--------------------

____________________

 

 

 



ODLICZANKA i pogaduszki nie tylko turystyczne

33584 wpisów / 0 nowych
Ostatni wpis
Strony
Nel
Obrazek użytkownika Nel
Offline
Ostatnio: 5 godzin 26 minut temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

Dzien dobry,

co słychać w czwartkowy poranek ?

Po wczorajszym upale prognoza na kolejne dni mocno deszczowa , parasol sie na pewno przyda Sun-smilie girl  246

Przyznać się , kto wczoraj spędził dzień bez komórki ? Laugh 1

Czy u was też chmary komarów ? Diablo do tej pory ich nie było, juz myslałam że cholerstwo wyginęło,ale niestety atakują strasznie brrr

Dana, dotarłaś szczęśliwie do Polski ? jak podróż, jak na lotniskach wszelkie procedury ? 

Piea, oczywiście odgadłas ,brawo Clapping Los Angeles i Madera to były prawidłowe odpowiedzi . Degustacja Madery i to na plaży ! czeka na  ciebie

 Madera – wino z charakterem | Kafeteria.pl

Fragola, blisko.. coraz bliżej . Jeśli prognoza jest bez opadow i 21-23 C to rewelacja ! Przecież nie musi być zaraz upał.

Asia, ale pychotki pokazujesz ! Chyba ciężko się oprzeć prawda ? dobrze,że aktywnie spedzacie czas to mozna wcinać bez oporów . Nowa czapeczka sliczna Good

Cienkibolek, jak oceniasz szanse na wycieczkę po Dzikim Zachodzie w tym nowym terminie ?

Nowe zagadki

1/ lawenda ,zioła , gaje oliwne

2/ muzea , oblęzenie,car Piotr I

pogodnego czwartku wszystkim Smile

No trip no life

Asia-A
Obrazek użytkownika Asia-A
Offline
Ostatnio: 14 godzin 27 minut temu
Rejestracja: 01 wrz 2015

Nel, dziękuję za komplement dotyczący czapeczki. Wydziergana wlaśnie tu, w wolnych chwilach po wędrówce.

Wczoraj było bardzo czynnie . Rano przed śniadaniem pilates. Potem z Basią wędrowałyśmy po Górach Sowich, szczyt tym razem ominęłyśmy, I tak zrobiłyśmy ponad 26.000 kroków. Mąż jeździł „pod górkę” Jednak wieczorem zaczęło padać.

Teraz też pada i czekamy aż przestanie. Ja kontynuuję dzierganie „malej sowy” (co innego można robić w Górach Sowich?).

   

Bye Zobacz mnie na Facebooku Relaks na drutach! Yes 3

Piea
Obrazek użytkownika Piea
Online
Ostatnio: 1 godzina 18 minut temu
Rejestracja: 19 wrz 2017

Asia, a mnie urzekają te Twoje jasieczki z sowami... no cudne są! i ile Ty ich juz narobiłaś Kobieto ? Preved ; bardzo by mi pasowały na huśtawkę tarasową (na której latem leżą te zakupione na Cyprze Biggrin ) o takie: 

Nel, u mnie z komarami to samo! tragedia jakaś! cały maj i czerwiec ichnie było (aż się zastanawiałam dlaczego?, choć zupełnie za nimi nie tęskniłam Nea ), za to teraz liczebnie dopisują potrójnie! Shok tną jak wściekłe, i to wcale nie wieczorami, tylko cały dzień!!! 

Asia, śliczne te twoje fotki; jaka cudna wycieczka... Air kiss  Victory

Nel, dzisiaj to chyba będzie Prowansja i Sankt Petertsburg! (Aaa! i bardzo dziękuję za madeirę! Ssun-Flower4You uwiwelbiam to charakterystyczne winko, ale do plazy mam za daleko, więc wypiję gdzieś w ogrodzie ....  Biggrin Alko 1

Czwartkowe Pozdrowionka  dla Wszystkich! i duuuużo słonka! , bo u mnie wprawdzie całkiem ciepło ale coś pochmurno dzisiaj...  

Piea

Asia-A
Obrazek użytkownika Asia-A
Offline
Ostatnio: 14 godzin 27 minut temu
Rejestracja: 01 wrz 2015

Piea, cudowny masz ogród. Wiele pracy trzeba włożyć żeby tak wyglądał. Tylko te paskudne komary psuja przyjemność przebywania. U mnie to samo. A poduszki sowy, szczególnie w tej obecnej wersji  kremowej „bawełnianej” idealnie wpisują się w Twoją huśtawkę. Chciałabyś takie?

