--------------------

____________________

 

 

 



ODLICZANKA i pogaduszki nie tylko turystyczne

33600 posts / 0 nowych
Ostatni wpis
Strony
Asia-A
Obrazek użytkownika Asia-A
Online
Ostatnio: 21 minut 15 sekund temu
Rejestracja: 01 wrz 2015
  • N 1 Grunwald

Bye Zobacz mnie na Facebooku Relaks na drutach! Yes 3

Piea
Obrazek użytkownika Piea
Offline
Ostatnio: 1 dzień 19 godzin temu
Rejestracja: 19 wrz 2017

Witajcie w gorące, czwartkowe południe! 

dziś od rana miałam istny "młyn" w pracy!, co rzadko się zdarza w "sezonie ogórkowym"....  i nawet nie było czasu na kawkę..., ale już "ogarnęłam tę kuwetę" Biggrin

Nel,  Stare Jabłonki powiadasz....., ale wstyd!!!! Shok - wstyd dla mnie- bo byłam tam całkiem nie dawno.... (w czerwcu w zeszłym roku! ) i nie zgadłam zagadki!  Dash 1 - no wstyd jak nic! Sorry 2

to poprawiam się i wrzucam chociaż kilka Jabłonkowych kolaży Preved

(swoją drogą: wspaniała miejscówka! ...bardzo klimatyczne miejsce! ...no i piękne jezioro Szeląg Mały!......- można tam się totalnie zresetować! )

Dzisiejsza zagadka Nel: Asia zapodała Grunwald , to ja podam nr 2.  Majorka? (to tak przyu okazji wczorajszej kawki....  Biggrin )

A tak a propos, Nel - chyba Ci ten upał uszkodził pamięć Pleasantry , bo pytanie o Grunwald zadałaś kilka dni temu Biggrin - w poście #27097 Girl haha

no to szybka południowa kawka i .... für die Arbeit! Ireful 1 

Dziś nie będzie pięknej kawki

kawka zwykła - prosto z ławki

uciekłam z nią do ogrodu

szukając tam - cienia , chłodu!

teraz  daje pełnia słońca

- na tarasie aura  gorąca! 

Miłego Dzionka Air kiss

Piea

Asia-A
Obrazek użytkownika Asia-A
Online
Ostatnio: 21 minut 15 sekund temu
Rejestracja: 01 wrz 2015

Piea mimo upału i nawału pracy wena poetycka Cię nie opuszcza. Kawka z małym co nie co (kawociastko) – super!

I nowa sceneria  kawkowa!

Kolaż Jabłonkowo – jeziorowy też super!

Bye Zobacz mnie na Facebooku Relaks na drutach! Yes 3

Nel
Obrazek użytkownika Nel
Offline
Ostatnio: 6 godzin 27 minut temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

Hm.. oświadczam wszem i wobec że z głową u mnie jeszcze ok he he , sami zobaczcie 1,2,3,4, 5,6 dobrze prawda ? jedyne nad czym nie do końca panuję to Heart ta  podróżnicza pasja . Wbrew wszelkiemu rozsądkowi chce mi sie gdzieś wyjechać i co ja poradzę Wacko

Zagadka nr 1 to nie .....Grunwald Swoon

No trip no life

ssstu-6
Obrazek użytkownika ssstu-6
Offline
Ostatnio: 6 godzin 1 min temu
Rejestracja: 31 maj 2016

...taaa, ciekaw jestem bardzo którą z lokacji ma na myśli Nel przy pytaniu "No.1"  !???

"panorama",sugeruje Racławice ale...Matejko w niej "pędzla nie maczał" a jego obraz 'Kościuszko pod Racławicami" trudno uznac za panoramę ; )

z kolei Wieden łaczy sie z obrazem mistrza "Sobieski pod wiedniem" który "od biedy" można uznać za "panoramiczny" ; ))

ale,mimo wszystko skłaniam sie ku...Racławicom ; )))

...a przy okazji poprosze o odliczankowy wpis (skoro takie drobiazgi tez uznajemy za podróże ; ))))

dwa dni do-"midland bez pośpiechu"-


siemanko czwartkowe Wszystkim !!! : )

