--------------------

____________________

 

 

 



ODLICZANKA i pogaduszki nie tylko turystyczne

33574 wpisów / 0 nowych
Ostatni wpis
Strony
elka
Obrazek użytkownika elka
Offline
Ostatnio: 1 rok 12 miesięcy temu
Rejestracja: 04 wrz 2013

Nel

to pewnie Gwatemala, a na fotkach Antiqua, Tical i jezioro Atitlan

ssstu-6
Obrazek użytkownika ssstu-6
Offline
Ostatnio: 13 godzin 26 minut temu
Rejestracja: 31 maj 2016

...siemanko poniedziałkowe Wszystkim !!! : )

wczoraj wybyliśmy do Emo Park zobaczyć czy "z okazji 1-go marca" rozkwita cos więcej niz żonkile i krokusy ; )

...lokalne krzewiny nie zawodzą i nacieszylismy oczy pierwszymi w tym roku "kwiatokrzewami"...

oczywiście nie obyło się bez "kawociastka" : )

re: na Seszelach będziemy baaardzo wakacyjnie więc "żadnego szwędania się"...nooo, może wyskoczymy z Praslin na La Digue...wiadomo dlaczego ; ))))

...no to w drogę... żeby się oburzać i podziwiać
...zdumiewać i wzruszać ramionami...wybrzydzać i zachwycać...Radoslav

Nel
Obrazek użytkownika Nel
Offline
Ostatnio: 3 godziny 28 minut temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

Elkaaaaaaaaa Yahoo jesteś wielka !!!

w końcu Gwatemala została "rozgryziona" i to idealnie wszystkie 3 miejsca Yes 3 . Gratulacje  i specjalnie ciebie lokalny rum Zacapa na wieczór

  Znalezione obrazy dla zapytania: ron zacapa guatemala

No trip no life

Nel
Obrazek użytkownika Nel
Offline
Ostatnio: 3 godziny 28 minut temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

3.03.2020

        WTOREK  Yahoo

Imieniny obchodzą:

Kunegunda, Teresa, Tycjan

 Znalezione obrazy dla zapytania: 3 marzec

Do wymarzonych wakacji Pleasantryblisko, coraz bliżej... 

 Basia 35 -205- Madagaskar Andilana Beach i lemury, ręce do góry 

 Margerytka -201  dni -powrót do źródeł, czyli Kenia z odrobiną Tanzanii Znalezione obrazy dla zapytania KENIA SAFARI

Umilka- 145 dni- Dominikana- wypoczynek pod palmami    Podobny obraz

Tadzik - 102  dni - powrót na Majorkę  Podobny obraz

Basia 35 -102  dni - Śladami Tadzika  Cypr i Louis Paphos Breeze                 Znalezione obrazy dla zapytania cypr

Bajka - 75 dni -  greckie wysepki Milos, Sifnos i ?  Znalezione obrazy dla zapytania: milos

Umilka- 62 dni-Andaluzja - wypoczynek z dziećmi  Znalezione obrazy dla zapytania andaluzja

  alamed -  59 dni weekend w Rzymie    

Megizak- 55  dni-  Sycylia jak lawa gorąca  Znalezione obrazy dla zapytania sycylia etna

Znalezione obrazy dla zapytania: newCienkibolek-53 dni-Wild, Wild West czyli na dzikim zachodzie Znalezione obrazy dla zapytania: kalifornia dziki zachod

Sigma - 32 dni -2 tygodnie na wyspie Mahe czyli kolejne zwiedzanie plaż na Seszelach         Podobny obraz

 Glasvegas - 19dni Fuerteventura             Podobny obraz   

Basia 35 - 10 dni -Azjatyckie Tygrysy i wypoczynek na Langkawi           Podobny obraz

Radek - 10  dni do..." żółw zamiast hipka",czyli Seszele ; )    https://lh3.googleusercontent.com/muVZU9SQsAWtc3cU2l6WUxe7iWj9BtmpczdmVSzuc0CW9Lbp9gcYzJ_GMm_27ElJH0R9hEL7Cx11bs2qBa7tmjuDzIhGwRH9BztLf9RpQiI8um0kQAYTHZahlkLvykFHUjxVbVQBAmE=w2400

 


Miłego dnia wszystkim zyczę Party 2

No trip no life

Nel
Obrazek użytkownika Nel
Offline
Ostatnio: 3 godziny 28 minut temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

Dzien dobry podróżnicy

ciężki czas nadszedl dla  pasjonatów wyjazdów Sad koronowirus zbiera żniwo i szereg osób waha się czy wręcz wstrzymuje się z wyjazdami czekając na dalszy rozwój wypadków..Z drugiej strony branża turystyczna juz liczy straty finansowe..a trzeciej  , to w kontekście tego co się dzieje,pewnie można teraz złapać jakieś super tanie lasty

Radek, rodonendrony już kwitną ?Smile to u nas jeszcze daleka droga .. na razie w ogródku mam barwne krokusiki, żonkile jeszcze wchodzą. Na La Dingue koniecznie popłyńcie, to podobno najładniejsza wyspa.

Dana, co słychać w Mexico ? jak wam się podróżuje, upały nie przeszkadzają ?

Elka, wpadaj częściej pls Preved

Dziś zagadka bardzo mocno egzotyczna, ktoś coś ?

