--------------------

____________________

 

 

 



ODLICZANKA i pogaduszki nie tylko turystyczne

33590 posts / 0 nowych
Ostatni wpis
Strony
cienkibolek
Obrazek użytkownika cienkibolek
Offline
Ostatnio: 4 godziny 57 minut temu
Rejestracja: 26 wrz 2013

Nel :

Cienkibolek  przykro mi ,że impreza nie wypali, ale pewnie znjdziesz cos innego, równie fajnego . A może można przesunąc tą Turcję na kolejny termin, jest taka opcja ? Myślisz,że biuro coś dziwnego  kombinuje ?

Mnie nie jest przykro, bo już niebawem ruszę do Turcji, a tę Grecję zamienię prawdopodobnie na fajne Włochy (tydzień objazdu plus tydzień wypoczynku w Kalabrii). Co zaś idzie do odwołania Grecji, to wygląda na to, że ogólnie mieli na czerwiec mało chętnych, bo i inne terminy z tego miesiąca zniknęły. Może się rozkręci od lipca.

Nel
Obrazek użytkownika Nel
Offline
Ostatnio: 4 godziny 24 minuty temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

Good-morning

SOBOTA 14 MAJA

Imieniny obchodzą :BonifacyMaciej 

Jorguś - 130 dni - Toskania ponownie Toskania - krajobrazy, zabytki i Krzywa Wieża w Pizie 

Margerytka - 73 dni – poczuć oddech wulkanów na Galapagos w rocznicę żółwie galapagos

Bajka - 49 dni - Agroturystyka pod Kurem -Szwajcaria Kaszubska  

Alamed - 42 dni - kajakiem po rzece Brda  BAJDARKA: Ale przyjemnie... na Brdzie 

 

Alamed - 33 dni - na ukwieconych halach Fatrzańskich po raz drugi, może się uda 

 Dana - 32 dni - Kanada bez biura podróży-wielka improwizacja Doświadczenie z Montrealu, Kanada oczami Moniki | Erasmusowe doświadczenia  Montreal 

 Radek - 10 dni - Mauritius-dwa tygodnie,dwie lokacje,dwa hotele 

Cienkibolek - 7 dni - Turcja Licyjska" tygodniowy objazd Turcja – Turcja Licyjska – objazd i wypoczynek 8/15 dni – Biuro Podróży  Adria 

Bajka - TO JUŻ JUTRO  - Folegandros czyli cyklady nieznane+ odrobina Santorini  Exclusive Travel Tips for Your Destination Folegandros in Greece

  Alamed - TO JUŻ DZIŚ !  - urlop w Czarnogórze  Czarnogóra: 3 najciekawsze miejsca - National Geographic

 

 

 

Marzenia czy  wstępne plany podróznicze  The-world-in-your w najbliższej czy dalszej przyszłości . Kto następny, dokąd? Na jak długo? Dajcie znać! Biggrin

 

Achernar - marzenia, oczywiście są - Szpicbergen, Karaiby, może Uzbekistan,

Trina - może pod koniec maja, może dopiero w czerwcu, każdym razie latem to będzie Europa lub bliskie jej okolice

Piea, może po majówce?

Kubek MIŁEGO DNIA zabawny prezent

No trip no life

Nel
Obrazek użytkownika Nel
Offline
Ostatnio: 4 godziny 24 minuty temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

Doberek,

majowy weekendzik nas wesoło wita Smile

U mnie wieczorkiem trochę w końcu popadało i bardzo dobrze, było potem takie przyjemne, rześkie powietrze. Dziś na razie pochmurnie. "Zimna Zośka" w tym roku wyjatkowo wcale nie jest zimna he he 

Alamed, skoro dziś wybywasz na wakacje,to życzę ci wspaniałego urlopu. Pięknej aury i intensywnego i aktywnego zwiedzania Czarnogóry Plecak

Bajka ty już jutro ? to dzis pakowanko..

Cienkibolek, czyli nie ma tego złego..Zamiana kierunku wyjdzie tylko na dobre Wacko

Dużo radości i uśmiechu wam dzis życzę, w końcu to sobota 


No trip no life

Bajka831
Obrazek użytkownika Bajka831
Offline
Ostatnio: 2 dni 18 godzin temu
Rejestracja: 26 lis 2014

Witam grupę, tak jutro 10:30 wylot z Okęcia na Santorini, w poniedziałek cały dzień z autem chcemy zobaczyć to co nie udało się 4 lata temu. A we wtorek rano prom na folegandros.

