?

No trip no life

_Huragan_
Obrazek użytkownika _Huragan_
Offline
Ostatnio: 2 dni 9 godzin temu
Rejestracja: 13 cze 2015

piekna trasa ci sie szykuje Nel.Gory lodowe beda napewno,a reszta to tez kwestia szczescia.Ale jak startujesz z polnocy Islandii,to moze juz przy wyplywaniu na ocean wieloryby zobaczysz.

https://marzycielskapoczta.pl/

Napisz pocztowke ze swoich podrozy do chorych dzieci

Asia-A
Obrazek użytkownika Asia-A
Offline
Ostatnio: 10 godzin 46 minut temu
Rejestracja: 01 wrz 2015

fajnej środy

29 czerwca

imieniny obchodzą: Beata , Piotr, Paweł

Do wymarzonych podróży pozostało:

Żeluś- 130 dni  - Wietnam - wedlug planu, który pandemia zabrała Wakacje w Wietnamie: 10 miejsc, które musisz odwiedzić

NOWOŚĆ ! Radek -  94 dni-dwa oblicza Bali 

NOWOŚĆ !  Nel -  74 dni - w poszukiwaniu zorzy ,wielorybów i gór lodowych Scoresby Sund: the Greatest Greenland Adventure 

Jorguś - 83 dni - Toskania ponownie  Toskania - krajobrazy, zabytki i Krzywa Wieża w Pizie 

Margerytka - 26 dni – poczuć oddech wulkanów na Galapagos w rocznicę żółwie galapagos

Bajka - 2 dni - Agroturystyka pod Kurem -Szwajcaria Kaszubska  

Kto następny, dokąd? Na jak długo? Dajcie znać!

 

 

Marzenia czy  wstępne plany podróznicze  The-world-in-your w najbliższej czy dalszej przyszłości . 

Biggrin

  Sun-smilie water  001 Plecak

Achernar - marzenia, oczywiście są - Szpicbergen, Karaiby, może Uzbekistan,

Trina - może dopiero w czerwcu, każdym razie latem to będzie Europa lub bliskie jej okolice

Radek - Oman jako ewentualna opcja za Bali  

Brak dostępnego opisu zdjęcia.

Bye Zobacz mnie na Facebooku Relaks na drutach! Yes 3

Asia-A
Obrazek użytkownika Asia-A
Offline
Ostatnio: 10 godzin 46 minut temu
Rejestracja: 01 wrz 2015

Witajcie. Chyba wszystkich upal już zmęczył. Zaglądacie tu, czy tylko  Achernar siedzi w zagadkach. We Wrocławiu pochmurna, padał deszcz ale dalej duszno i gorąco. Roślinki dziękują za deszczyk, bo sucho straszliwie.

Według rozpiski na odliczance Bajka za dwa dni (?) wybywa na wakacje do ”Szwajcarii” Biggrin . Bajka nowe lokum , czy sprawdzone w zeszłe wakacje? Tak czy inaczej będziecie się pewnie świetnie Bawić. Psinka jedzie z Wami , czy ma swoje „wczasy”?

Mabro, jak zdrówko? J lepiej?

Pozdrawiam wszystkich!

Bye Zobacz mnie na Facebooku Relaks na drutach! Yes 3

Bajka831
Obrazek użytkownika Bajka831
Online
Ostatnio: 1 godzina 22 minuty temu
Rejestracja: 26 lis 2014

fajnej środy

30 czerwca

imieniny obchodzą: Lucyna , Emilia, Leon, Milena 

Do wymarzonych podróży pozostało:

Żeluś- 129 dni  - Wietnam - wedlug planu, który pandemia zabrała Wakacje w Wietnamie: 10 miejsc, które musisz odwiedzić

NOWOŚĆ ! Radek -  93 dni-dwa oblicza Bali 

NOWOŚĆ !  Nel -  73 dni - w poszukiwaniu zorzy ,wielorybów i gór lodowych Scoresby Sund: the Greatest Greenland Adventure 

Jorguś - 82 dni - Toskania ponownie  Toskania - krajobrazy, zabytki i Krzywa Wieża w Pizie 

Margerytka - 25 dni – poczuć oddech wulkanów na Galapagos w rocznicę żółwie galapagos

Bajka - 2 dni - Agroturystyka pod Kurem -Szwajcaria Kaszubska  

Kto następny, dokąd? Na jak długo? Dajcie znać!

 

 

Marzenia czy  wstępne plany podróznicze  The-world-in-your w najbliższej czy dalszej przyszłości . 

Biggrin

  Sun-smilie water  001 Plecak

Achernar - marzenia, oczywiście są - Szpicbergen, Karaiby, może Uzbekistan,

Trina - może dopiero w czerwcu, każdym razie latem to będzie Europa lub bliskie jej okolice

Radek - Oman jako ewentualna opcja za Bali  

Brak dostępnego opisu zdjęcia.

Bajka831
Obrazek użytkownika Bajka831
Online
Ostatnio: 1 godzina 22 minuty temu
Rejestracja: 26 lis 2014

Nelu od czwartku jest dwa dni, czyli jedziemy w sobotę, Oczywiście z mamutem i rowery, nie byliśmy w tym rejonie także nowe miejsce do spania i chyba we wrześniu też będą kaszuby tylko 40 km niżej - wdzydze Kiszewskie, ale jeszcze termin dogrywamy, miłego dzionka Grupo Sun bespectacled

Nel
Obrazek użytkownika Nel
Offline
Ostatnio: 8 godzin 34 sekundy temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

Dzień dobry,

znowu mega upalnie i ciągle zero deszczu niestety, nie ma czym oddychać...

