--------------------

____________________

 

 

 



ODLICZANKA i pogaduszki nie tylko turystyczne

33589 posts / 0 nowych
Ostatni wpis
Strony
Darek K.
Obrazek użytkownika Darek K.
Offline
Ostatnio: 3 lata 3 tygodnie temu
Rejestracja: 05 wrz 2013

Cześć Wam Hi

Piea dzięki za wino. Smakowite. Kawa i książka z netu. Posiadam własne ale muszę kiedyś się wziąć w końcu za opanowanie sztuki wklejania zdjęć z własnego albumu.

Widzę że weekend spędziłaś dosyć aktywnie. Good

U mnie stacjonarnie i leniwie. Wczoraj towarzysko. A teraz czas do pracy...

Miłego dnia

Nel
Obrazek użytkownika Nel
Online
Ostatnio: 14 minut 4 sekundy temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

10. 08.2020 PONIEDZIAŁEK 

Good-morning

  Znak zodiaku: lewlew  

Imieniny obchodzą:

BorysWawrzyniec 

  Przysłowia:

„Gdy Wawrzyniec i Bartłomiej (24.08) pogodą dopisują, piękną jesień obiecują”

No trip no life

Nel
Obrazek użytkownika Nel
Online
Ostatnio: 14 minut 4 sekundy temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

Do wymarzonych wakacji Pleasantryblisko, coraz bliżej...  

Na prowadzeniu odliczanki  MARGERYTKA!!! 

Margerytka - 355 dni - powrót do źródeł, czyli Kenia z odrobiną Tanzanii Znalezione obrazy dla zapytania KENIA SAFARI

Mrówka - 158 dni -  "Pura vida" w Kostaryce  Jadę do: Kostaryka ArtTravel.pl

 Cienkibolek -102 dni - Luzytania wczoraj i dziś - powrót do PortugaliiZwiedzaj Porto za darmo. Darmowe atrakcje i zabytki miasta ...

Radek - 95 dnijedno miejsce - dwa hotele 

Bajka - 30 dni - greckie wysepki Milos, Sifnos i ?  Znalezione obrazy dla zapytania: milos

Mrówka - 11 dni - księżycowy krajobraz na Lanzarote 

 Mrówka - 4 dni - ścieżki rowerowe w Beskidzie Niskim

No trip no life

Nel
Obrazek użytkownika Nel
Online
Ostatnio: 14 minut 4 sekundy temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

Dzień dobry,

witam was poniedziałkowo Preved 

kolejny bardzo upalny tydzień  przed nami..Nie ma jeszcze g.9 a już 22 C. W prognozie nie widzę też żadnych opadów a przydałoby sie trochę deszczyku i ochłodzenia.

Coraz ciężej w domu bez klimatyzacji. Klima robi się coraz bardziej popularna w domach .. kto by pomyśłał .. w naszym klimacie Wacko

Mrówka, twoje Beskidy teraz pierwsze na odliczance..Cały czas aktualny wyjazd ?

Dana, co słychać w Norwegii ? Trolla już spotkałaś ? może tam upałów teraz nie ma 

Radek, fajny,zielony kolaż Good  Rzeczywiście jakie piękne pustki 

Darek, gratulacje ! w końcu rozwiązałeś zagadkę Pieii .Winko jak nic sie należy he he . Za to twoje zagadki mocno zagadkowe he he . To ja spróbuje zlokalizować nr 1 i 3 . Czy 1 to może Rajd Paryż Dakar  a 3 to Tour de France ? 

Asiu wróciłaś? zadowolona ? pogode chyba miałas świetną. Basia w weekend "pracowała" na tripku i dzielnie pociągnęła relację Good

Piea, jak tarta wyszła, smaczna ? ja w weekend robiłam szarlotkę, jabłka w tym roku wyjatkowo mocno obrodziły, w zeszłym prawie nie było w ogóle.  Twój kolaż super !! fajne wycieczki a kiełbaska całkiem sporych rozmiarów ..dałaś radę ? Girl crazy

Ok pora na zagadki ode mnie

1/ krzyżacy , Nogat, zamek

2/ most, suwalszczyzna, atrakcja

3/walka , matejko, miecze

Udanego poniedziałku kochani Ssun-Flower4You

 

No trip no life

Piea
Obrazek użytkownika Piea
Offline
Ostatnio: 2 godziny 10 minut temu
Rejestracja: 19 wrz 2017

Hej , Witajcie w gorący poniedziałek! ufff.... Heat ; jak tam daliście radę w miniony upalny weekend? 

Nel, tarta udała się znakomicie... jak to tarta!

dla mnie zagadki Darka są za trudne... Nea , ja się poddaję....  , ale te "Nelciowate" są całkiem do wzięcia ... Biggrin - czy to będą?: 

Malbork, Stańczyki, Grunwald? 