...no to w drogę... żeby się oburzać i podziwiać
...zdumiewać i wzruszać ramionami...wybrzydzać i zachwycać...Radoslav

alamed
Obrazek użytkownika alamed
Offline
Ostatnio: 2 tygodnie 5 dni temu
Rejestracja: 11 kwi 2017

uufff jak gorącoShok lubie upały ale na słonecznej Kefalonii albo kiedy kajakiem przemierzam Czarną Hańczę a nie wtedy kiedy muszę pracować. Co prawda od tego roku mam w pracy klimatyzację Clapping i tak kiedy wracam dp domu jestem padnięta i nic mi się nie chce Blum 3

I jestem zła, żę muszę pracować i tak jak Piea i Asia i Nel też podzieli moje zdanie,że w ogrodzie tyle pracy *ireful2*i kiedy to się cieszyć ?

Tak mi się udało,że w okresie od marca do końca czerwca nie pracowałam i miałam czas na ogród i przyjemności ,hmm

Dzisiaj wróciłam z pracy wciekła , bo zakupy, ganiać z raszacem po ogrodzie jak Piea , przygotować obiad na jutro i miałam wszystkiego DOSYĆ Wacko chcę do bloku myślałam, hmm

Teraz kiedy zasiadłam na moim tarasie, wypiłam dwie lampki wina, to jednak zmieniłam zdanie Biggrin

Nel, Asiu, Piea. Mabro. Radek, Darek, Dana, Fragola, Meg, Bajkai -jesteście moimi wirtualnymi przyjaciółmi Heart

Nel możesz mnie wpisać na odliczankę 13 dni coroczny Trzęsacz Yahoo

 

Przyszłość to marzenia, przeszłośc to wspomnienia

Mrówka
Obrazek użytkownika Mrówka
Offline
Ostatnio: 1 rok 3 miesiące temu
Rejestracja: 09 maj 2015

Bardzo dziękuję za odliczankę. Wyjazd aktualny, już jesteśmy spakowani i jutro ruszamy ku nowym przygodom.Ssun-pedalek

Pozdrawiam wszystkich serdecznie

alamed
Obrazek użytkownika alamed
Offline
Ostatnio: 2 tygodnie 5 dni temu
Rejestracja: 11 kwi 2017

Mrówka- udanego wyjazdu :-}

 

Przyszłość to marzenia, przeszłośc to wspomnienia

Piea
Obrazek użytkownika Piea
Offline
Ostatnio: 1 dzień 19 godzin temu
Rejestracja: 19 wrz 2017

też mi się wydaje, że raczej chodzi tu o  Racławice!, ale ta panorama? zmyłka jakaś chyba.... Biggrin

Ala, jak ślicznie masz na tym tarasie... no jest klimacik! Air kiss ach te wieczory z winkiem czy drinkiem....  Girl dance

dokładnie jest tak jak piszesz, czasami mam ochotę rzucić to wszystko w diabły i uciec z powrotem do bloku.... ale to trwa tylko chwilkę... Biggrin ( teraz jak jestem czasami w naszym dawnym blokowym mieszkaniu, który zajmuje obecnie jeden z synów, to w życiu już bym tam nie wróciła!) , ale czasem jednak ta robota mnie przerasta.... szczególnie w tzw "trudnych"  momentach - kiedy człowiek się napracuje... naharuje....wyda kupe kasy  a np. w jednej chwilce przyjdzie sobie taka burza - huraganik pieprzony z gradem jak przepiórcze jaja i wiatrem 160m/s! i zrobi taką rozpuierduchę, że......  usiadłam i płakałam... autentycznie!!!

w kilka minut taki żywioł potrafił zniszczyć nam  lata pracy..... latały nam dachówki po ogrodzie, ścieło kilka dużych drzew, które połamało jak zapałki, rozpieprzyło ławki, stoliki, itd...  a wszystkie tarasowe, sezonowe  kwiaty i kasa na nie wydana - poszły.....! -  w sekundę ścięte jak samurajskim mieczem....  to są właśnie te smutne chwile posiadaczy ogrodów....  Cray 2

Piea

mabro
Obrazek użytkownika mabro
Offline
Ostatnio: 2 godziny 51 minut temu
Rejestracja: 26 wrz 2013

Piea, o matko!!! W którym to roku się wydarzyło? Współczuję Ci bardzo - mnie by chyba serce nie wytrzymało z tego nieszczęścia Cray

Strony

Wyszukaj w trip4cheap