--------------------

____________________

 

 

 



ODLICZANKA i pogaduszki nie tylko turystyczne

33584 wpisów / 0 nowych
Ostatni wpis
Strony
Makono
Obrazek użytkownika Makono
Offline
Ostatnio: 3 lata 7 miesięcy temu
Rejestracja: 11 gru 2013

Świerszczyk... :

Makono, ja wiem ,że każde biuro jest "opluwane" i mnie to nie dziwi ale dzisiaj po raz pierwsz w zyciu poczytałam opinie na temat TUI ( niepotrzebnie, bo wydawało mi się ze biuro jest good) . Ale  skoro na 100 opinii 80% jest skrajnie złych to mi się włącza brzęczyk w dupie jak cos innego u pomysłowego Dobromira a głowie

. Co ma być to będzie, wycieczka wykupiona  więc " niech się dzieje wola nieba" ale wolałabym,żebym dostała to czego się spodziewam Biggrin

Świerszczyku będzie dobrze. Dziwią mnie tak negatywne opinie. Ja szczerze powiedziawszy latam albo z TUI albo Neckermannem bo im jakos ufam i boję się latać z innymi firmami. Byłam z TUI w sumie  5 razy na wyjazdach lotniczych  (3 razy na Kanarach) i z dojazdem wlasnym i zawsze wszsytko bylo ok. W tym orku lece po raz koleny. Mam nadzieję, że się nie rozczaruję. A czego dotyczyły te nagatywne opinie ?

Bez podróży się duszę....
http://kolekcjonujacchwile.blogspot.com/

Makono
Obrazek użytkownika Makono
Offline
Ostatnio: 3 lata 7 miesięcy temu
Rejestracja: 11 gru 2013

KIWI :

Jedno jest pewne,że biuro nie wypinało się tylko starało wynagrodzić niedogodności.Ogólnie nie miałam okazji się o nic konkretnego doczepić .

 

Tu sie z KIWI całkowicie zgadzam. Ja akurat nie mialam sie nigdy do czego doczepić. Na Fuercie  znajoma wybrala hotel i mialo tam byc w cenie polgodzinne nurkowanie w basenie (tak było w katalogu) Okazalo sie, że hotel nie mial tego w ofercie. Po krotkiej negocjacji z rezydentką, znajoma dostala voucher na nurkowanie w innym miejscu.

Bez podróży się duszę....
http://kolekcjonujacchwile.blogspot.com/

KIWI
Obrazek użytkownika KIWI
Offline
Ostatnio: 8 lat 7 miesięcy temu
Rejestracja: 05 wrz 2013

Świerszczyku,myślę że tyle negatywów pewnie stąd  iż nie piszą  pochwał tylko żale smarują .I chyba klienci tego biura są bardziej roszczeniowi.Raz byłam na spotkaniu organizacyjnym i było to moje ostatnie .Jak usłyszałam że meble w pokoju miały być w stylu kolonialnym a to nie jest ten styl to zeszłam tzn.wyszłam natychmiast Dirol .Odtąd załatwiam sprawy poza takimi spotkaniami .Malkontenci są i będą .

- Kocham ptaszki i podróże, te małe i duże ...

Makono
Obrazek użytkownika Makono
Offline
Ostatnio: 3 lata 7 miesięcy temu
Rejestracja: 11 gru 2013

KIWI :

Świerszczyku,myślę że tyle negatywów pewnie stąd  iż nie piszą się pochwał tylko żale smarują .I chyba klienci tego biura są bardziej roszczeniowi.Raz byłam na spotkaniu organizacyjnym i było to moje ostatnie .Jak usłyszałam że meble w pokoju miały być w stylu kolonialnym a to nie jest ten styl to zeszłam tzn.wyszłam natychmiast Dirol .

Ha, ha ,ha  Lol  - ja tez zawsze uwielbiam narzekania na złe poduszki albo zbyt małą liczbę kanałów telewizyjnych w TV, które czytam w opiniach.

Bez podróży się duszę....
http://kolekcjonujacchwile.blogspot.com/

Aga_
Obrazek użytkownika Aga_
Offline
Ostatnio: 7 lat 2 miesiące temu
Rejestracja: 22 lis 2013

Pozdrawiamy z lotniska Dance 4

Co do TUI to mam sporo doświadczeń...bardzo różnych: brak transferu w Kenii, koczowanie cały dzień na lotnisku w Male Lol

Ale znów hotel na La Digue zakupiony w TUI, bo chyba jak się lata to różne rzeczy się przydarzają, ja staram się o nich po prostu zapomnieć, choć rzeczywiście np.z Itaką mam jakieś bardziej pozytywne wspomnienia. Generalnie ani nie zniechęcam, ani nie zachęcam do TUI Smile

momita
Obrazek użytkownika momita
Offline
Ostatnio: 4 lata 2 miesiące temu
Rejestracja: 03 wrz 2013