Mieliśmy trochę kłopotów odnośnie naszej psiny, najpierw zapalenie skóry od alergii a potem dziewczyna która miała wziąć nele na nasz wyjazd, wylądowała w szpitalu - serce, będzie miała zabieg ablacji na migotanie. I na tydzień przed wyjazdem szukaliśmy hotelu, hotele porażka większość to boksy gorzej niż w schronisku, ale na szczęście nasza znajoma, która też ma nowofundlandke weźmie nam Nele i dziś ją wieziemy pod Włocławek, to 1,5 h od nas, ale już nieważne, istotne że będzie tam bezpieczna i zaopiekowana.

Wyjątkowo czuje ze jedziemy już od kilku dni, może przez te letnią pogodę w Polsce. 

Pozdrawiam serdecznie wszystkich i proszę o odliczanke za mnie na dwa najblisze czwartki - DZIĘKUJĘ Heart

Basia A.
Obrazek użytkownika Basia A.
Offline
Ostatnio: 7 godzin 57 minut temu
Rejestracja: 15 lip 2017

Nie, nie mam nic przeciwko Kowar, na pewno wymyślę nam coś cieakwego do robienia, nie mam z tym najmniejszego problemu Wink

mabro
Obrazek użytkownika mabro
Online
Ostatnio: 1 godzina 31 minut temu
Rejestracja: 26 wrz 2013

Good-morning

NIEDZIELA 15 MAJA

Imieniny obchodzą : Zofia, Jan, Izydor

 

Jorguś - 129 dni - Toskania ponownie Toskania - krajobrazy, zabytki i Krzywa Wieża w Pizie 

Margerytka - 72 dni – poczuć oddech wulkanów na Galapagos w rocznicę żółwie galapagos

Bajka - 48 dni - Agroturystyka pod Kurem -Szwajcaria Kaszubska  

Alamed - 41 dni - kajakiem po rzece Brda  BAJDARKA: Ale przyjemnie... na Brdzie 

 

Alamed - 32 dni - na ukwieconych halach Fatrzańskich po raz drugi, może się uda 

 Dana - 31 dni - Kanada bez biura podróży-wielka improwizacja Doświadczenie z Montrealu, Kanada oczami Moniki | Erasmusowe doświadczenia  Montreal 

 Radek - 9 dni - Mauritius-dwa tygodnie,dwie lokacje,dwa hotele 

Cienkibolek - dni - Turcja Licyjska" tygodniowy objazd Turcja – Turcja Licyjska – objazd i wypoczynek 8/15 dni – Biuro Podróży  Adria 

Bajka - TO JUŻ DZISIAJ !!!  - Folegandros czyli cyklady nieznane+ odrobina Santorini  Exclusive Travel Tips for Your Destination Folegandros in Greece

 

 

 

 

Marzenia czy  wstępne plany podróznicze  The-world-in-your w najbliższej czy dalszej przyszłości . Kto następny, dokąd? Na jak długo? Dajcie znać! Biggrin

 

Achernar - marzenia, oczywiście są - Szpicbergen, Karaiby, może Uzbekistan,

Trina - może pod koniec maja, może dopiero w czerwcu, każdym razie latem to będzie Europa lub bliskie jej okolice

Piea, może po majówce?

Kubek MIŁEGO DNIA zabawny prezent

Bajka, szczęśliwej podróży i udanego wypoczynku Molot Sun-smilie water  001 Plecak 

ssstu-6
Obrazek użytkownika ssstu-6
Online
Ostatnio: 32 minuty 34 sekundy temu
Rejestracja: 31 maj 2016

...siemanko niedzielne Wszystkim !!! : )

wrócilismy z "Silvermines Mountains (Co.Tipperary)

...było...OK ; )))

...no to w drogę... żeby się oburzać i podziwiać
...zdumiewać i wzruszać ramionami...wybrzydzać i zachwycać...Radoslav

Asia-A
Obrazek użytkownika Asia-A
Online
Ostatnio: 30 minut 5 sekund temu
Rejestracja: 01 wrz 2015

[quote=mabro]

Good-morning

PONIEDZIAŁEK 16 MAJA

Imieniny obchodzą : Andrzej , Adam

 

zachod slonca i palmy

Jorguś - 128 dni - Toskania ponownie Toskania - krajobrazy, zabytki i Krzywa Wieża w Pizie 

Margerytka - 71 dni – poczuć oddech wulkanów na Galapagos w rocznicę żółwie galapagos

Bajka - 47 dni - Agroturystyka pod Kurem -Szwajcaria Kaszubska  

Alamed - 40 dni - kajakiem po rzece Brda  BAJDARKA: Ale przyjemnie... na Brdzie 

 

Alamed - 31 dni - na ukwieconych halach Fatrzańskich po raz drugi, może się uda 

 Dana - 30 dni - Kanada bez biura podróży-wielka improwizacja Doświadczenie z Montrealu, Kanada oczami Moniki | Erasmusowe doświadczenia  Montreal 

