--------------------

____________________

 

 

 



ODLICZANKA i pogaduszki nie tylko turystyczne

33513 posts / 0 nowych
Ostatni wpis
Strony
ssstu-6
Obrazek użytkownika ssstu-6
Offline
Ostatnio: 2 godziny 17 minut temu
Rejestracja: 31 maj 2016

...co do "szwajcarskich planów" to postanowiliśmy odwiedzić "serowarów" tego lata

wybraliśmy już hotel w Zermatt,stąd moje zapytanie o transfer z lotniska do tegoż miasteczka...

...pozostaje jedynie wierzyć,że Irlandia odpuści trochę restrykcji a jeśli nie...to temat przesunie sie na rok przyszły ; )

gdyby ktoś był ciekaw dlaczego Zermatt to powiem tyle,"stamtąd" widać jedyną górę Europy,którą chcę zobaczyć ; )))

siemanko wtorkowe Wszystkim !!! : )

...no to w drogę... żeby się oburzać i podziwiać
...zdumiewać i wzruszać ramionami...wybrzydzać i zachwycać...Radoslav

Basia A.
Obrazek użytkownika Basia A.
Online
Ostatnio: 29 minut 23 sekundy temu
Rejestracja: 15 lip 2017

Ja weekend czerwcowy spędzę na bank w pracy. Koniec czerwca/początek lipca to zdecydowanie najbardziej gorący okres w roku i nie ma specjalnie mowy o jakimkolwiek urlopie

alamed
Obrazek użytkownika alamed
Offline
Ostatnio: 3 tygodnie 1 dzień temu
Rejestracja: 11 kwi 2017

Witam wieczorkiem wszystkich forumowiczów i wszystkie mamy Drinks

Myślę,że fajnie minął wam ten dzień -mamy ?

Dzisiejszy dzień spędziłam 50 km od domu i znalazłam takie kwiatowe miejsce 

Jest to pokazowy ogród Szkółki Krzewów Ozdobnych 

Park Dworski 

 

Przyszłość to marzenia, przeszłośc to wspomnienia

Nel
Obrazek użytkownika Nel
Offline
Ostatnio: 6 godzin 25 minut temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

Alamed, piękne miejsce ! Spacer musiał być bardzo przyjemny prawda ? Bardzo lubię i rododendrony i azalie

Asia, jasne ten piekny obrazek , prawie jak malowany pokazuje nam Prage i most Karola, brawo Preved Czeskie jedzonko i piwko juz czeka. Nie przejmuj sie kaloriami, już niedługo spalisz na siłowni Training 1 

to kolej na twoją , wieczorną zagadke Yes 3

No trip no life

Dana_N
Obrazek użytkownika Dana_N
Offline
Ostatnio: 1 miesiąc 12 godzin temu
Rejestracja: 07 paź 2013

Witajcie,

Odpowiadając na pytania:

Już się wyspałam, odpoczęłam po podrózy.

Pracę muszę jakąś znaleźć Blum 3

W Anglii spokojnie, ale na ulicach jeszcze pusto.

Otwarte są tylko sklepy spożywcze...a na zakupach jest tak:

Nel
Obrazek użytkownika Nel
Offline
Ostatnio: 6 godzin 25 minut temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

Dzień dobry 

kto na ochotnika przygotuje dzis odliczanke ?

No trip no life

mabro
Obrazek użytkownika mabro
Online
Ostatnio: 46 minut 46 sekund temu
Rejestracja: 26 wrz 2013

Hop! Hop! Hop! Jest tu kto? Clapping Clapping Clapping

Co to się dzisiaj stało, że nikogo nie ma na Forum? Tak pustego tripka to już chyba dawno nie było  Cray Shok Cray 

