--------------------

____________________

 

 

 



ODLICZANKA i pogaduszki nie tylko turystyczne

33584 wpisów / 0 nowych
Ostatni wpis
Strony
Dana_N
Obrazek użytkownika Dana_N
Offline
Ostatnio: 1 miesiąc 3 tygodnie temu
Rejestracja: 07 paź 2013

U mnie wszystko ok, poznaje okolice, mam prace, ale kiepska, wiec szukam czegos lepszego. Pozdrawiam Wszystkich Biggrin 

Nel
Obrazek użytkownika Nel
Offline
Ostatnio: 10 godzin 28 minut temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

Good-morning

Dziś jest 16 października 2020

PIĄTEK

znak zodiaku: WAGA

Imieniny obchodzą:

 AmbrożyGaweł

„Kiedy w święty Gaweł słota, będzie w lecie dużo błota”

Do wymarzonych wakacji Pleasantryblisko, coraz bliżej...

  

Na prowadzeniu odliczanki  MARGERYTKA!!!

Margerytka - 288 dni - powrót do źródeł, czyli Kenia z odrobiną Tanzanii Znalezione obrazy dla zapytania KENIA SAFARI

Mrówka - 92 dni -  "Pura vida" w Kostaryce Jadę do: Kostaryka ArtTravel.pl 

NOWOŚĆ ! Bajka - 72 dni - sylwestrowa ucieczka z psem w mazurską ciszę. Pobyt w Argo-alpaka Spacer z Alpaką | Prezent w Katalogu Marzeń

NOWOŚĆ ! Agata - TO JUŻ JUTRO  -Wrocław - śladami krasnali     ILE TAK NAPRADĘ JEST WROCŁAWSKICH KRASNALI? symbole polskich miast cz. 3

Alamed - TO JUŻ JUTRO - Bieszczady jesienią   

 

 Miłego dnia! - KARTKI.pl

No trip no life

Nel
Obrazek użytkownika Nel
Offline
Ostatnio: 10 godzin 28 minut temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

Dzien dobry

i nadszedł jeden z naszych najbardziej ulubionych dni tygodnia - PIĄTEK Preved

16 pażdziernik jest dniem Szefa, chleba, żywności, Jana Pawła II, owoców i to wcale nie koniec he he , dużo tych " świąt"

To jak jest z chlebkiem lubicie , wcinacie ? No bo warzywa i owoce to oczywista oczywistość ,że trzeba wcinać. Ja chebek bardzo lubię i jem go dużo, zarówno jasny jak i razowy a szczególnie ten na miodzie. Czasem tez sama cos wypiekę. Najbardziej jednak wspominam chleb pieczony przez moją babcię w piecu chlebowym. Był doskonały w smaku a świeżość trzymał bardzo długo.  Z warzyw króluje u mnie pomidor a z owoców jabłka i banany

Fragola, sam chlebek z miodem ? czy dodajesz miód na ser etc ? dobry miód jest zdrowy.. to mi przypomina,że musze zakupić na zimę  

Agata, Alamed szykują się już pewnie pomału do wyjazdu ..Alamed czy to tylko weekend czy trochę przedłużony ? 

Dana, dobrze że się odzywasz i wszystko ok Smile Trzymamy kciuki za nową , dobrze płatną pracę .

Megi, zdjęcia jesieni cudowne !! Piękne ujęcia Good  Mi przez tą zimnicę nawet aparatu nie chce sie wyciągać, choć barwy jesieni bardzo lubię bo jest w tym jakaś magia. Uwielbiam chodzic np po parku czy ulicy i szorowac nogami po kolorowych liściach 

W Wie od soboty czerwona strefa i strasznie ubolewam nad tym ,że siłownie będą zamknięte.... trzeba będzie przejśc znowu na zajecia on line,ale to nie to samo co na żywo..Dzis więc wybieram sie na ostatnią zumbę przed fitnesowym lock down Sad . Na spacery też jakoś przy tej pogodzie mnie zupełnie nie ciągnie..  jak nic pare kilosów pewnie wpadnie Dash 1

Pespektywa ewentualnej kwarantanny po powrocie z zagranicy jakoś przyhamowała moje zapędy wyjazdowe poza krak. Podpowiedzcie pls gdzie by tu może wyskoczyć na parę dni w listopadzie w kraju ? oczywiście bez tlumów etc

Widzę,że zagadki okazały sie trudne więc dodaje podpowiedzi..

