--------------------

____________________

 

 

 



ODLICZANKA i pogaduszki nie tylko turystyczne

33584 wpisów / 0 nowych
Ostatni wpis
Strony
Piea
Obrazek użytkownika Piea
Offline
Ostatnio: 2 godziny 13 minut temu
Rejestracja: 19 wrz 2017

Asia , i tak się z Tobą  podzielę i pysznym Kinnie i chłodnym Ciskiem!  Alko 2

Mabro, mój miód z Turcji - wędruje do Ciebie  Girl dance  ( zapomniałam, że mam alegrię na zbyt dużo miodu *biggrin*) 

Ala, to fioletowe pole koniczyny - no niczym lawendowa Prowansja! - przepiękne zdjęcie!  Tender 

moja zagadka z przed tygodnia wciąz czeka....  trudne? - eee.. nie.... łatwizna!; daję więc kolejną fotkę: 

Piea

mabro
Obrazek użytkownika mabro
Online
Ostatnio: 20 minut 5 sekund temu
Rejestracja: 26 wrz 2013

Piea, dzięki za miód Give rose Dobra kobieta jesteś, że się ze mną podzieliłaś Biggrin

Co do zagadki to obstawiałam Włochy i miałam rację bo wspomagając się Google doszłam, że to Werona Biggrin

Alamed, pole szczypiorku rewelacyjne - prawie jak pole lawendy Biggrin

Piea
Obrazek użytkownika Piea
Offline
Ostatnio: 2 godziny 13 minut temu
Rejestracja: 19 wrz 2017

szczypiorek? Wacko 2 a myślałam że to koniczynka.....  Dash 1 

mabro, no pewnie że Werona, łatwizana prawda? 

dla Ciebie dziś- urocza grafika z Verony, lubisz takie rzeczy?  

Piea

mabro
Obrazek użytkownika mabro
Online
Ostatnio: 20 minut 5 sekund temu
Rejestracja: 26 wrz 2013

Piea, nie wiem czy zasłużyłam na taki piękny obrazek bo jednak ściągałam... Sad

A co do zdjęcia Alamed to jeszcze raz je obejrzałam i z całą pewnością nie jest to koniczyna... Wydaje mi się, że dobrze rozpoznałam kwitnący szczypiorek ale najlepiej zapytajmy autorkę Biggrin

Piea
Obrazek użytkownika Piea
Offline
Ostatnio: 2 godziny 13 minut temu
Rejestracja: 19 wrz 2017

zasłuzyłaś! więc nie gadaj tylko sobie wieszaj gdzieś na ścianę Crazy

(a po co tam dopytywać Ali! wiadomo: szczypior i już!) 

nie wiem dlaczego skojarzyło mi się z koniczynką.... rzuciłam okiem na szybko i tak palnęłam (jak na Ogrodniczkę przystało! ha..ha...Girl haha

(ostatnio było dość zimno i deszczowo, więc była dobra pogoda na "twórczość" Girl haha i wyszło mi takie "dzieło" Girl wacko (na czystym płótnie, bez numerków Yes )

Miłego Dnia Wszystkim,

Piea

Nel
Obrazek użytkownika Nel
Offline
Ostatnio: 7 godzin 42 minuty temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

Good-morning

Dziś jest : ŚRODA- 20 MAJA  

Imieniny:  BernardynKolumba Prezent

Do wymarzonych wakacji Pleasantryblisko, coraz bliżej...   

Mrówka-239 dni- "Pura vida" w Kostaryce Jadę do: Kostaryka ArtTravel.pl

 Basia 35 -130- Madagaskar Andilana Beach i lemury, ręce do góry      Image result for madagaskar

Cienkibolek-124 dni-Luzytania wczoraj i dziś - powrót do PortugaliiZwiedzaj Porto za darmo. Darmowe atrakcje i zabytki miasta ...

 Margerytka -124 dni -powrót do źródeł, czyli Kenia z odrobiną Tanzanii Znalezione obrazy dla zapytania KENIA SAFARI

Bajka - 110 dni -  greckie wysepki Milos, Sifnos i ?  Znalezione obrazy dla zapytania: milos

Cienkibolek-92 dni-Wild, Wild West czyli na dzikim zachodzie Znalezione obrazy dla zapytania: kalifornia dziki zachod

Mrówka-82 dni-wyprawa na południe Norwegii a po drodze Legoland Znalezione obrazy dla zapytania: norwegia fiordy

Umilka- 68 dni- Dominikana- wypoczynek pod palmami    Podobny obraz

Bajka - 32 dni -  wyjazd nad nasze morze - Rozewie   Latarnia Morska w Rozewiu

Cienkibolek-23 dni- długi weekend w Ojcowskim Parku Narodowym Ojcowski Park Narodowy (Opis, Mapa, Szlaki, Atrakcje, Noclegi, Cennik)

Dana N -3 dni - po 3 miesiącach ,powrót do domu w UK Domek Walizki 2

 

 Miłego dnia (Dzień dobry) - kartki

   Udanego dnia wszystkim życzę  Yes 3

No trip no life

Nel
Obrazek użytkownika Nel
Offline
Ostatnio: 7 godzin 42 minuty temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

Dzień dobry,

przysłowie na dziś „Gdy Bernard grzmi i deszczy, czerwiec z pogodą, a lipiec z wodą”

Dana, a więc w końcu wracasz do domkuPreved Wyjeżdżając nie przypuszczałaś chyba w najśmielszych myślach ,że na tak długo wybywasz prawda ? Trochę nam się życie pozmieniało wszystkim w ciagu ostatnich miesięcy . Fajnie ,że wracasz, w końcu będziesz we własnym w domu a wiadomo nie ma to jak u siebie . Bądż jednak ostrożna.. w Uk wciąż sytuacja nie najlepsza, choc to chyba głównie Londynu dotyczy..

