--------------------

____________________

 

 

 



ODLICZANKA i pogaduszki nie tylko turystyczne

33583 wpisów / 0 nowych
Ostatni wpis
Strony
Asia-A
Obrazek użytkownika Asia-A
Online
Ostatnio: 1 godzina 51 minut temu
Rejestracja: 01 wrz 2015

30.05.2020 SOBOTA

Good-morning

        Imieniny obchodzą:

 

Ferdynand Anastazy Andrzej i Bazyli

Przysłowie:

„W zimne maja ranki trudno spotkać kocanki”

Kocanki piaskowe - Zioła - Baza roślin -

 

Do wymarzonych wakacji Pleasantryblisko, coraz bliżej...  

 

Mrówka-230 dni- "Pura vida" w Kostaryce Jadę do: Kostaryka ArtTravel.pl

 Basia 35 -120 dni- Madagaskar Andilana Beach i lemury, ręce do góry      Image result for madagaskar

Cienkibolek-175 dni-Luzytania wczoraj i dziś - powrót do PortugaliiZwiedzaj Porto za darmo. Darmowe atrakcje i zabytki miasta ...

 

 Margerytka -114 dni -powrót do źródeł, czyli Kenia z odrobiną Tanzanii Znalezione obrazy dla zapytania KENIA SAFARI

Bajka - 100 dni -  greckie wysepki Milos, Sifnos i ?  Znalezione obrazy dla zapytania: milos

Cienkibolek-82 dni-Wild, Wild West czyli na dzikim zachodzie Znalezione obrazy dla zapytania: kalifornia dziki zachod

Mrówka-72 dni-wyprawa na południe Norwegii a po drodze Legoland Znalezione obrazy dla zapytania: norwegia fiordy

Umilka- 58 dni- Dominikana- wypoczynek pod palmami    Podobny obraz

Bajka - 22 dni -  wyjazd nad nasze morze - Rozewie   Latarnia Morska w Rozewiu

Cienkibolek-13 dni- długi weekend w Ojcowskim Parku Narodowym Ojcowski Park Narodowy (Opis, Mapa, Szlaki, Atrakcje, Noclegi, Cennik)

MIŁEGO DNIA Heart

Bye Zobacz mnie na Facebooku Relaks na drutach! Yes 3

Nel
Obrazek użytkownika Nel
Offline
Ostatnio: 4 godziny 32 minuty temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

 30.05.2020 sobota

Good-morning

        Imieniny obchodzą:

 

EmiliaLucynaWładysława 

 

Do wymarzonych wakacji Pleasantryblisko, coraz bliżej...  

 

Mrówka-230 dni- "Pura vida" w Kostaryce Jadę do: Kostaryka ArtTravel.pl

 Basia 35 -120 dni- Madagaskar Andilana Beach i lemury, ręce do góry      Image result for madagaskar

Cienkibolek-175 dni-Luzytania wczoraj i dziś - powrót do PortugaliiZwiedzaj Porto za darmo. Darmowe atrakcje i zabytki miasta ...

 Margerytka -114 dni -powrót do źródeł, czyli Kenia z odrobiną Tanzanii Znalezione obrazy dla zapytania KENIA SAFARI

Bajka - 100 dni -  greckie wysepki Milos, Sifnos i ?  Znalezione obrazy dla zapytania: milos

Cienkibolek-82 dni-Wild, Wild West czyli na dzikim zachodzie Znalezione obrazy dla zapytania: kalifornia dziki zachod

Mrówka-72 dni-wyprawa na południe Norwegii a po drodze Legoland Znalezione obrazy dla zapytania: norwegia fiordy

Umilka- 58 dni- Dominikana- wypoczynek pod palmami    Podobny obraz

Bajka - 22 dni -  wyjazd nad nasze morze - Rozewie   Latarnia Morska w Rozewiu

Cienkibolek-13 dni- długi weekend w Ojcowskim Parku Narodowym Ojcowski Park Narodowy (Opis, Mapa, Szlaki, Atrakcje, Noclegi, Cennik)

MIŁEGO DNIA Heart

No trip no life

Asia-A
Obrazek użytkownika Asia-A
Online
Ostatnio: 1 godzina 51 minut temu
Rejestracja: 01 wrz 2015

No i odliczanki są dwie.

Ale pokuszę się jeszcze o zagadkę .  Jakie miasto widzimy na zdjęciu?