Dzień DObry KOchani Marzyciele! Dzisiaj mamy 30 kwietnia 2014 środa

MOtto na dzien i życie całe:

 

Lordowski - 265 dni - 40 lat minęło jak jedna noc - impreza w Dolinie OMO   

Anulka82503 - 261 dni - Marzenia się spełniają Yahoo Wielka wyprawa do Krainy Uśmiechu

Edyta11 192 dni - Kerala Curry Pachnąca

Ewelina - 178 dni - buszowanie w Bkk + plażing na Bali

Daga + Zuza - 166 dni - Mojito z Fidelem,czyli babskie szwędanie od Havanny po Cayo Guillermo

Karisss - 150 dni - Hiszpańska przygoda z Barcelona w tle

Dejzidejzi - 143 dni - Madera

Żelek - 134 dni - okupacja dzikich plaż Curacao i odwiedziny Stefanka na Arubie

Makono - 107 dni - leżakowanie na Kos

Ela - 107 dni przygoda 4x4 w Namibii i Botswanie Yahoo 

Lordowski - 87 dni - zjeżdzalnie i szaleństwo basenowe na wyspie Kos 

Shibuya - 79 dni - w pogoni za Dugongiem czyli nabijanie kilometrów w zatoce Abu Dabbab Lol

Mara - 75 dni - szmaragdowe wody Sardyni czyli bella Italia

Edyta11 - 72 dni - Rajska Dominikana  

Najpiękniejsze!!! - 65 dni - Zlot czarownic i turbo mioteł na Łysej górze, czyli babskie pogaduchy przy tanim winie 

Zuza - 63 dni - ojczyzna turystycznie 

Lordowski - 61 dni - Sardynia bez tajmnic, czyli czy Europa może zauroczyć lazurami

Edyta11 - 59 dni - Elegancja Francja czyli Paryż ponownie

Ela - 55 dni - Vintgar i inne cuda Słowenii Biggrin

Anusia&Damian - 46 dni - Randka na Moście Karola Kiss 3

Tonder - 39 dni - Uroki Hiszpanskich Drapaczy Chmur, czyli Costa Blanca na wyciągnięcie ręki

Mabro - 33 dni - Ekwador i Galapagos - spotkanie z żółwiami

Anusia&Damian - 31 dni - Na zakopiańskich szlakach

Żelek - 30 dni - tydzień w Budapeszcie i nocny rejs Dunajem Yahoo

Zuza - 24 dni - plażowanie na Lefkadzie Yahoo 

Bepi i Księciunio - 24 dni - szukanie idealnych plaż na Mauritiusie

Nelciowata - 21 dni - wyprawa na koniec świata czyli Wyspa Wielkanocna

Michaelblack - 19 dni - wakacje z posągami na Rapa Nui czyli zwiedzanie Wyspy Wielkanocnej Biggrin

Świerszczyk i Kuzynki - 13 dni - wyprawa na Gran Canarię, czyli lans w kurorcie Puerto de Mogan Yahoo

Algida - to już jutro - Knedliki na majówkę czyli powrót do cudownej Pragi

Asia943 - to juz jutro - wiosenne pokonywanie szlaków w niższych górach,czyli rekonesans w Kętach

momita
Obrazek użytkownika momita
Offline
Ostatnio: 4 lata 2 miesiące temu
Rejestracja: 03 wrz 2013

Mabro gratuluje wskoku na listę..... GRATULUJĘ wielką literą Mosking   - no i chyba mówić nie muszę, ze będziemy czekac na relacje..... tam to się będzie działo - EKWADOR!!!! wow!!!

Makono
Obrazek użytkownika Makono
Offline
Ostatnio: 3 lata 7 miesięcy temu
Rejestracja: 11 gru 2013

No nie Momis. O tej porze dzeń zaczynasz odliczanką Smile  . Jeszcze pierwszej nie ma. Do łozeczka grzecznie spać trzeba iść a nie na forum pisać  Crazy

Bez podróży się duszę....
http://kolekcjonujacchwile.blogspot.com/

KIWI
Obrazek użytkownika KIWI
Offline
Ostatnio: 8 lat 7 miesięcy temu
Rejestracja: 05 wrz 2013

O matko ,znowu weekend się zaczyna ???????? Yahoo Yahoo .Będzie się działo Yahoo .Słoneczka wszystkim Biggrin

Ja dziś przyjemne z pożytecznym mam .Nocne zmywanie statorów Mail 1 .Karisska jadę na ten parapet połączony z pracą na zmywaku Crazy .Damy radę .

- Kocham ptaszki i podróże, te małe i duże ...

Ela
Obrazek użytkownika Ela
Offline
Ostatnio: 5 lat 8 miesięcy temu
Rejestracja: 20 wrz 2013

Dzień dobry Wszystkim Biggrin u mnie dziś pięknie słoneczko Biggrin

Kawka podana:

Miłego dzionka ludziska Biggrin

Strony

Wyszukaj w trip4cheap