I Odliczanki nie ma Wacko

Słuchajcie! A może każdego dnia, wieczorem, ktoś się sam będzie zgłaszał do zrobienia Odlicznki następnego dnia? Jest nas tu tyle osób, że nie powinno wypaść częściej niż raz w tygodniu albo i rzadziej Yes 3 Poza tym nasza Odliczanka przez tego paskudnego wirusa jest tak krótka, że jej zrobienie zajmie tylko chwilkę Biggrin Dzisiaj, by dać dobry przykład, Odliczankę robię ja - trochę późno ale lepiej niż wcale Man in love

mabro
Obrazek użytkownika mabro
Online
Ostatnio: 46 minut 46 sekund temu
Rejestracja: 26 wrz 2013

 27.05.2020 środa

Good-morning

        Imieniny obchodzą:

Jan i Juliusz (w każdym kalendarzu mam inaczej Man in love )

Do wymarzonych wakacji Pleasantryblisko, coraz bliżej...   

Mrówka-233 dni- "Pura vida" w Kostaryce Jadę do: Kostaryka ArtTravel.pl

 Basia 35 -123 dni- Madagaskar Andilana Beach i lemury, ręce do góry      Image result for madagaskar

Cienkibolek-1178 dni-Luzytania wczoraj i dziś - powrót do PortugaliiZwiedzaj Porto za darmo. Darmowe atrakcje i zabytki miasta ...

 Margerytka -117 dni -powrót do źródeł, czyli Kenia z odrobiną Tanzanii Znalezione obrazy dla zapytania KENIA SAFARI

Bajka - 103 dni -  greckie wysepki Milos, Sifnos i ?  Znalezione obrazy dla zapytania: milos

Cienkibolek-85 dni-Wild, Wild West czyli na dzikim zachodzie Znalezione obrazy dla zapytania: kalifornia dziki zachod

Mrówka-75 dni-wyprawa na południe Norwegii a po drodze Legoland Znalezione obrazy dla zapytania: norwegia fiordy

Umilka- 61 dni- Dominikana- wypoczynek pod palmami    Podobny obraz

Bajka - 25 dni -  wyjazd nad nasze morze - Rozewie   Latarnia Morska w Rozewiu

Cienkibolek-16 dnidługi weekend w Ojcowskim Parku Narodowym Ojcowski Park Narodowy (Opis, Mapa, Szlaki, Atrakcje, Noclegi, Cennik)

 

Ponieważ późno robię tę Odliczankę a na tripku senna atmosfera to:

Obraz może zawierać: 1 osoba, tekst

 

No trip no life

Nel
Obrazek użytkownika Nel
Offline
Ostatnio: 6 godzin 25 minut temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

Mabro  Yahoo jesteś WIELKA !!

Piękna odliczanka w twoim wykonaniu , super . Twój wieczorny  pomysl  też mi się podoba, a wam ?? 

Faktem jest,że rzeczywiście pustka u nas ,aż słychać jak wiatr hula. Co więc porabiacie ?

Dana, rozumiem, że praca nie czekała na twój powrót ? ciężko będzie coś znależć , jak myslisz ? trzymam kciuki,aby trafiło ci sie coś fajnego  

Zagadka wieczorna

No trip no life

alamed
Obrazek użytkownika alamed
Offline
Ostatnio: 3 tygodnie 1 dzień temu
Rejestracja: 11 kwi 2017

Wydaje mi się,że to " Miłość w Portofino "- zagadka

Jutro rano zrobię odliczankę Smile

Dzisiaj wykonywałam " Syzyfowe prace " Dash 1 postanowiłam mieć trawnik bez chwastów. Przez prawie 20 lat nie miało to dla mnie znaczenia,

w tym roku jednak dzięki Covidowi posiadam więcej czasu i wzięłam się za odchwaszczanie. Co z tego,że te popryskane chwasty zżółkły skoro już nowe wyrastają. Umnik 2

No dobra, wydaje mi sie,że je powycinałam młode chwasty i dosiałam trawę. Czekam na efekt Sun-smilie girl  031

DOBRANOC Ssun-500plus

 

Przyszłość to marzenia, przeszłośc to wspomnienia

Strony

Wyszukaj w trip4cheap