Znalezione obrazy dla zapytania: polinezja francuska bora bora

No trip no life

ssstu-6
Obrazek użytkownika ssstu-6
Offline
Ostatnio: 13 godzin 26 minut temu
Rejestracja: 31 maj 2016

...heee, taka "osiodłana wyspa" to tylko na...Polinezji Francuskiej...Bora Bora konkretnie ; )))

raz jeszcze dla Was rododendrony z Emo Park,u...

...siemanko wtorkowe Wszystkim : )))

...no to w drogę... żeby się oburzać i podziwiać
...zdumiewać i wzruszać ramionami...wybrzydzać i zachwycać...Radoslav

Nel
Obrazek użytkownika Nel
Offline
Ostatnio: 3 godziny 28 minut temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

4.03.2020

  ŚRODA  Yahoo

Imieniny obchodzą:

Adrianna, Kazimierz, Lucjusz Prezent

 

Do wymarzonych wakacji Pleasantryblisko, coraz bliżej... 

 Basia 35 -204- Madagaskar Andilana Beach i lemury, ręce do góry 

 Margerytka -200  dni -powrót do źródeł, czyli Kenia z odrobiną Tanzanii Znalezione obrazy dla zapytania KENIA SAFARI

Umilka- 144 dni- Dominikana- wypoczynek pod palmami    Podobny obraz

Tadzik - 101  dni - powrót na Majorkę  Podobny obraz

Basia 35 -101  dni - Śladami Tadzika  Cypr i Louis Paphos Breeze                 Znalezione obrazy dla zapytania cypr

Bajka - 74 dni -  greckie wysepki Milos, Sifnos i ?  Znalezione obrazy dla zapytania: milos

Umilka- 61 dni-Andaluzja - wypoczynek z dziećmi  Znalezione obrazy dla zapytania andaluzja

  alamed -  58 dni weekend w Rzymie    

Megizak- 54  dni-  Sycylia jak lawa gorąca  Znalezione obrazy dla zapytania sycylia etna

Znalezione obrazy dla zapytania: newCienkibolek-52 dni-Wild, Wild West czyli na dzikim zachodzie Znalezione obrazy dla zapytania: kalifornia dziki zachod

Sigma - 31 dni -2 tygodnie na wyspie Mahe czyli kolejne zwiedzanie plaż na Seszelach         Podobny obraz

 Glasvegas - 18 dni Fuerteventura             Podobny obraz   

Basia 35 - 9 dni -Azjatyckie Tygrysy i wypoczynek na Langkawi           Podobny obraz

Radek - dni do..." żółw zamiast hipka",czyli Seszele ; )    https://lh3.googleusercontent.com/muVZU9SQsAWtc3cU2l6WUxe7iWj9BtmpczdmVSzuc0CW9Lbp9gcYzJ_GMm_27ElJH0R9hEL7Cx11bs2qBa7tmjuDzIhGwRH9BztLf9RpQiI8um0kQAYTHZahlkLvykFHUjxVbVQBAmE=w2400

 


Miłego dnia wszystkim zyczę Party 2

No trip no life

Nel
Obrazek użytkownika Nel
Offline
Ostatnio: 3 godziny 28 minut temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

Dzień dobry

jak wasze humory w środę ? tak Smile czy tak Sad ?

Radek, a myślałam że będzie ciężko z tym zdjęciem he he Jasne, to oczywiście mega egzotyczne i jeszcze bardziej odlegle Bora Bora , pięknie tam prawda ? Chyba spodobaloby sie wam. W nagrodę zapraszam wiec  ciebie i Basię do jednego z resortów. Na plaży stolik z widokiem juz na was czeka..

e

Piękne rododendrony !! bardzo je lubię,ale moje niestety coś ostatnio chorują

Mam dziwne wrażenie, że nasza odliczanka strasznie się kurczy.. kolejne osoby wyjeżdzją a nowych wpisów brak Sad Dajcie znac , może ktoś ma coś w zanadrzu ?

Zagadka gotowa, dzis jedziemy do ... ?

Lazurowe Wybrzeże – Menton

No trip no life

ssstu-6
Obrazek użytkownika ssstu-6
Offline
Ostatnio: 13 godzin 26 minut temu
Rejestracja: 31 maj 2016

...siemanko środowe Wszystkim !!! : )

pamiętacie ??? pewnie nie boście za młodzi ; ) ale w marcu "pełno jest" popularnych (niegdyś) imienin...

Kazimierza,Krystyny,Bożeny,Józefa...

ja miałem niemal całą rodzinę (tak ze strony Matki jak i Ojca !!!) w Łodzi...

...było więc do kogo chodzić na imieniny (szczerze nie lubiłem ale wyboru nie miałem ; )))

najbardziej zapamietałem "obrazki" gdy w czasie powrotu ("na pieszo" bo złapanie taxi w takich dniach było niemozliwe ...) w niemal kazdym bloku czy kamienicy słychać było śpiewy biesiadaników...

od "frywolnych" po..."patriotyczne" ; )))

...kawociasto dla ewentualnych solenizantów...

...no to w drogę... żeby się oburzać i podziwiać
...zdumiewać i wzruszać ramionami...wybrzydzać i zachwycać...Radoslav

Basia A.
Obrazek użytkownika Basia A.
Offline
Ostatnio: 2 tygodnie 10 godzin temu
Rejestracja: 15 lip 2017

Ja wybieram się z koleżanką 23. Marca do Świnoujścia szukać wiosny

Strony

Wyszukaj w trip4cheap