Wczoraj popołudniu mieliśmy wybrać się na rowery ..., ale tak gdzieś ok 16.00 zaczęło się u mnie chmurzyć... i w oddali grzmiało i pogrzmiewało... ale jakoś burza w końcu nie przyszła... później przez 5 minut popadał kapuśniaczek przy świecącym słonku i się burzowy klimat gdzieś rozszedł... ; ale gorąc i niepewność co do burzy odebrały nam ochotę na rowerową przejażdżkę ... skończyło się na "domowym relaksie" Biggrin -  poleżeliśmy na hamaku... z kaweczką i książeczką... rybki w stawie pokarmiliśmy... winko wipiliśmy i tak zleciała nam przyjemnie  niedziela na nierobieniu niczego.....

ach ! no i zapomniałabym.....

dzisiaj z rana zwykła "szybka" kawka , za to  z truskawkową tartą.....

Miłego poniedziałku i  nizszych temperatur!!!  Preved

Piea

Darek K.
Obrazek użytkownika Darek K.
Offline
Ostatnio: 3 lata 3 tygodnie temu
Rejestracja: 05 wrz 2013

Cześć Wam Hi

Nelu faktycznie gorąco. Wczoraj u mnie popadało z godzinę. Burza przeszła bokiem.

1 zagadkę trafiłaś. To Dakar w Senegalu. W nagrodę wyślę Cię na zwiedzanie Parku Narodowego Niokolo-Koba

3 niestety nie trafiona ale blisko. Nie kolarze się tam ścigają a kierowcy samochodów wyścigowych. 

Piea tarta wygląda bardzo apetycznie. 

Mogłoby się trochę schłodzić bo trochę za ciepło. Jutro bliska trasa: Legionowo, Serock, Warszawa, Łomianki i Nowy Dwór Mazowiecki. Pewnie po 13 tej w domu. Chyba że mi się w markecie budowlanym dłużej zejdzie niż planuję. Muszę parę rzeczy kupić. Przecież przez kolejny weekend nie będę się obijał. Coś tam podłubie w garażu.

Na obiad zjem chyba tylko lody. 

ssstu-6
Obrazek użytkownika ssstu-6
Online
Ostatnio: 1 godzina 15 minut temu
Rejestracja: 31 maj 2016

...siemanko poniedziiałkowe Wszystkim !!! : )

wczoraj wypadzik dosłownie "na godzinkę" do małej mieściny "na granicy" hrabstwa Kildare i Dublin

...w Leixlip najszybciej płynie...River Liffey...a czas "stoi w miejscu" ; )))

był spacerek,"podgladanie" ukrytej czapli a na "kowociastko" sie spóźniliśmy,zdążyli zamknąc kawiarenkę : (

...odrobilismy" to w "naszym Shopping Centre" zapodajac sobie "po pączku" : ))

...no to w drogę... żeby się oburzać i podziwiać
...zdumiewać i wzruszać ramionami...wybrzydzać i zachwycać...Radoslav

Asia-A
Obrazek użytkownika Asia-A
Offline
Ostatnio: 1 dzień 1 godzina temu
Rejestracja: 01 wrz 2015

Melduję powrót. Czas wykorzystaliśmy na maksa, Pierwszego i ostatniego dnia bardziej „spacerowo”  ale sobota była mocna. Wprawdzie na Izerski Stóg wjechaliśmy gondolą, ale dobrze, bo i tak wędrówka szlakiem zajęła nam cały dzień. Alu niestety nie weszliśmy w Świeradowie na kawociastko do do kawiarni Bohema bo spieszyliśmy się na obiadokolację do upatrzonej knajpki. Wypiliśmy tylko po szklanicy wody zdrojowej i ostatkiem sił powędrowaliśmy po auto pod gondolą i dojechaliśmy na 19.  Jak usiadłam w knajpce to myślałam że nie wrócę do auta.  Ledwo powłóczyłam kopytkami. Ale potem sauna basen i jacuzzi i z basenu już wracałam na własnych nogach.

    

 

Bye Zobacz mnie na Facebooku Relaks na drutach! Yes 3

mabro
Obrazek użytkownika mabro
Online
Ostatnio: 1 godzina 53 minuty temu
Rejestracja: 26 wrz 2013

Witam wszystkich baaaardzo gorąco Heat Ale nam się upalne lato zrobiło Shok Podobno jeszcze trochę ma tak przypiekać... A najgorzej, że deszczu brak, roślinki schną, no i moich ulubiouch grzybków w lesie nie ma Cray Za to na tripku widoki wspaniałe, jedzonko wyśmienite, wypić też coś można - oj, muszę tu częściej zaglądać Yes 3

Asia-A
Obrazek użytkownika Asia-A
Offline
Ostatnio: 1 dzień 1 godzina temu
Rejestracja: 01 wrz 2015

Radek , to wszystko pączusie? Ciężko chyba się zdecydować.

Piea ale pyszności serwujesz. |I w jakich pięknych sceneriach. A rybki chyba w dużym stawie, bo my mamy tylko oczko.

Ale pochwalę się melonem. Zdjęcie z przed paru dni , jest już trochę  większy(na razie ślimaki go nie dopadły).

Mabro, upał mieliśmy w górach straszny (tak lubimy) ale grzybki nawet przy uczęszczanym szlaku na Czerniawską Kopę. Dzisiaj zjedzone w sosiku.

  

Bye Zobacz mnie na Facebooku Relaks na drutach! Yes 3

Strony

Wyszukaj w trip4cheap