1/ rejs, feluka, rzeka + Afryka

2/ dolmusz, kraj, min 4 pasażerów +Europa/Azja

3/ kosmos, załoga, pierwszy statek +Rosja

w oczekiwaniu na kawkę życzę wam udanego piąteczku Ssun-Flower4You

 

No trip no life

Asia-A
Obrazek użytkownika Asia-A
Offline
Ostatnio: 7 godzin 46 minut temu
Rejestracja: 01 wrz 2015

2. Turcja.

Bye Zobacz mnie na Facebooku Relaks na drutach! Yes 3

Piea
Obrazek użytkownika Piea
Offline
Ostatnio: 4 godziny 59 minut temu
Rejestracja: 19 wrz 2017

Witajcie Piąteczkowo! 

weekendzik no uż tuż.... szkoda tylko, że pogoda mało weekendowa...  Girl to take umbrage 2

to na rozgrzewkę, zostawiam Wam kawkę w klimatach "śródziemnomorskich" ... może chociaż tak ciutek sie rozgrzejemy ...*preved*

Megi, piękne foty jesiennych liści! ( te wcześniejsze, posypane sniegiem, też MEGA!!!! ) 

Nel, zagadki jakieś trudne trochę....

nie wiem czy chodzi o kraj? czy konkretny srodek transportu? 

1) Egipt /Nil ?

2) Asia juz rozkminiła...

3) Bajkonur/ Rosja/ jakis "Sojuz"? 

Miłego Dzionka Wszystkim!  Ssun-Flower4You

Piea

alamed
Obrazek użytkownika alamed
Offline
Ostatnio: 2 tygodnie 22 godziny temu
Rejestracja: 11 kwi 2017

Nel, do środy będziemy w Arłamowie a od środy do soboty w Zawoi ( wieś w małopolsce), bo w planie mam Babią Górę.

Wszystko zależy od pogody czy to będzie tygodniowy urlop na leniucha czy aktywnie Smile

Piea, dziekuję za kawę.

Megi, kocham Twoje miasto a przede wszystkim otaczające je góry. W tym roku odpuściłam sobie no i może dobrze ale bardzo tęsknię, będę tak blisko,że aż nie do wiary, że je ominę Dash 1

Dana, powodzenia w szukaniu nowej atrakcyjnej pracy Ok

Asi, Fragoli, Bajce, Radkowi, Darkowi, i wyżej wymienionym i wszystkim tu zaglądającym Smile życzę udanego i miłego weekendu Preved

 

Przyszłość to marzenia, przeszłośc to wspomnienia

megizak
Obrazek użytkownika megizak
Offline
Ostatnio: 1 rok 6 dni temu
Rejestracja: 28 paź 2013

Kochani, u mnie się dzieje, mój Marecki zwariował i zabukował Turcję -  Side. Riwiera Turecka

Jutro mamy wylot, raz się żyje, i co najlepsze, mamy All Inclusive - to do nas niepodobne, ale w obecnej sytuacji chyba nie było wyjścia. Wink

Boże trzymajcie kciuki za bezpieczna podróż w obie strony bez kwarantanny. Biggrin

megi zakopane

ssstu-6
Obrazek użytkownika ssstu-6
Offline
Ostatnio: 21 godzin 10 minut temu
Rejestracja: 31 maj 2016

...megizak, powodzenia i wakacji..."bez atrakcji",wiadomo jakich ; )

a wczorajsza "ryba i fotka",moje ; )))

to "rekinek psi",pospolita w tutejszych wodach odmiana rekina...

..."na wyspie",wciąz przewaga słońca nad deszczem

Dana_N,dobrze że "przeprowadzke" masz już z głowy !!! ; )

...dobrze też ,że..."nie skusiły Cię"...mysli powrotne ; )))

znajomek,który "wrócił na stałe" w lutym,"zameldował się" z powrotem w minionym tygodniu...

nie "zdzierżył był" nawet roku ; ))))

...siemanko piąteczkowe Wszystkim !!! : )

...no to w drogę... żeby się oburzać i podziwiać
...zdumiewać i wzruszać ramionami...wybrzydzać i zachwycać...Radoslav

alamed
Obrazek użytkownika alamed
Offline
Ostatnio: 2 tygodnie 22 godziny temu
Rejestracja: 11 kwi 2017

Megi zatem przed Wami typowy urlop na leniucha Yahoo

Tez tak uważam,że żyje sie raz, byłam w Side rodzinnie,mieszkaliśmy w hotelu Adalia

Udanego pobytu SmileWinkSmile

 

Przyszłość to marzenia, przeszłośc to wspomnienia

fragola
Obrazek użytkownika fragola
Offline
Ostatnio: 2 lata 7 miesięcy temu
Rejestracja: 02 mar 2014

U mnie w pracy 3 osoby z pozytywnym wynikiem na koronawirusa. Miasto w czerwonej strefie. Pracuję od teraz tylko zdalnie.

Strony

Wyszukaj w trip4cheap