Dana N -3 dni - po 3 miesiącach ,powrót do domu w UK Domek Walizki 2

Czy kupujecie bilety czy wycieczki ? pojawił sie ostatnio wysyp nawet na... lato 2021Wacko

Czy klikacie ? przypominam więc tym co są mniej świadomi, że to jest nasze forumowe "be or not to be".  Posłużę się znowu przysłowiem „Ziarnko do ziarnka, a zbierze się miarka”. mam nadzieje,że wszyscy wiemy co to jest to ziarenko i  miarka.. Maj się jeszcze nie skonczył i jest jeszcze do uratowania ..Przykład zamykającego sie właśnie innego forum nie napawa optymizmem,ale przecież wszystko w naszych rękach . Zachęcam więc wszystkich  do aktywnego działania na forum. Piszemy relacje,abyśmy mieli co czytać, komentujemy,wspólnie pijemy rano kawę przy odliczance i razem miło spędzamy czas Yes 3 

To co , kto odpala nową relację ? na zachetę mały buziak Air kiss albo duże lenistwo w słoneczku Sun-smilie water  052

Alamed, Asia dziekuje za odliczanki Yahoo mam nadzieję, że nie zostawicie mnie samej w tym temacie ? fajnie by było, by codziennie kto inny ją robił prawda ? co myślicie ? zawsze świeża krew to i nowe pomysły..

Piea, piękne twoje hortensje na płotnie ! ile ty masz talentów  dziewczyno Good

Grafika z Werony super, ja lubie takie rzeczy i mam w domu kilka róznych na ścianach , ale i foty z wyjazdów na płótnie tez sobie dyndają  

Mam dziś dla was nowa zagadkę ..fajne miejsce o każdej porze roku

miłej środy 

 

No trip no life

mabro
Obrazek użytkownika mabro
Online
Ostatnio: 20 minut 5 sekund temu
Rejestracja: 26 wrz 2013

Nel, jak miło Cię znowu widzieć Give rose Mam nadzieję, że już nie będziesz znikać bo jesteś dobrą duszą tripka Air kiss

Piea, Nel dobrze mówi, że Ty masz talentów bez liku Good 

Co do zagadki to aż nie wierzę, że tak mi się udało Biggrin Takie znane miejsce jak Wersal i jeszcze nikt nie podał odpowiedzi Scratch one-s head 

Hurrra!!! Jestem dziś pierwsza i pewnie Nel ma jakąś fajną nagrodę... Crazy

Nel
Obrazek użytkownika Nel
Offline
Ostatnio: 7 godzin 42 minuty temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

Good-morning

Dziś jest : CZWARTEK- 21 MAJA  

Imieniny:  Jan NepomucenTymoteuszWiktorPrezent

Do wymarzonych wakacji Pleasantryblisko, coraz bliżej...   

Mrówka-238 dni- "Pura vida" w Kostaryce Jadę do: Kostaryka ArtTravel.pl

 Basia 35 -129- Madagaskar Andilana Beach i lemury, ręce do góry      Image result for madagaskar

Cienkibolek-123 dni-Luzytania wczoraj i dziś - powrót do PortugaliiZwiedzaj Porto za darmo. Darmowe atrakcje i zabytki miasta ...

 Margerytka -123 dni -powrót do źródeł, czyli Kenia z odrobiną Tanzanii Znalezione obrazy dla zapytania KENIA SAFARI

Bajka - 109 dni -  greckie wysepki Milos, Sifnos i ?  Znalezione obrazy dla zapytania: milos

Cienkibolek-91 dni-Wild, Wild West czyli na dzikim zachodzie Znalezione obrazy dla zapytania: kalifornia dziki zachod

Mrówka-81 dni-wyprawa na południe Norwegii a po drodze Legoland Znalezione obrazy dla zapytania: norwegia fiordy

Umilka- 67 dni- Dominikana- wypoczynek pod palmami    Podobny obraz

Bajka - 31 dni -  wyjazd nad nasze morze - Rozewie   Latarnia Morska w Rozewiu

Cienkibolek-22 dni- długi weekend w Ojcowskim Parku Narodowym Ojcowski Park Narodowy (Opis, Mapa, Szlaki, Atrakcje, Noclegi, Cennik)

Dana N -2 dni - po 3 miesiącach ,powrót do domu w UK Domek Walizki 2

 

 Miłego dnia (Dzień dobry) - kartki

   Udanego dnia wszystkim życzę  Yes 3

No trip no life

alamed
Obrazek użytkownika alamed
Offline
Ostatnio: 2 tygodnie 19 godzin temu
Rejestracja: 11 kwi 2017

Witajcie kochani u mnie w słoneczny dzień.

Wczoraj byłam na jednodniowej wycieczce w Rudawach Janowickich i pospacerowałam wokół Kolorowych Jeziorek.

Polecam to miejsce Smile dla każdego z każdym stopniem kondycji,Chciałam zrobić kolaż, ale mam wątpliwości czy będzie widoczny, zatem kilka fotek

  

Jeziorko zółte, które okresowo wysycha 

Jeziorko purpurowe

Jeziorko błękitne lub turkusowe ( ?)

 

Wyszło 3,30 km

 

A to zagadka na dzisiaj jak nazwywa sie ta góra z której jest wykonane to zdjęcie ?

Jakie miasto widać w dole ?

MIŁEGO DNIA Drinks

 

Przyszłość to marzenia, przeszłośc to wspomnienia

Strony

Wyszukaj w trip4cheap