Asia -A 10 dni - warsztaty w Uroczysku siedmiu stawów  Luksusowy Hotel Spa - Luxury Hotel | Uroczysko Siedmu Stawów Niemcza

 Radek - 8 dni - Mauritius-dwa tygodnie,dwie lokacje,dwa hotele 

Cienkibolek - 5 dni - Turcja Licyjska" tygodniowy objazd Turcja – Turcja Licyjska – objazd i wypoczynek 8/15 dni – Biuro Podróży  Adria 

Asia-A i Basia A. - 5 dni - rodzinny relaks i wędrówki w okolicach Kowar   

 

 

 

 

Marzenia czy  wstępne plany podróznicze  The-world-in-your w najbliższej czy dalszej przyszłości . Kto następny, dokąd? Na jak długo? Dajcie znać! Biggrin

  Sun-smilie water  001 Plecak

Achernar - marzenia, oczywiście są - Szpicbergen, Karaiby, może Uzbekistan,

Trina - może pod koniec maja, może dopiero w czerwcu, każdym razie latem to będzie Europa lub bliskie jej okolice

Piea, może po majówce?

Serce 01 - Miłego dnia (kwiaty) - S/01/212

 

Bye Zobacz mnie na Facebooku Relaks na drutach! Yes 3

Asia-A
Obrazek użytkownika Asia-A
Online
Ostatnio: 30 minut 5 sekund temu
Rejestracja: 01 wrz 2015

Witam wszystkich w poniedziałek!

Malo mnie tutaj ostatnio ale bardzo dużo czasu zajmuje mi ogródek. Powoli sukcesywnie porządkujemy  „zarośnięte” miejsca ogrodu. Niby teren niewielki ale w ogrodzie praca zawsze jest. Napatrzyłam się na piękne ogródki Alamed, Piea, Nel i też  staram się ciągle coś ulepszyć Biggrin . Teraz jest też okres sadzenia roślinek użytkowych. Mamy już posadzone pomidory na tarasie. Do wsadzenia w docelowe doniczki czeka też papryka. Pogoda dalej dobra ale deszczu ani kropelki więc trzeba cały czas podlewać . Pogoda fajna do podróżowania i zwiedzania jednak jeśli chodzi o ogród, to deszcz by się przydał.

Jeśli chodzi o nasz wyjazd to szukaliśmy coś niedaleko. Przez przypadek trafiłam na niedrogi i dobrze wyglądający apartament w Kowarach – i doszliśmy do wniosku, że dlaczego nie –  jeszcze nas tam nie było. Może macie jakieś podpowiedzi , co w okolicy Kowar warto zobaczyć, z jakiej górki są fajne widoki, gdzie warto zjeść? Biggrin Niestety tylko 4 noce między innymi dlatego, że bezpośrednio po wyjeździe mam wyjazd służbowy, z którego nie chciałam rezygnować (ciekawe warsztaty).

Mabro kiedy pokażesz nam piękną Sokotrę? Czekam na relację – ale może na początek kilka zdjęć?

Radek, znowu świetna wycieczka, ale kawociastka nie widzę Biggrin

Bye Zobacz mnie na Facebooku Relaks na drutach! Yes 3

Nel
Obrazek użytkownika Nel
Offline
Ostatnio: 4 godziny 24 minuty temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

Dzien dobry,

piękne powitanie dzisiaj Asiu Preved

Asia, Basia, Gratulacje nowej podróży Clapping fajnie dziewczyny wyknułyście. Nie podpowiem co tam robić, bo nie byłam,ale jak was znam to na pewno przygotujecie jakiś ciekawy, aktywny program 

Asia-A i Basia A. - 5 dni - rodzinny relaks i wędrówki w okolicach Kowar   

Ja też mocno zakręcona jestem ogrodowo, więc całkowicie rozumiem "ból" innych ogrodniczek. Deszczu brak a automatyczne podlewanie wciąż nie działa, latam więc z konewkami wody. Zbiornik deszczowy jednak też pusty, pozostaje kranówka. No i ciągłe ulepszenia w ogrodzie.. będę sadzić do ziemi wyhodowane kwiatki i warzywa. Zamówiłam też worki z korą czeka mnie więc rozrzucenie po grządkach,ale..wcześniej grządkki trzeba oczyścić z chwastów he he . Asiu, pokaż jak duże masz papryczki ? 

Radek , kolejny udany wypadzik. Piękne zdjecie Basi na tle kwiatów ,takie wiosennno radosne Smile do albumu albo na ściane ?

Mabro, dzięki za niedzielną odliczankę i... no własnie daj jakąś zajawkę z Sokotry zanim zaczniesz relację 

Coś dla podróżników na dobry humorek, nasza odliczanka czeka na kolejne wpisy

No trip no life

Strony

Wyszukaj w trip4cheap