--------------------

____________________

 

 

 



ODLICZANKA i pogaduszki nie tylko turystyczne

33603 wpisów / 0 nowych
Ostatni wpis
Strony
_Huragan_
Obrazek użytkownika _Huragan_
Offline
Ostatnio: 3 dni 2 godziny temu
Rejestracja: 13 cze 2015

rejs MSC-ostatni raz rejsowalem 5 lat temu,wiec pomyslalem,ze znowu nadszedl czas,zeby zapuscic sie na morze.Dla mnie i Szkocja i Islandia to terra incognita,bo nigdy tam nie bylem-i z gory dziekuje  tobie Nelcia,Asisko i Lordowi za super relacje z islandii-napewno sie przydadza.

https://marzycielskapoczta.pl/

Napisz pocztowke ze swoich podrozy do chorych dzieci

Nel
Obrazek użytkownika Nel
Offline
Ostatnio: 13 godzin 44 minuty temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

Huragan, super !!!

czy to ta trasa z Orkadami po drodze ? stopy na Islandii są dokładnie takie jakie ja miałam na rejsie, więc rzeczywiście możesz cos podaptrzyć z mojej relacji . Fajnie też ,że statek stoii długo w każdym porcie a nie parę godzin, więc będzie czas,aby coś zobaczyć. Poza tym plynąc wokoło Islandii też bedziesz dużo mógł popatrzeć .

 Z oknem wziąłeś kabinkę czy bez ? ja miałam bez, bo było taniej  i..da sie przeżyć , tam tylko śpisz

No trip no life

_Huragan_
Obrazek użytkownika _Huragan_
Offline
Ostatnio: 3 dni 2 godziny temu
Rejestracja: 13 cze 2015

Bez-w koncu tez do Szkocji plyne,to trzeba sie w oszczednosci i skapstwie dopasowac do miejscowych kilmatow Biggrin .Ale ja moje poprzednie rejsy tez w kabinie bez okna czy balkonu spedzilem i w ogole mi to nie przeszkadzalo,bo tak jak piszesz bylem tam tylko spac.

https://marzycielskapoczta.pl/

Napisz pocztowke ze swoich podrozy do chorych dzieci

Nel
Obrazek użytkownika Nel
Offline
Ostatnio: 13 godzin 44 minuty temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

he he uśmiałam się Laugh 1 juz się cieszę na twoje morskie opowieści, dawno nikt rejsu nie opisywał

No trip no life

perejra
Obrazek użytkownika perejra
Offline
Ostatnio: 3 lata 1 miesiąc temu
Rejestracja: 10 lip 2016

Hejka wszystkim. 

Tak czytam te rozmowy rejsowe i nagle mnie uderzyło,że jeszcze nigdy nie byłam na takim rejsie. Może kiedyś...

Właśnie dokończyłam wspominki chorwackiej, rzutem na taśme, bo już jutro znowu tam lecę. I Znowu nie potrafiłam odliczyć porządnie *lol*. Kuferek spakowany, kwiatki podlane, wszystkie baterie naładowane. Z samego rana pierwszym tramwajem śmigam. Cudownego weekendu podróżniczki i podróżnicy.

alamed
Obrazek użytkownika alamed
Offline
Ostatnio: 3 tygodnie 1 godzina temu
Rejestracja: 11 kwi 2017

Jestem, jestem wekendowy wyjazd do trzech stolic udany Preved

Ogarniam dom , kwiaty , zdjęcia i już mszę się powoli pakować na La Palmę Lol

 

Przyszłość to marzenia, przeszłośc to wspomnienia

Tadzik
Obrazek użytkownika Tadzik
Offline
Ostatnio: 3 lata 13 godzin temu
Rejestracja: 26 gru 2015

Nelcia :

Tadzik i jak z Malediwami ? powrót juz zaklepany ? czy jeszcze w katalogach siedzicie ? bo za 3 dni Lanzarotka na was czeka Yes 3

Witam serdecznie Biggrin

Oferta na Malediwy w polskim TUI ma być podobno pod koniec maja, więc jeszcze czekam Dirol

A jak się nie pojawi, to najwyżej dam zarobić "germańskim najeźdźcom" Crazy Biggrin 

Na Lanza już jesteśmy w pełnej gotowości, a chłopaki zaraz jadą na swoje kolonie letnie Sarcastic hand

Nel
Obrazek użytkownika Nel
Offline
Ostatnio: 13 godzin 44 minuty temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

DZIEŃ DOBRY PODRÓŻNICY Yahoo

Dziś jest CZWARTEK 9 MAJA

Imieniny obchodzą:Grzegorz, Bożydar Prezent Sun- 56  

 

Do wymarzonych wakacji coraz bliżej...