We Wrocławiu świeci słoneczko. Ja dzisiaj mam w planach tylko ogródek. Do posadzenia kabaczki, papryka no i skalniaczki. I oczywiście pielenie chwastów i walka ze ślimakami. Strasznie ich dużo po deszczu, szczególnie na grządce z miętą. Schrupały mi prawie całą świeżo wsadzoną mięte czekoladową i pietruszkę.

Bye Zobacz mnie na Facebooku Relaks na drutach! Yes 3

Nel
Obrazek użytkownika Nel
Offline
Ostatnio: 4 godziny 32 minuty temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

Dzień dobry,

to już ostatnie dni zimnawego maja..wkrótce powitamy ciepły czerwiec Smile

Skoro dziś  ciemno mokry dzień nas czeka to może ktos odpali jakąś nową relację ?  

Jakie plany na Dzień Dziecka ?  robicie dzieciakom i sobie prezenty ? ROFL

Ale wy sie tu objadacie pychotkami... naleśniki ! bardzo lubię, wpraszam sie do was, jesli choc jeden został ?

Andrew pedałuje na Ssun-pedalek po Helu , Alamed zdobywa Śnieżkę czyli nastała nam nowa era wyjazdów  po bardzo suchym podrózniczo okresie. Fajnie ,ża wracamy już pomału podróżniczo do życia 

Piea , taaaak to oczywiście Meteory , brawo TY Yahoo też się muszę tam kiedyś wybrać . Dolmades czyli greckie gołąbki w liściach winogron czekaja na ciebie

  15 najlepszych potraw kuchni greckiej | Ciekawostki Ze Świata ...

Nasza podróż jest dzis do odległej krainy,ale kilka osób z forum dotarło i tam. Poznajecie ?

bawcie sie dobrze sobotnio Preved

 

No trip no life

Nel
Obrazek użytkownika Nel
Offline
Ostatnio: 4 godziny 32 minuty temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

ha ha Laugh 1 co za dzień...

Asia, to mamy dziś i 2 odliczanki i 2 zagadki, robiłyśmy w tym samym czasie  .. powiem ci REWELACJA Yahoo

No trip no life

Asia-A
Obrazek użytkownika Asia-A
Online
Ostatnio: 1 godzina 51 minut temu
Rejestracja: 01 wrz 2015

Nel, ale byłam pierwsza!!!!

A na zdjęciu nie jest przypadkiem Birma - tak mi się kojarzy?

Bye Zobacz mnie na Facebooku Relaks na drutach! Yes 3

alamed
Obrazek użytkownika alamed
Offline
Ostatnio: 2 tygodnie 16 godzin temu
Rejestracja: 11 kwi 2017

No brawo dziewczyny Drinks ważne,że są chętne ,może zrobimy jakiś grafik ?

 

Przyszłość to marzenia, przeszłośc to wspomnienia

Piea
Obrazek użytkownika Piea
Offline
Ostatnio: 2 dni 17 godzin temu
Rejestracja: 19 wrz 2017

bardzo dziekuję za greckie dolmades, bardzo lubię... choć z greckich przysmaków nic nie pobije mousaki, którą wprost uwielbiam Give heart

dzisiejsza zagadka bardziej kojarzy mi się z Indonezją niż z Birmą; to chyba słynne pocztówkowe Borobudur! 

( a jak tam moja zagadka z przedwczoraj? nikt się nie pokusi? ) 

Piea

Nel
Obrazek użytkownika Nel
Offline
Ostatnio: 4 godziny 32 minuty temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

Piea, w moim rankingu mousaka  też stoii wyżej niż dolmades  ,ale na podium jest taramosalata z pitą Yahoo

I masz rację co do zagadki, to jest właśnie Borobodur na Jawie Good Nagrodę jest wycieczka na wschód słońca do Borobodur

   Amazing View of Borobudur Temple : stockowe wideo (100 ...

Alamed, grafik to bardzo dobry pomysl !!!  To proponujcie pls kto w jakich dniach by mógł zrobić odliczankę 

Asia, w Wwie niestety nawet przez minutę dziś słońca nie było Sad

No trip no life

Nel
Obrazek użytkownika Nel
Offline
Ostatnio: 4 godziny 32 minuty temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

Hej...Co taka cisza ?Sad

Wszyscy obiad szykują ? zupełnie niepotrzebnie Dziś przepyszne spaghetti wykona za was robot, a wy w tym czasie macie czas na tripka  Yahoo

No trip no life

Strony

Wyszukaj w trip4cheap