Bye Zobacz mnie na Facebooku Relaks na drutach! Yes 3

Piea
Obrazek użytkownika Piea
Online
Ostatnio: 1 godzina 18 minut temu
Rejestracja: 19 wrz 2017

Asia-A :

Piea, cudowny masz ogród. Wiele pracy trzeba włożyć żeby tak wyglądał. Tylko te paskudne komary psuja przyjemność przebywania. U mnie to samo. A poduszki sowy, szczególnie w tej obecnej wersji  kremowej „bawełnianej” idealnie wpisują się w Twoją huśtawkę. Chciałabyś takie?

Asia, oj tak... roboty w ogrodzie jest cały huk! - i wie o tym każdy, kto ma choć kawałek działki; że ziemia nie toleruje lenistwa...  Yes

Twoje jasieczki z sowami są prześliczne..., szczególnie właśnie te w kolorze ecru! Good ; pewnie że bym takie chciała.... ale ja to mogę je sobie tylko namalować Paint 2 ; do drutów już mi Bozia nie dała talentu...*blum3*

Piea

Asia-A
Obrazek użytkownika Asia-A
Offline
Ostatnio: 14 godzin 27 minut temu
Rejestracja: 01 wrz 2015

Jesli chodzi o poduszki to sie dogadamy.  Co do koloru też.  Ty masz inne talenty w tym malarskie, których ja nie mam więc może za jakiś "widoczek"?

Bye Zobacz mnie na Facebooku Relaks na drutach! Yes 3

fragola
Obrazek użytkownika fragola
Offline
Ostatnio: 2 lata 7 miesięcy temu
Rejestracja: 02 mar 2014

Asia_A poduszka- sowa przecudna. Nie mogę uwierzyć w takie talenty. A poduszki takie jak Piea mam, kupione w Polsce:) Kupuję pamiątki głównie dla znajomych, dla siebie jeśli już to właśnie coś użytecznego, a nie do oglądania i stania. Z Birmy przywiozłam jakieś dzwoneczki, ładne toto, ale trzeba komuś dać. Oprócz kulinariów lubię też ciekawe perfumy, a tego na świecie jest mnóstwo i nieprawda, że da się kupić wszystko w Polsce. Ten najgorszy czas zamknięcia czyli marzec/kwiecień umilała mi nie tylko kawa z Brazylii, robienie czekolady z kakao z Kostaryki, ale też perfumy kupione na granicy paragwajsko-argentyńskiej.

_Huragan_
Obrazek użytkownika _Huragan_
Offline
Ostatnio: 5 dni 5 godzin temu
Rejestracja: 13 cze 2015

Zima byla lagodna to zarowno komary jak i n.p. kleszcze pewnie mocno beda atakowaly w tym roku,bo je mrozy nie przetrzebily.

https://marzycielskapoczta.pl/

Napisz pocztowke ze swoich podrozy do chorych dzieci

Asia-A
Obrazek użytkownika Asia-A
Offline
Ostatnio: 14 godzin 27 minut temu
Rejestracja: 01 wrz 2015

Fragola, poduszkę robi się całkiem prosto (mogę wytłumaczyć). Wzór tej dużej sowy dostałam (w postaci zdjęcia) od Dorotki, którą poznałam na wycieczce w Tajlandii (więc związana jest z podróżami) . Małą sowę  podpatrzyłam w Internecie. Pierwszą taką poduszkę zrobiłam na prezent dla Bratanicy, a potem już poszło…Powędrowały do Madrytu, Londynu, Baden Baden i w Polskę...

Bye Zobacz mnie na Facebooku Relaks na drutach! Yes 3

ssstu-6
Obrazek użytkownika ssstu-6
Offline
Ostatnio: 1 dzień 3 godziny temu
Rejestracja: 31 maj 2016

...na lunch ,wstapiliśmy do małej,starej karczmy

nie ukrywam,że zachęciła nas..."zewnętrzna reklama" ; )

..."seafood chowder" był bardzo "domowy",lubimy takie jedzonko

to,niestety,wszystkie "kulinarne fotki",ponieważ w Irlandii nadal wiekszość "sieciówek" serwuje "kawociastko" na styl pandemiczny..."w papierowym opakowaniu" : (

...siemnako wieczorkowe Wszystkim !!! : )

...no to w drogę... żeby się oburzać i podziwiać
...zdumiewać i wzruszać ramionami...wybrzydzać i zachwycać...Radoslav

Strony

Wyszukaj w trip4cheap