 Kolejna zmiana -na czele odliczanki jest teraz BASIA 35 !!! Yahoo  Party 2         

 Podobny obraz Basia 310  dni-Azjatyckie Tygrysy i wypoczynek na Langkawi           Podobny obraz

Radek- 215 dni- Mikołaj przypłynie Nilem-czyli święta w Ugandzie             

    Umilka  - 205 dni - wyprawa do Birmy               Podobny obraz

Basia 35-194  dni- Mauritius rajskie wakacje      Podobny obraz

Tadzik - 149 dni -kolejne podejście do WZP       Podobny obraz 

Perejra- 130 dni - urodziny na Seszelach             Podobny obraz

BAJKA - 120 dni  kolejna grecka wysepka -Kefalonia       Podobny obraz

Jorguś -118 dni - odkrywanie uroków Gruzji      Podobny obraz

 Mrówka- 98 dni - Indonezja ( Bali, Flores, Gili Meno) Podobny obraz

Umilka  - 98 dni - Kenia powtórnie          Podobny obraz   

Ela - 97 dni -  egzotyczny Madagaskar               Podobny obraz

 Basia35 - 97 dni -  Malta sródziemnomorska księżniczka        Podobny obraz

Tadzik - 95 dni - wakacje na La Palmie        Podobny obraz 

Alamed - 59 dni -podróży po Europie ciąg dalszy , tym razem Kefalonia i Itaka        Podobny obraz  

 Podobny obrazCienkibolek - 44 dni -objazd po Singapurze i Malezji i kilka dni wypoczynku na Tioman             Podobny obraz

OKZygon- 38 dni -OBJAZDÓWKA z ITAKI- Sardynia, złota rybka marzeń- Włochy \ Francja      Podobny obraz

 Megizak- 36 dni - odkrywanie Jordanii                                  Podobny obraz 

Tadzik - 30 dni - Seszelki na osłodę życia         Podobny obraz       

Alamed - 25 dni -powrót w Tatry czyli pora zdonyć kolejny szczyt          Podobny obraz

Huragan  - 17  dni rejs do Szkocji      Podobny obraz i na Islandię                 Podobny obraz

Alamed  - 5  dni - majowe wakacje na La Palmie        Podobny obraz

Tadzik - 2 dni - wakacje w ulubionym hotelu Iberostar Lanzarote Park na ...Lanzarote      Podobny obraz

Perejra - TO JUŻ DZIŚ !!! - majówka w chorwackich górkach  i jeziorkach Pięknych wrażeń na łonie przyrody Yahoo

 

   Podobny obraz

No trip no life

Nel
Obrazek użytkownika Nel
Offline
Ostatnio: 13 godzin 44 minuty temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

Hello

jedni wracają, inni wyjeżdżają .. się dzieje Preved  fajne podróżnicze zamieszanie

Perejra wybywaj w świat Molot Chorwacja juz czeka na ciebie . I my ci życzymy miłego weekendu i udanego całego wyjazdu. Na rejs tez przyjdzie kiedyś czas..

Tadzik, fajnieże chłopaki tak lubią swoje kolonie. Na huśtawce bujają się czy nie przypadła do gustu?

Alamed, kolaż fajny ! Widać ,że wyjazd udany i pogoda dopisała. Fajnie,że za chwilę kolejny wyjazd i to na La Palmę Good

Mabro, odezwij się ..co tam słychać w Indonezji ?? wycieczka jak na razie udana ? Mam nadzieje,że pilot tym razem stanie na wysokości zadania

Sigma, czy wróćiłeś już z wojaży meksykańskich ?

Zagadka wczorajsza w innym wydaniu . Kto strzela ? Hunter to znane miejsce zwane też wyspą wiatrów

No trip no life

Basia A.
Obrazek użytkownika Basia A.
Offline
Ostatnio: 2 godziny 56 minut temu
Rejestracja: 15 lip 2017

Santorini?

Strony

Wyszukaj w trip4cheap