To może kawka mrożona dla ochłody ?

 Kawa mrożona - przepis - Mojegotowanie.pl

Asiu, pieknie ci dziękuję za odliczankę środową Air kiss Ja nie dalam rady, a zastępstwo o które poprosiłam nie wyszło . Na ciebie można zawsze liczyć 

A  ja wczoraj nie próznowałam .. Wczoraj była 20% promo w Wizzair i  zakupiłam bileciki na Islandię Molot  . To jedyny przewożnik po pandemii ,który lata tam bezpośrednio Do biletów juz sie przymierzałam od kilku dni , ta promocja wpadła mi idealnie . Z układu lotów wyszedł mi extra dzień w Reykiawiku, na pewno go fajnie wykorzystam.

Huragan, mam nadzieję,że będzie jak piszesz. Okolice Akureyri słyną z wielorybów, są organizowane nawet specjalne rejsy więc kto wie, może się uda jakiegoś zobaczyć. Na pewno będę lukać na pokładzie 

Bajka, fajnie że planujesz kolejny wypad na Kaszuby..Mamut he he , ale fajne określenie na twojego  "niedzwiedzia"

Nie dajcie się afrykańskim upałom Ssun-smilie water  102

No trip no life

Nel
Obrazek użytkownika Nel
Offline
Ostatnio: 8 godzin 34 sekundy temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

Good-morning

1 lipca

imieniny obchodzą:  HalinaMarianOtton 

Dzień Psa Vlog #80 - YouTube 

Do wymarzonych podróży pozostało:

Żeluś- 128 dni  - Wietnam - wedlug planu, który pandemia zabrała Wakacje w Wietnamie: 10 miejsc, które musisz odwiedzić 

Radek -  92 dni-dwa oblicza Bali 

Jorguś - 81 dni - Toskania ponownie  Toskania - krajobrazy, zabytki i Krzywa Wieża w Pizie 

 Nel -  71 dni - w poszukiwaniu zorzy ,wielorybów i gór lodowych Scoresby Sund: the Greatest Greenland Adventure 

NOWOŚĆ ! Bajka - 64 dni - rowerowe Wdzydze Kiszewskie Wdzydze Kiszewskie | Znajkraj! 

Margerytka - 23 dni – poczuć oddech wulkanów na Galapagos w rocznicę żółwie galapagos

Bajka - TO JUŻ JUTRO ! - Agroturystyka pod Kurem -Szwajcaria Kaszubska  

Kto następny, dokąd? Na jak długo? Dajcie znać!    Marzenia czy  wstępne plany podróznicze  The-world-in-your w najbliższej czy dalszej przyszłości . 

  

Achernar - marzenia, oczywiście są - Szpicbergen, Karaiby, może Uzbekistan,

Trina -latem to będzie Europa lub bliskie jej okolice

Radek - Oman jako ewentualna opcja za Bali  

Brak dostępnego opisu zdjęcia.

No trip no life

Nel
Obrazek użytkownika Nel
Offline
Ostatnio: 8 godzin 34 sekundy temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

Dzień dobry,

zaczynamy lipiec i to bardzo, bardzo upalnie Ssun-smilie water  102 Ma być aż 36 C..

Dzisiaj dzien pieska ..Ja niestety już nie mam , ale miłość do jamniczków zostala na zawsze 

Bajka gratulacje , kolejny wypad kaszubski przed tobą . Rowery planujecie zabrac ze sobą ? bo mamuta rozumiem ,że oczywiscie też ? 

 NOWOŚĆ ! Bajka - 64 dni - rowerowe Wdzydze Kiszewskie Wdzydze Kiszewskie | Znajkraj! 

Jak przygotowania do jutrzejszego wyjazdu ?

Piea, może jakaś kawka ogrodowa ? roslinki nie padły ci jeszcze w ten upał ?

Pogodnego  lipca wszystkim życzę Ssun-Flower4You

No trip no life

Bajka831
Obrazek użytkownika Bajka831
Online
Ostatnio: 1 godzina 22 minuty temu
Rejestracja: 26 lis 2014

Tak mamut w Polskę zawsze z Nami, zresztą dlatego też jeziora a nie morze, bo nela nie bardzo odnajduje się na dużym piachu już jako starsza psina. My mamy hak i rowery jadą z tyłu a mamut ma przyczepkę i jeździ z Nami Ssun-pedalek

No my tak powoli po kawałku odkrywamy te rejony, zaczęliśmy od okolicy tlenia, potem góra borów tucholskich, potem sylwestra swornegacie a teraz już blisko(45km) Trójmiasta Szymbark Wieżyca, a we wrześniu wdzydze Kiszewskie będą pomiędzy, w tej środkowej części Kaszub. Z morza najbardziej lubię hel, jastrzębia Góra, chciałbym się wybrać do Świnoujścia ale na razie ta droga dluuga nas odpycha, ja ze swoim kręgosłupem po przejściach mam kłopot by długo wysiedzieć, ale pewnie kiedyś się wybierzemy.

Pozdrawiam i życzę miłego weekendu Sun-smilie water  009

Strony

Wyszukaj w trip4cheap